Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Ja tam najbardziej lubię wybierać się w okolicę gór, do tamtejszych wsi. Jest tam niesamowicie chicho i spokojnie i do tego super widoki w każdą porę roku
    Moja praca księgowa. Mam dwójkę dzieci i kochanego męża

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Zapomniałam dodać jakiejś miejscowości. CHyba najbardziej podobało mi się w Rzepiskach nie tak daleko Zakopanego

      ____________________
      Moja praca księgowa. Mam dwójkę dzieci i kochanego męża
      Moja praca księgowa. Mam dwójkę dzieci i kochanego męża

      Skomentuj


        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Polecam zamek Chojnik. Z praktycznego punktu widzenia jeden ze szlaków jest bardzo łatwy do przejścia go nawet z małym dzieckiem. Poza tym, same ruiny wyglądają jak prosto z bajki, na pewno jest to widok, który pobudzi wyobraźnię dziecka.

        Z drugiej strony warto wybierać miejsca położone stosunkowo blisko miejsca zamieszkania. Jednorazowy wypad 700 km w jedną stronę może być przygodą, ale powtarzanie tego przynajmniej raz w miesiącu, to męczarnia.

        Jeżeli chodzi o miejsca blisko warszawy, to mogę zaproponować:
        1. Tężnia solna (wbrew pozorom super atrakcja) i park w Konstancinie - Jeziorna.
        2. Zamek w Czersku.
        3. Grochalskie piachy w Puszczy Kampinowskiej.
        4. Prom samochodowy w Gassy - można chwilę posiedzieć na plaży a następnie przeprawić się przez Wisłę razem z samochodem lub bez.

        Skomentuj


          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Weekend warto spędzić w górach i postawić na rozrywkę jaką jest paintball, który pozwala rozładować napięcie i pozbyć się złych emocji. Po to przeciez są wyjazdy, prawda?

          Skomentuj


            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Może Niedzica będzie ciekawa? Moi zdaniem piękne, spokojne miejsce, zamki, woda, dla dzieci będzie idealnie Do tego noclegowo jest bardzo ok - Niedzica noclegi
            - na weekend opcja idealna

            Skomentuj


              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Myślę, że bardzo fajnym miejscem na weekend szczególnie z dziećmi jest ten http://www.aquariusspa.pl/ hotel. Zarówno rodzice jak i dzieci znajdą tam miejsce dla siebie. Dla dzieci bardzo często organizowane są warsztaty pod okiem animatorów. Rodzice mogą w tym czasie relaksować się w SPA lub Aquacenter

              Skomentuj


                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                A może jezioro Sielpia w Świętokrzyskim www.sielpiadomki.pl Woda, las, świeże powietrze, szlaki rowerowe i atrakcyjna okolica. Duży wybór wygodnych kwater i domków letniskowych. Ośrodek położony wśród lasów sosnowych z daleka od wielkich miast.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  Jeśli chodzi o takie krótkie wypady, to ja polecam Biskupin/Gniezno/Kruszwicę, Trójmiasto, okolice Szklarskiej Poręby lub Wrocław - w tych miejscach nie sposób się nudzić. A po dwóch czy trzech dniach wcale nie chce się wracać do domu

                  Skomentuj


                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Zgadza się, tam jest bardzo ładnie, ale można tez pojechać w Beskidy jeśli ktoś akurat nie ma daleko.

                    Skomentuj


                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Polska to piękny kraj. Można udać się w góry, o każdej porze roku jest tam pięknie. Można pojechać nad morze, atrakcji tam nie braknie. Można takze wybrać się na Mazury i odpocząć w spokoju, ciszy, pośród pięknej natury.
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Polska na weekend - propozycje?

                        Ja polecam mniejsze miejscowości jak Rawa Mazowiecka czy Rzeszów - możemy zwiedzić miasto, a potem może stać się ono bazą wypadową na wycieczki po okolicy. No i koszty też są mniejsze. http://liczevat.pl/ksiegowa-wymiana-paska/ księgowa praca
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Polska na weekend - propozycje?

                          Polska na weekend to fantastyczna sprawa,zwłaszcza kiedy pokazujemy dzieciakom nasze dobra kulturalne.Moim zdaniem warto poznać ofertę http://pestkownica.com.pl/
                          To hotel nad jeziorem,w Puszczy Drawskiej,przepięknej zielonej okolicy.
                          W ich ofercie znajdziemy sporo atrakcji dla dzieci,możemy korzystać z basenu,piaskownicy,tras rowerowych i przejażdżek konnych,a także niedaleko znajduje się obserwatorium,atrakcja dla dzieci w każdym wieku.

                          Skomentuj


                            Odp: Polska na weekend - propozycje?

                            Bardzo fajnym pomysłem jest, jechać z dziećmi na działkę, organizować piesze wycieczki z nagrodami, a na działce postawić basen dla dzieci.
                            _____________________

                            http://tworzefirme.pl księgowa praca
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Polska na weekend - propozycje?

                              Może coś w górach? Ewentualnie większe miasta turystyczne

                              Skomentuj


                                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                                Moim zdanie najlepiej obecnie jest pojechać na Chorwację i zobaczyć tamtejsze plaże lub Węgry. Jest tam w miarę tanio i bezpiecznie księgowa Kraków
                                Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie. - księgowa Kraków

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X