Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy test?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kiedy test?

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Z tymi testami jest na pradę różnie ja robiłam test 7 dni po tym jak spóźnieał mi się okres i nic nie wyszło. Okresu nadal nie było i zrobiłam test ponownie po 12 dniach od spóźniającego się okresu i były wtedy 2 kreski
    Mikaa997, pewnie przesunęła Ci się owulacja i dlatego test wyszedł negatywny. Ma na to wpływ wiele czynników tj. stres, zmiana otoczenia, zmiana diety. Iludniowe masz cykle?


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kiedy test?

      Mam 30 dniowe cykle i też myślę że coś mogło się pozmieniać. Wydaje mi się, że może też wiele zależy od testów. Jak myślicie czy niektóre są bardziej dokładne od innych?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kiedy test?

        zależy kto jak ma , ja przed ciążą miałam co 28 dni a teraz co 30, Jeśli jest regularnie to można zrobić test dosyć szybko

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kiedy test?

          Ja miałam nieregularne cykle i niestety podczas pierwszej ciąży zrobiłam 5 testów i żaden nie pokazał ciąży..najlepiej zrobić test z krwi wtedy jest pewność czy jesteśmy w ciąży czy nie.
          U mnie ciążę potwierdził dopiero lekarz. Wszystko przez nieregularny okres.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kiedy test?

            Testy ciążowe bardzo często wprowadzają nas w błąd i to czy wynik będzie można uznać za wiarygodny zależy od tego kiedy je zrobisz i na jaki jego rodzaj się zdecydujesz. Polecam zapoznanie się z artykułem http://noy.pl/kiedy-test-ciazowy-jest-pozytywny, tam jest wszystko dokładnie opisane

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kiedy test?

              Test najlepiej zrobić jak spóźnia się miesiączka, wtedy ma się większą pewność że wynik nie będzie zafałszowany.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kiedy test?

                Ja robiłam test 2 dni przed miesiączką i była druga ledwo widoczna kreska. Potem zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i była już dosyć wyraźna najlepiej własnie robić jeżeli się przeczuwa ciążę w dniu miesiączki a jak nie to wiadomo,że jak się ona spóźnia Choc i tak test beta hcg będzie najpewniejszy.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X