Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podróże z niemowlakiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Podróże z niemowlakiem

    Czy to przypadkiem nie jakaś reklama tych porównywarek ubezpieczeń? Wszystko zależy od podróży... jak jadę gdzieś niedaleko w Polsce to ubezpieczenia dodatkowe nie są mi potrzebne

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Podróże z niemowlakiem

      mikaa997, tu reklamy są wszędzie kiedyś chciało mi się w to bawić i zgłaszałam takie posty. teraz już mi się nie chce... to jak walka z wiatrakami.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Podróże z niemowlakiem

        Ja tam nie wiem czy to reklama, ale prawda jest taka, że warto się ubezpieczyć przed podróżą za granicę. Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć, a jadąc z małym dzieckiem to już w szczególności. My teraz zastanawiamy się czy nie jechać w rejs po Karaibach. Jest to dość odważna podróż jak sobie poczytacie tutaj http://www.tanierejsowanie.pl/s/rejsy-karaiby-17.html to wygląda kolorowo, ale małe dziecko wszystko komplikuje. Był ktoś z was może? Każda, nawet mała rada by się przydała

        Skomentuj


          #49
          Odp: Podróże z niemowlakiem

          Jeśli zachowa się środki ostrożności, nic złego nie powinno się dziać.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Podróże z niemowlakiem

            My jeździmy z synkiem odkad mały skończył 4 mce. Byliśmy nad morzem, zagranica (Niemcy) i troche jeżdzilismy po Polsce. Dziecko ma miec cycka, sucho i chce sie wyspac. i Tyle. Nawet w samchodzie mozna sie bawic. Tylko trzeba pamietac, zeby nie trzymac go caly czas w foteliku.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Podróże z niemowlakiem

              Dokładnie. Wszystko zalezy od dziecka. Są dzieci spokojne, z którymi podróże wcale nie muszą byc takie problematyczne.... Widzę to po mojej córce, z którą podrózujemy po Polsce często i rzadko kiedy marudzi. Za granicę jednak z nią na razie nie polecę. Jak skończy te 7 lat

              Jesli ktoś planowałby wakacje nad naszym morzem to mogę Wam polecić hotel w Jasrzębiej Górze. Konkretnie hotel Astor:
              http://www.astorhotel.pl/PL/hotel-pr...-dzieciom.html

              Jest bardzo dobrze dostosowany dla dzieci.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Podróże z niemowlakiem

                Najlepiej to sie jednak podrozowalo jak wlasnie synek byl niemowlakiem, prawie zawsze od razu zasypial i podroz mijala spokojnie,a teraz od razu mu sie nudzi w samochodzie, trzeba go caly czas zabawiac, a czasem to i tak nie pomaga

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Podróże z niemowlakiem

                  U nas tal samo. Dziecko juz ma rok i nie zawsze chce spac, tylko chce sie bawic i bawic, Wiec dalekich podrozy nie planujemy. Ale w PL jest tyle miejsc, ze awet na pare godzin mozna jechac z tym maluchem

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X