Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy odejść z pracy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kiedy odejść z pracy?

    mam jeszcze pół roku do porodu i chciałbym pracować tak długo jak tylko pozwoli mi na to moje samopoczucie. Myślicie, że taka praca może mieć wpływ na moje dziecko? Doradźcie proszę
  •    
       

    #2
    Ja poszłam na zwolnienie w 32 tc...już dłużej nie mogłam siedzieć przy komputurze, kręgosłup strasznie daje we znaki...wiadomo, że jakiś wpływ ma to na dziecko, ja czułam, że zaniedbuję siebie i kruszynkę przez tą pracę, nie miałam czasu nawet na wyjście na spacer, dotlenienie...Teraz nareszcie odpocznę, zrelaksuję się, wyciszę, przygotuję do przyjścia na świat córci, przyszykuję wyprawkę...


    Skomentuj


      #3
      ja poszłąm na zwolnienie w 33 tygodniu tyle wytrzymałam przy komputerze potem nie mieściłam się za biurkiem|:-) teraz jestem z moja 10 miesieczną córką w domku na wychowawczym nie miałam wyjścia ...do pracy juz nie wrócę pozdrawiam mamy i zyczę szybkiego rozwiązania i dużo zdrówka
      Ania

      Skomentuj


        #4
        myślę, że poczujesz kiedy przejść na zwolnienie
        ja na szczęście nie pracowałam, ale do 6 miesiąca odbywałam praktyki w szpitalutrochę się bałam, o małą, żeby się czymś nie zaraziła, ale wszyscy lekarze zapewniali, że będzie okbo omijałam oddziały zakaźne z daleka

        Skomentuj


          #5
          Ja poszlam na zwolnienie w 8 tygodniu,a to dlatego że wykonywałam prace fizyczną i bałam sie o dzidzie nawet sam lekarz mi to zaproponował.
          Moim zdaniem to zależy od twojego stanu zdrowia jak ty sie bedziesz czuła

          Skomentuj


            #6
            ja prowadze sama dzialalnosc wiec postaram sie pracowac jak najdluzej

            Skomentuj


              #7
              ja pracowalam do 9 miesiaca.aktywna bylam az do samego porodu(wycieczki spacery itp)pracuj do kiedy ci starczy sil
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a prace tez mialam fizyczna i ciezka.
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  ja na zwolnieniu byłam od 2 miesiąca, ale ja miałam niewydolność szyjki i dlatego

                  przy pierwszej ciązy jeszcze w dniu porodu byłam w szkole


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    dziękuję za odzew
                    Ja jeszcze pracuję, ale jest ciężko najbardziej przeszkadza zmęczenie .. dopada mnie już po 5 h pracy a do 8 jeszcze dużo czasu...męczarnia
                    pozdrawiam Was

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kiedy odejść z pracy?

                      Przy obu moich ciążach do końca prawie pracowałam. Nie ukrywam: Było dość ciężko.Jakbym mogła to jak najszybciej poszłabym na zwolnienie lekarskie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kiedy odejść z pracy?

                        Ja tez do końca byłam w pracy.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kiedy odejść z pracy?

                          To chyba zależy od od formy pracy i tego jak przebiega ciążą. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, to można pracować praktycznie do końca. Ja problemu nie miałam, natomiast moja znajoma wcześnie przeszła na urlop bo miała zagrożoną ciążę i przez długi czas nie mogła się nawet z łóżka ruszyć.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kiedy odejść z pracy?

                            Wszystko zależy jaka to jest praca. Jeśli jakaś lekka, biurowa to pracuj, tyle ile będziesz miała siłę. Znam mnóstwo kobiet, które pracowały do samego porodu i rodziły zdrowe dzieciaczki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: kiedy odejść z pracy?

                              Ja pracowałam do 7 miesiąca, ale żałuję że nie odeszłam wcześniej. Było to męcząco i nie miałam wsparcia od strony pracodawcy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X