Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mleko modyfikowane na melisie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mleko modyfikowane na melisie

    Pomyślicie pewnie, że jestem walnięta, ale powiedzcie mi... jak myślicie, co by się stało jakbym zrobiła dziecku MM na melisie zamiast normalnie na wodzie ?
  •    
       

    #2
    Odp: Mleko modyfikowane na melisie

    A pił już wcześniej melisę ??Myślę żę chyba nic by sie nie stało bo to przecież zioła są... tyle że może maleństwu nie smakować bo samo mleko ma w sobie specyficzny smak..
    [/url][url=

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mleko modyfikowane na melisie

      może lepiej kup herbatkę "jabłko z melisą" bobowita taką ma bo jak sama zaparzysz melisę może być za mocna dla dziecka


      Skomentuj


        #4
        Mleko modyfikowane na melisie

        Córka ma 17 miesięcy i piła już wcześniej melisę - smakuje jej. Parzę zwykłą z torebki, ale krótko by za mocna nie była. Pije Bebilon Pepti, który i tak jest gorzki więc myślę, że wiele w smaku się nie zmieni.

        Tych granulowanych nie daję dzieciom, bo przecież w składzie prócz samego cukru i substancji smakowych to tam nic nie ma, więc i melisy tam raczej nie znajdę

        Dziękuję za wypowiedzi. Spróbuję, a przy okazji zapytam jeszcze pediatrę co o tym sądzi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mleko modyfikowane na melisie

          nie wiedziałam że jest mleko modyfikowane na bazie melisy. Melisa działa uspokajająco nie wiem czy takiemu maluchowi można ją podawać czy nie zaszkodzi

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mleko modyfikowane na melisie

            Meliska nie powinna dziecku zaszkodzić. Ja bym nie bała się spróbować i wcale nie myślę, że jesteś "walnięta". Ja karmiłam piersią, ale zdarzało mi się dawać synkowi do picia melisę, rumianek lub miętę.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mleko modyfikowane na melisie

              Też nie wiedziałam o takim mleku. Nawet w żadnym sklepie go nie widziałam. Ja synkowi często podawałam herbatki właśnie na bazie rumianku, kopru czy melisy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mleko modyfikowane na melisie

                Myślę, ze to nie za dobry pomysł bo może dziecko uczulić..chyba bym się nie odważyła...chociaż ekspertką w sprawach mm nie jestem to ryzyko jest ogromne.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mleko modyfikowane na melisie

                  Ja bym takiego nie podała. Jeżeli już chcesz to w sklepach są specjalne herbatki z melisy, przed snem można wtedy takie podać. A co do mlek z melisą to ja się nigdzie nie spotkałam, nawet w internecie nie widziałam, aby można było kupić.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mleko modyfikowane na melisie

                    Chyba lepiej podać osobno mleko a osobno melisę. Nigdy nie wiadomo jaka reakcja może zajść po połączeniu.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X