Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imprezy firmowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Imprezy firmowe

    Byłam raz na imprezie firmowej na której postawiono fotobudkę i szczerze polecam! Bawiliśmy się dosłownie jak dzieci, pracownicy świetnie się zintegrowali i wszyscy otrzymali pendrive ze zdjęciami. Polecam szczególnie fotobudka wrocław bo w najtańszym pakiecie mają dosłownie wszystko, od montazu i obsługi urządzenia, poprzez pendrive ze zdjęciami dla gości aż po wydruk spersonalizowanych zdjęć i kufer z gadżetami. Świetna zabawa

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Imprezy firmowe

      Imprezy firmowe to fajna rozrywka,ale niestety nie każdy potrafi z tego korzystać jak należy.Wiele się na takich imprezach dzieje,jedni idą na nie dla zabawy a inni załatwiają na nich interesy.Bardzo dobrym miejscem na tego typu uroczystości są hotele na uboczu,nie w centrum danego miasta.Jeśli chodzi o okolice Łodzi,http://krajowy.biz/firma,sanremocompl
      Doskonała lokalizacja,dobra obsługa i pyszne jedzenie.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Imprezy firmowe

        Popieram w 100% przedmówcę Nic dodać, nić ująć
        Zawsze musi istnieć równowaga – coś za coś, nic za darmo. Szczęście wystawia ludziom swoje rachunki.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Imprezy firmowe

          Imprezy firmowe warto robić w jakimś ładym miejscu. Wiem, że u nich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hot...i-z-rezydencja jest możliwość zorganizowania bankietu. To miejsce dość luksusowe i odpowiednie na konkretną imprezę firmową

          Skomentuj


            #50
            Odp: Imprezy firmowe

            A mnie strasznie takie imprezy denerwują. Nie dość, że trzeba się pilnować to jeszcze wszyscy przed sobą udają miłych. Coś okropnego :/

            Skomentuj


              #51
              Odp: Imprezy firmowe

              Imprezy firmowe to fantastyczna sprawa, warto także jako właściciel firmy czy manager postawić na system lojalnościowy, który zmotywuje i usatysfakcjonuje pracownika a wiadomo, że zadowoleni pracownicy zastają dłużej w firmie.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Imprezy firmowe

                W takich imprezach po prostu trzeb brać udział
                Chłopcy zainteresowani zakupem odzieży? Widoczny znak, że działa na nich jakieś złe zaklęcie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Imprezy firmowe

                  takie imprezy mogą być całkiem fajne pod warunkiem, że ekipa jest zgrana i się wzajemnie lubi.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Imprezy firmowe

                    Wg mnie to fajny pomysł na integrację. A jak catering dopisze to tym fajniejsze wydarzenie U nas była obsługa z SCC i było przepysznie http://www.kscc.pl/ profesjonalna realizacja imprez.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Imprezy firmowe

                      To jest fajne przezycie, ale jak wiadomo wszystko zalezy od ludzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Imprezy firmowe

                        Na takie imprezy firmowe świetnym pomysłem jest wynajęcie konkretnego zespołu, wg mnie oczywiście. To zawsze rozluźnia atmosferę, dobra muzyka zawsze jest w cenie Można pogadać na luzie i lepiej się poznać, potańczyć itd. Z tego co widzę teraz duże firmy często organizują takie imprezy. Nawet moja się ostatnio szarpnęła na taki wyczyn Nie wiem skąd wzięli ten zespół ale był genialny, poszukaj sobie EKG BAND. Fajnie zabawiali towarzystwo

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Imprezy firmowe

                          Wielkie dzięki za wszystkie porady Z całą pewnością mi się przydadzą
                          Jest jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Imprezy firmowe

                            Ja bardzo bym chciała wziąć udział w takiej imprezie.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Imprezy firmowe



                              Foto z Zielonej Polany w Łączkach. Znacie miejscówkę?
                              Kajaki, quady, paintball, loty balonem, sauna, basen, plaża nad Sanem, imprezy tematyczne. Wszystko do ogarnięcia i zaplanowania. Ilość atrakcji - ogromna, ale oczywiście - wszystko zależy od tego, jak to wszystko zaplanujecie.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Imprezy firmowe

                                A czemu nie zlecić tego komuś, kto dobrze się na tym zna? Firmy takie jak http://pikniki-imprezy.pl/catering-g...rill-warszawa/ specjalizują się w organizacji pikników i innych wydarzeń firmowych, dlatego warto skorzystać z ich pomocy. Dzięki temu Wasz event na pewno będzie udany.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X