Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Ja mam dla Justynka pełno rzeczy nowych, ale też pełno z lumpeksu. Ostatnio byłyśmy z mamą i siostrą na wakacjach w Zakrzowie i pojechałyśmy do Kędzierzyna-Koźla kupić buty mi bo wszystkie mnie obcierały i zobaczyłam lumpeks i mówię do mamy jedźmy tutaj i w Koźlu był świetny lumpeks, zapłaciłam 60 złotych, kupiłam sobie sukienkę i bluzkę, mama kupiła sobie bluzkę i maluszkowi kupiłam kombinezon z BURRBERY i becik i kupę nowych ciuszków, byłam później za kilka dni tam i kupiłam fajną czapeczkę, spodenki i skarpetko-buciki. Tu za kupę rzeczy zapłaciłam 60 złotych, w za nowe buciki, piżamkę i kurteczkę 180 złotych, a mały i tak zaraz z tego wyrośnie, a rzeczy są naprawdę super. Polecam lumpeksy.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Zaglądam do lumpeksu dość często ale powiem szczerze,że nie zawsze udaje mi się kupić coś ładnego.
      Moja siostra za to jezdzi często do Włocławka i tam jest lumpeks w którym są firmowe ubrania dla dzieci i często nowe,z metką za parę groszy.
      Ostatnio zakupiła mojej córce kurtkę na jesień za parę groszy,kurtkę przeciwdeszczowa-wiatrówkę firym ZARA i 2 pary spodenek formowych H&M

      Skomentuj


        #48
        Ja też czasem odwiedzam te sklepy, ale nie umiem szukać
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          #49
          Ja odkąd jestem w ciąży zaczęłam wchodzić do takich sklepów, wcześniej powiem szczerze że się wstydziłam. Teraz wchodzę i idę tylko do miejsca gdzie są dziecięce ciuszki w żadnych innych nie szperam. Ale dzięki takim sklepom zaoszczędziłam sporo kasy! Kupuję rzeczy z metkami zupełnie nie używane!!! A najlepsze jest to że często za jedną rzecz płacę 1 zł Po prostu w UK są wystawki a Polacy pewnie jeżdżą i zbierają co się da, później otwierają lumpeksy i zarabiają. A tak z innej beczki to mi ostatnio udało się dowiedzieć że jedna babka chodzi po lumpach kupuje co się da a później stoi na giełdzie i sprzedaje to 2, czasami 3 razy drożej

          Skomentuj


            #50
            Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

            Nie ma problemów ze znajdowaniem bardzo ładnych sukienek w sieci, trzymacie przykład xx Wybór zawsze jest większy, lepszy, nie trudno o dobre okazje. Oczywiście trzeba też umieć coś pod siebie dopasować, ale z tym chyba każdy da sobie radę.
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:46. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

              ja kupuję, jeździmy co jakiś czas z chłopakiem i okazuje się że ma lepsze oko ode mnie, zawsze wyciągnie coś fajnego może firmowych rzeczy nie widziałam ale za to kupiłam dużo fajnych rzeczy nie do zdarcia i za niewielkie pieniądze kurtkę zimową, wyglądała jak nowa i mam ją nadal. ogólnie trzeba szukać ale ciekawe ubrania tam czekają

              Skomentuj


                #52
                Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                swego czasu robiłam i takie ciuchy mam do dzisiaj. Teraz rzadko chodzę bo nie mam czasu jeździć po tych wielkich outletach i sklepach ale nie uważam, żeby to była jakaś ujma.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                  Nie, nigdy nie robiłam i nie planuje robić w takich miejscach zakupów.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                    Ja nie robię. Raz, że nie ma tam zazwyczaj na mnie rozmiarów a dwa, wolę dopłacić i kupić sobie coś nowego ale również nie uważam, że kupowanie w tego typu sklepach to jakaś ujma. Jeśli ktoś lubi, to czemu nie.
                    Zabawki dla dzieci

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                      Uwielbiam! mam kilka ulubionych, gdzie często trafiam nawet rzeczy z metkami. Kupuję i sobie i córce. Młoda już jest w takim wieku, że odmawia kupowania w pepco twierdząc, że pół szkoły chodzi w tym samym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                        Uwielbiam! mam kilka ulubionych, gdzie często trafiam nawet rzeczy z metkami. Kupuję i sobie i córce. Młoda już jest w takim wieku, że odmawia kupowania w pepco twierdząc, że pół szkoły chodzi w tym samym

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                          Uwielbiam! mam kilka ulubionych, gdzie często trafiam nawet rzeczy z metkami. Kupuję i sobie i córce. Młoda już jest w takim wieku, że odmawia kupowania w pepco twierdząc, że pół szkoły chodzi w tym samym

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                            Ubrania są coraz droższe, a w second handach można znaleźć rzeczy w naprawdę dobrej jakości i znanych marek, a w cenach naprawdę niskich. Dlatego warto z tego korzystać.
                            Masz cellulit? Zacznij z nim walkę - http://testerkaesterka.blogspot.com/...e-vialise.html

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                              Ubrania są coraz droższe, a w second handach można znaleźć rzeczy w naprawdę dobrej jakości i znanych marek, a w cenach naprawdę niskich. Dlatego warto z tego korzystać.
                              Masz cellulit? Zacznij z nim walkę - http://testerkaesterka.blogspot.com/...e-vialise.html

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

                                Ja nigdy nie robiłam ale od pewnego czasu kusi mnie żeby wdepnąć do jakiegoś . Nie bardzo tylko orientuje się które w moim mieście są godne polecenia i mają w miarę fajny asortyment.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X