Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam słodycze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Uwielbiam słodycze

    A znam takich ludzi. Ja generalnie nie lubię np. zbyt słodkich słodyczy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Uwielbiam słodycze

      Wszystko, co z masłem orzechowym, albo co zawiera toffi

      Skomentuj


        Odp: Uwielbiam słodycze

        Ja mam słabość do chałwy. I do lodów. Ale latem chyba każdy ją ma.

        Skomentuj


          Odp: Uwielbiam słodycze

          Ze swojej strony polecam przepis na domowe bajaderki, które będą na pewno zdrowsze niż te sklepowe:
          10 suszonych daktyli

          ½ szklanki whisky (lub herbaty)

          1 puszka ciecierzycy

          2 łyżki bezglutenowego kakao

          2 łyżki masła orzechowego
          Daktyle powinno sie zalać alkoholem oraz odstawić. Następnie masę podgrzać. Puszkę ciecierzycy odsączamy z zalewy i miksujemy za pomocą blendera na grudkowatą masę. Dodajemy do niej 2 łyżki kakao bezglutenowego, 2 łyżki masła orzechowego i daktyle wraz z pozostałym płynem.Miksujemy, wkładamy do lodówki a następnie formujemy kuleczki

          Sporo takich dodatków bezglutenowych znajdziecie tutaj bezgluten sklep
          Last edited by disne; 29-06-2020, 20:19. Powód: link

          Skomentuj


            Mnie też raczej rzadko kusi najbardziej chyba przed okresem ale tak na co dzień wolę na słono jakąś przekąskę złapać coś nie wiem sama co gorsze...te słone paluszki, chipsy, orzeszki też są zgubne

            Skomentuj


              Odp: Uwielbiam słodycze

              Bardzo lubie wszelakie lody amerykanskie w tych małych kartonowych kubeczkach. Do tego czekolady Kinder i Milka

              Skomentuj


                Odp: Uwielbiam słodycze

                A ja nie jadłam jeszcze takiego ciasta bananowego o którym pisze dzieckolasu ale potwierdzam że masa fajnych przepisów jest w necie. Mam dwie lewe rece jeśli chodzi o pieczenie ale radzę sobie bo znalazłam też przepisy xxx na ciasta bez pieczenia
                Last edited by disne; 29-06-2020, 20:19. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Uwielbiam słodycze

                  Trzeba sie dobrze zastanowic nad jedna rzecza, czy nie lepiej zaczac robic sobie wszelkiego rodzaju smakolykow we wlasnym zakresie? Niby w sklepach mozna cos dostac jednak jest to najczesciej watpliwej jakosci. Zostaje jeszcze cukiernia ale w takiej bardziej renomowanej ceny sa zawsze zaporowe. Na pomoc przychodzi jak zwykle internet w ktorym nie tylko znajdziemy wiele poradnikow na temat gotowania czy pieczenia, a nawet same przepisy. Osobiscie to lubie serwisy gdzie to sami uzytkownicy zamieszczaja swoje propozycje. Jednym z takich jest -xxx na ktorym znalazlam idealny przepis na tlusty czwartek
                  Last edited by disne; 29-06-2020, 20:20. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Uwielbiam słodycze

                    Ja też uwielbiam słodycze. Tylko już zauważyłam, że już te sklepowe nie bardzo mi smakują, tzn. jest ich już coraz mniej. Większość jest dla mnie za słodka i w dodatku smakują jakoś tak sztucznie... Dla tego staram się co jakiś czas przygotowywać domowe słodkości - zwykle są to jakieś proste ciasta albo ciasteczka. A ostatnio robię też desery z kaszy manny i różnych owoców - mało pracy a smak świetny :

                    Skomentuj


                      Odp: Uwielbiam słodycze

                      Ja żyć nie mogę bez słódkiego Najciężej zachowywać sylwetkę, dla tego muszę siebie ograniciać. Ale jak już mam ochotę to robię perfekcyjny tort z biszkoptów. Ostatnio przeczytałam sekrety robienia prawdziwego biszkoptu. Może komuś się przyda xxxx
                      Last edited by disne; 29-06-2020, 20:20. Powód: link

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X