Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

częste, nocne pobudki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: częste, nocne pobudki

    u nas syn często wstawał w nocy ale potem unormowało się to

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: częste, nocne pobudki

      Mój 10-miesięczny synek od urodzenia bardzo często budzi się w nocy. Przez pierwsze 5 miesięcy wstawałam do niego co około 1godzinę. Od około 6 miesiąca sytuacja troszkę się poprawiła, wstaję co... 2 godziny(od godziny 20. do 6.rano).Karmię synka piersią. Od 4 miesiąca wprowadzam urozmaicenie diety ( zupki, kaszki, owoce,jajka,ryby, soki). Próbowałam już wielu sposobów, aby syn choć na kilka godzin pozwolił mi się w nocy wyspać. Podaję mu częsciej jedzenie po południu i kaszę z mlekiem przed samym snem- to wszystko bezskuteczne.... Próbowałam już odstawiać dziecko od piersi, karmić butelką, ale syn często nie chce pić mleka modyfikowanego. Wypluwa je, odwraca głowę od butelki. Nawet jeżeli uda mu się wypić około 180 ml mleka sztucznego (co graniczy z cudem),to nie daje to pożądanego efektu. W dzień śpi dwa razy po około godzinkę (10.00-11.00 i 15.00-16.00).

      Skomentuj


        #18
        Odp: częste, nocne pobudki

        Napisane przez meg132 Pokaż wiadomość
        Mój 10-miesięczny synek od urodzenia bardzo często budzi się w nocy. Przez pierwsze 5 miesięcy wstawałam do niego co około 1godzinę. Od około 6 miesiąca sytuacja troszkę się poprawiła, wstaję co... 2 godziny(od godziny 20. do 6.rano).Karmię synka piersią. Od 4 miesiąca wprowadzam urozmaicenie diety ( zupki, kaszki, owoce,jajka,ryby, soki). Próbowałam już wielu sposobów, aby syn choć na kilka godzin pozwolił mi się w nocy wyspać. Podaję mu częsciej jedzenie po południu i kaszę z mlekiem przed samym snem- to wszystko bezskuteczne.... Próbowałam już odstawiać dziecko od piersi, karmić butelką, ale syn często nie chce pić mleka modyfikowanego. Wypluwa je, odwraca głowę od butelki. Nawet jeżeli uda mu się wypić około 180 ml mleka sztucznego (co graniczy z cudem),to nie daje to pożądanego efektu. W dzień śpi dwa razy po około godzinkę (10.00-11.00 i 15.00-16.00).
        Niektóre dzieci po prostu mało śpią. Niestety. Trzeba się z tym pogodzić. Karmiąc piersią nie dawałabym też mm. Nie martw się w końcu maluch zacznie spać dłużej. Na początku maluchy budzą się często, a potem to przypadkiem ząbki już nie idą? A może po prostu brakuje mu czułości i bliskości mamy.

        Skomentuj


          #19
          Odp: częste, nocne pobudki

          U nas synek dobrze spal przez pierwsze 5 miesiecy, potem zaczely isc zeby i piekne nocki się skonczyly. I tak to trwa do dzisiaj kiedy ma prawie roczek... Nie wiem ile to jeszcze potrwa ale musze to jakos przezyc.

          Skomentuj


            #20
            Odp: częste, nocne pobudki

            Przyłączę się do wątku bo mam podobny problem.
            Moja 7 miesięczna córka od 1,5 miesiąca budzi się w nocy co 45 minut! Gdy dostanie smoczka lub zostanie ułożona wygodnie w łóżeczku, zasypia ponownie na kolejne 45 minut. I tak to wygląda przez całe noce... Nie wiem już co mam robić
            Mała zjada na kolację kaszkę na mleku modyfikowanym lub pije butlę mleka modyfikowanego (ok 150-180ml). W ciągu dnia je regularnie, więc nie sądzę żeby to był głód, bo zaraz po zjedzeniu po 45 minutach już jest pobudka.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X