Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa prawo jazdy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Warszawa prawo jazdy

    Są wśród nas jakieś mamy ze Stolicy? Z mężem ustaliłam, że na gwiazdkę dostanę kasę na kurs prawa jazdy. Mam jednak dylemat jaką szkołę wybrać. Możecie coś podpowiedzieć? Nigdy wcześniej nie prowadziłam auta i trochę się boję.
  •    
       

    #2
    Odp: Warszawa prawo jazdy

    O, chętnie i ja się dowiem, bo taki kurs mam w planach.
    http://rozkosze.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Warszawa prawo jazdy

      Ja już nie mieszkam w Wawie, ale wcześniej robiłam tam kurs. Chodziłam na niego na Bielanach do szkoły Moto Start. Teoria była przedstawiona w fajny i często humorystyczny sposób, tak, że większość rzeczy zostawała w głowie. Jazdy też w fajnej atmosferze ( jeździłam z Panem Wojtkiem). Ogólnie szkołę polecam. Z tego co kojarzę mają kilka oddziałów w Warszawie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Warszawa prawo jazdy

        ale extra prezent!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Warszawa prawo jazdy

          Napisane przez wanda19
          A co mam zrobić, jeżeli właśnie zrobiłam prawo jazdy, ale nadal boję się jeździć?
          Zrób sobie tego typu kurs doszkalający. Na pewno po nim poczujesz się na drodze pewniej

          Skomentuj


            #6
            Odp: Warszawa prawo jazdy

            tak jak osoba wyżej na pewno Ci taki kurs bardzo pomoże
            kody do gta sa

            Skomentuj


              #7
              Odp: Warszawa prawo jazdy

              Ja polecam szkołę kazdy LINIA - http://liniaszkolenia.pl . Nie zdałam za pierwszym ale jestem trudna sztuka jeśli chodzi o naukę :P

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Warszawa prawo jazdy

                Też się uważam za ciężki przypadek, jednak po którymś razie to prawo jazdy zdałem. Robiłem w szkole Auto-Test. prawo jazdy Szczecin Miałem instruktora, który miał do mnie dużo cierpliwości.
                Noclegi Grzybowo

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Warszawa prawo jazdy

                  A ja zdawałam w szkole http://szkolajazdyzebra.pl/ - bardzo sympatyczna właścicielka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Warszawa prawo jazdy

                    A ja chodziłam na kurs do MotoStart przy Racławickiej na Mokotowie a zdawałam egzamin w WORDdzie na Odlewniczej, strasznie duży rozrzut ale chciałam mieć kurs blisko domu i w miarę jak najwięcej miasta poznać a nie tylko się w jednym miejscu kręcić. Szkoła jazdy od powiem godna polecenia, zdałam za drugim razem a muszę przyznać że pojęcia o jeździe przed kursem nie miałam żadnego

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Warszawa prawo jazdy

                      A ja polecam ( i mówię to z doświadczenia ) zrobić prawko w jakimś mniejszym mieście, to zazwyczaj jest dużo prostrze a nauczymy się w ten sam sposób.
                      firmy dezynsekcyjne

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Warszawa prawo jazdy

                        ja bym się chyba bała robić prawo jazdy w Warszawie bo tam jest taki ruch.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Warszawa prawo jazdy

                          To ze sie boisz to normalne.. ja zanim zaczelam kurs myslalam ze sie nie nadaje na kierowce, wielkie parcie rodzicow itd ale na szczescie dzieki wspanialemu instruktorowi panu Kamilowi Kropidłowskiemu z Autojar w Warszawie moj strach przerodzil sie w pewnosc siebie i dume bo zdalam bez problemu przy pierwszym podejsciu

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Warszawa prawo jazdy

                            Niezłe opcje na świetnej jakości prawo jazdy, super opcje dajecie. Właśnie tego potrzebowałam, wielkie dzięki za te porady !
                            dieta pudełkowa

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Warszawa prawo jazdy

                              W Warszawie i okolicy jest co najmniej kilkanaście dobrych szkół jazdy, więc ze znalezieniem jakiejś nie będzie problemu. Radzę wcześniej pytać znajomych, którzy mają już prawko - może jakąś polecą. Przed zapisaniem się na kurs pamiętajcie o zrobieniu badań - robią takie m.in. w gabinecie niedaleko stacji metro Politechnika, można się nimi skontaktować przez http://www.badania-kierowcow.warszawa.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X