Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mandat i więzienie!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Alimenty z definicji nie są to pieniądze na dziecko.

    Alimenty - to regularne świadczenia na rzecz osób fizycznych.

    Sąd może nakazać płacenie alimentów np:

    ojcu/matce na dzieci;
    mężowi na żonę lub odwrotnie ( byłemu lub byłej);
    dzieciom na rodziców;
    dziadkom na wnuki;

    i tak dalej...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      moniaB rozumiem o co ci chodzi, rozpisałam się o tym wcześniej. Pozostaje pytanie czy rozwiedli się za porozumieniem stron czy orzekali o winie...

      Skomentuj


        #33
        za porozumieniem ale to ona go zostawiła tak z dnia na dzień. o wyprowadzce powiadomiła go sms-em




        Skomentuj


          #34
          Więc skoro za porozumieniem, to jak dla mnie sprawa jest jasna. Wiedzieli co robią więc alimenty należą się tylko na dzieci.

          Natomiast gdyby orzekali o winie, to osoba poszkodowana może dostawać alimenty nie tylko na dzieci ale również dla siebie. Oczywiście wszystko zależy od sytuacji materialnej i wielu innych szczegółów.

          Skomentuj


            #35
            diabelecke
            ale Ty nie musisz się godzić na to żeby on się widywał a dzieckiem a to jego zastraszanie tymbardziej przemawia na Twoja korzyść
            mój mi też wygrażał że mi dziecko odbierze, ale to było na pokaz w sądzie juz nie był taki obważny


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #36
              majajula a jak to udowodnie, ze mi grozil? Swiadkowie wystarcza?
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                #37
                Odp: mandat i więzienie!

                Sprawa alimentów jest faktycznie strasznie skomplikowana. Dlatego w każdej kryzysowej sytuacji warto skorzystać z pomocy prawnika. Dlatego jeśli jesteście w takiej sytuacji - zerknijcie tutaj - to specjaliści w kwestii alimentów.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X