Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Apteczka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Apteczka

    Na różne dolegliwości sprawdzają się u nas te produkty . Można dobrać odpowiedni lek dla siebie jak i dziecka na praktycznie wszystkie objawy więc to wszystko jest w naszej apteczce.
    Last edited by gagatka; 03-07-2020, 12:28. Powód: link - reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Apteczka

      Do mojej apteczki ostatnio też dołączyły lei na zatoki niestety jesień to sprzyja problemom zatokowym, u mnie oto zawsze się niewinnie zaczyna od kataru a potem już idzie na całego, staram się w miarę szybko zaczać brać sinufast, wtedy jest szansa że mnie nie rozłoży całkiem

      Skomentuj


        #63
        Odp: Apteczka

        Moja córeczka dopiero zaczyna chodzić i apteczki w wózku nie mam, ale uważam, że super pomysł. Do tej pory zawsze miałam gazik i sól fizjologiczną w razie jakby coś do oczka wpadło.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Apteczka

          W wózku też nie mam apteczki chociaż w torebce zawsze ze sobą mam plastry, środek przeciwbólowy i dicopeg na zaparcia, a w domu dopiero wszelkie środki opatrunkowe, na gorączkę, biegunkę, zioła, maści, kremy na stłuczenia, długo by wymieniać, zupełnie jak mała apteka

          Skomentuj


            #65
            Odp: Apteczka

            Ja na każdy wyjazd zabieram Ibufen malinowy, wodę utlenioną, plasterki, maść rozgrzewającą, termometr. Latem obowiązkowo coś przeciw komarom i krem aktywny Elodermu sprawdza nam się w każdych problemach skórnych.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Apteczka

              Ja na kazdy wyjazd zabieram krem aktywny Eloderm. Maluch ma lekki azs i nie moge ryzykowac zadnego podraznienia. Ten krem jest akurat na male, bardzo wysuszone miejsca, wiec smaruje od razu i przechodzi. Pociecha sie nie drapie, jest spokojniejsza, dobrze spi

              Skomentuj


                #67
                Odp: Apteczka

                Tez nie mam apteczki w wozku, ale moze to dobry pomysl zeby niektore rzeczy z apteczki zabierac ze soba. Jak maly zacznie biegac to pewnie bede zabierala ze soba poloplastry.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Apteczka

                  u nas ostatnio w apteczce pojawił się nozitix, super na katar, można brać dłużej niż te spraye obkurczające a przy tym ma niezły skład, szkoda że wcześniej nie odkrylam tego, w zeszłym roku to katary nam się ciągnęły tygodniami, teraz kilka dni i po problemie

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Apteczka

                    Przy sobie to zawsze plasterki, w sezonie coś na komary. A w domu to obowiązkowo coś na temperaturę i syrop na suchy kaszel. Inne leki to już raczej na receptę w zależności od wskazań.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Apteczka

                      W domowej apteczce zawsze musi być parę podstawowych rzeczy, jak plastry, kremy czy syropy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Apteczka

                        U nas na stałe wchodzi syrop bobolen nigdy nic łagodnego nie miałam na suchy kaszel, a zimą często się dzieciakom zdarzał. Pewnie od suchego powietrza w domu. Bobolen ma w składzie porost islandzki, więc nie hamuje kaszlu samego w sobie, jest delikatny, pokrywa gardło taką warstwą, łagodzi podrażnienia, przestaje drapać, wiecie o jakie uczucie chodzi No i w rezultacie kaszel już tak nie męczy.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Apteczka

                          Niom... obok leków na gorączkę, biegunkę, tony plastrów i płynów do dezynfekcji miałam też taki syrop. Mówię, miałam, bo był w użyciu po świętac,a zostało mi go już tylko trochę, jak z resztą widać na zdjeciu
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Apteczka

                            Przy sobie na spacerach raczej nic nie mam. Za to pełna jest apteczka w domu. Plastry, woda utleniona, coś na biegunkę, coś przeciwgorączkowego, syropy itd. Zawsze też mam spray , bo łatwo aplikuje się go u dzieci, a i córce smakuje Bardzo fajny przy bólu gardła.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Apteczka

                              u nas stałym wyposażeniem apteczki są leki przeciwbólowe przeciwzapalne,maśc na stłuczenia,niezawodny dicopeg 10g na zaparcia które szczególnie teraz letnią porą-czyli grillowane kiełbaski itp do tego oczywiście plasterki I opatrunki-to nasz stały zapas

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Apteczka

                                Ja w apteczce trzymam tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X