Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tanie,łatwe,zjadliwe :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

    A mi wpadł w ręce mój stary przepis spaghetti z sardynkami
    Na oliwie podsmażamy czosnek dodajemy sardynki z puszki i mięszamy do momentu rozdrobnienia. Wsypujemy bułkę tartą i posiekaną natkę Dodajemy ugotowany makaron spaghetti i podlewamy 1 szklanką wody (odcedzonej z makaronu) Można podsypać jeszcze pieprzem i też dodać kapary (jak ich nie lubię)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

      Szybkie i tanie są różne posiłki na bazie makaronu. Podczas gdy makaron sie gotuje robimy do niego sos pomidorowo warzywny, Na koniec wszystko posypujemy serem i jedzenie gotowe

      Skomentuj


        Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

        Oj powiem Ci,że sama równiez uwielbiam makaron. Jak nie mam pomysłu na to co ugotować to zwykle robię jakieś dobre danie z makaronem. Jakiegoś kurczaczka czy też makaron z pieczarkami ( ulubione danie mojej córki).

        Pamiętajcie o tym aby nie rozgotowywać makaronu. Jest niesmaczny oraz traci wiele swoich włałściwości odżywczych ( szczególnie jeśli jest to zdrowszy makaron razowy).
        Na tej stronie jest poradnik jak ugotować makaron

        Polecam szczególnie spróbować gnocci. Niebo w gębie.

        Skomentuj


          Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

          Wiele takich rzeczy jest dostępnych na rynku, ale co konkretnie wybrać? To już w dużej mierze zależy od waszych upodobań. Nie wiem czy kojarzycie taki portal #odzyskajdzien tutaj macie go - http://odzyskajdzien.pl/4709-pomysly...zowe-przekaski i bardzo fajny artykuł odnośnie ciekawych przekąsek zresztą sporo ich jest.

          Skomentuj


            Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

            Chętnie zerknę. Mi zawsze brakuje pomysłów na przekąski do pracy.

            Skomentuj


              Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

              W ten weekend muszę się juz zabrać za upieczenie czegoś. Ogolnie kiedyś piekłam bardzo dużo , w ostatnich dniach jednak miałam taki nawał rzeczy na głowie,ze po prostu nie miałam czasu na takie sprawy.
              Pewnie upiekę jakieś ciasteczka owsiane ( mój facet je uwielbia).
              No i ten przepis jest całkiem niezły:
              https://www.przepisy.pl/przepis/tort-malinowy-6521 - tort malinowy ale bez pieczenia.

              Skomentuj


                Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                Ja zrobiłam przez weekend domową granolę. Wyszła przepysznie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                  Dużo fajnych pomysłów które muszę przetestować, bo już mi się kończą własne.
                  parking lotnisko Wrocław

                  Skomentuj


                    Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                    Ja jak chcę jakąś szybką kolację ogarnąć to po prostu zamawiam coś przez internet. Najłatwiej i najtaniej sobie cos przez Pizza Portal ogarnąć. Duzo tanich restauracji i na pewno są zjadliwe rzeczy

                    Skomentuj


                      Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                      Ja jednak sama przygotowuję posiłki. Wtedy wiem, co jem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                        Napisane przez Martunia35
                        Szukam jakiegos sposobu na dynie
                        Dżem z dyni jest bardzo dobry A może ciasto z dyni lub risotto z dynią ?

                        Skomentuj


                          Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                          Dynia kandyzowana
                          dżem z dyni
                          dynia kiszona ( albo się ją lubi albo nienawidzi ale polecam spróbować)
                          Ciekawy w smaku jest jeszcze sok z dyni:
                          https://www.przepisy.pl/przepis/sok-z-dyni

                          Moja znajoma go sobie chwaliła , nie byłam do niego przekonana ale postanowiłam spróbować i powiem Ciże jest bardzo smaczny !

                          Skomentuj


                            Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                            Zupa z dyni jest najlepsza. I spaghetti z dynią i z chorizo.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X