Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

14 pazdziernik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    14 pazdziernik

    Dziewczyny czy 14 pazdziernika wasze dzieci niosa cos cos dla swoich Pan?
    My symbolicznie dajemy po czekoladzie dla kazdej Pani A Wy ? Dajecie cos dla dzieciaczkow by daly dla swoich Pań???
  •    
       

    #2
    Odp: 14 pazdziernik

    Moim zdaniem już od małego należy dzieci uczyć szacunku do nauczycieli i wręczania dowodów sympatii tego właśnie dnia. Czekolada lub kwiatek na pewno są mile widziane

    Skomentuj


      #3
      Odp: 14 pazdziernik

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Moim zdaniem już od małego należy dzieci uczyć szacunku do nauczycieli i wręczania dowodów sympatii tego właśnie dnia. Czekolada lub kwiatek na pewno są mile widziane
      Ja wlasnei zawsze cos symbolicznie tez daje dla dzieci by przekazaly
      Osobiscie wolalabym dostawac łakocie nei kwiety wiec dlatego zawsze daje im coś słodkiego

      Skomentuj


        #4
        Odp: 14 pazdziernik

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        Ja wlasnei zawsze cos symbolicznie tez daje dla dzieci by przekazaly
        Osobiscie wolalabym dostawac łakocie nei kwiety wiec dlatego zawsze daje im coś słodkiego
        to ładny zwyczaj podarować coś swojej pani - wychowawczyni,nauczycielce - moja mama jest nauczycielem i zawsze z sentymentem obchodzi 14 października i wspomina jak bylo kiedys a jak jest dziś

        Skomentuj


          #5
          Odp: 14 pazdziernik

          Od dawna jest taki zwyczaj, żeby dawać nauczycielowi jakiś drobny upominek jako dowód sympatii do nauczyciela. Mogą to być kwiaty lub bombonierki. Myślę że miło będzie wspominał taki dzień.

          Skomentuj


            #6
            Odp: 14 pazdziernik

            Nauczycielowi jest zawsze miło, gdy dzieci (i rodzice) o nim pamiętają. Nie chodzi o kwiatka czy czekoladki, ale o wyraz pamięci. Ja lubię np. powycinane przez uczniów serdeszka czy kwiatki...

            Skomentuj


              #7
              Odp: 14 pazdziernik

              ja kupiłam upominki ważne aby dzieci pamiętały że nauczyciel jest ważny a nie tak jak w niektórych przypadkach nauczyciele sa ignorowani i nie mają poszanowania u podopiecznych

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 14 pazdziernik

                Czy "dzień nauczyciela" obchodzicie już z dziećmi szkolnymi czy też z przedszkolakami. Zastanawiałam się czy już mojego 3-latka uczyć obchodzenia tego dnia i składania życzeń pani w przedszkolu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 14 pazdziernik

                  U nas przedszkolaki też składają życzenia Pani i dają prezent Była składka i prezent jest w trakcie robiony
                  Jak Kuba chodził do przedszkola to dzieci też wtedy przychodziły z kwiatkiem i czekoladą

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 14 pazdziernik

                    A w klasie u mojego siostrzeńca nauczyciel dostał od klasy ... taki prezent. Przyznam, że byłam w szoku, gdy to usłyszałam, ale facet jest podobno strasznie wyluzowany i uczniowie go uwielbiają

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 14 pazdziernik

                      U nas w szkole nie ma takiego zwyczaju.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X