Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na prezent dla rocznego dziecka??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

    Kiedy bywam w Luboniu u rodziny to zawsze zachodzimy z pociechą do Skrzata i tam zawsze jest w czym wybierać. także polecam duże, specjalizujące się w zabawkach sklepy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      pluszaki uniwersalnie

      ____________________
      Ni z gruchy ni z pietruchy tani hotel kraków sprawź!
      Last edited by InterLynwood75; 21-02-2014, 10:30.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

        Córka ma 4 latka, dostanie kurs jazdy konikiem z Prezent Marzeń. Już w tym roku zaczęła jazdę na kucyku, bardzo się jej to podobało. Nie wiem czy będzie chciała to robić na dłużej, ale skoro to lubi, to niech się bawi ;-)

        Skomentuj


          #34
          Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

          Może to i banalne, ale ja zawsze kupuje paczkę Pampersów Dziecku się przyda, mamę odciąży pieniężnie

          Skomentuj


            #35
            Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

            Więcej takich przykładów - https://************************************/advanced_...rds=dla+dzieci
            Jak widać fajny prezent można dostać bez wydawania na ten cel wielkich pieniędzy.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

              A może jeżdzik - dziecko w tym wieku uczy się chodzic, a jeżdzik jest w tym pomocny. Moja córa tez dostała taki na roczek i zasuwa z nim po całym mieszkaniu.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                Napisane przez Filipkowa Pokaż wiadomość
                A może jeżdzik - dziecko w tym wieku uczy się chodzic, a jeżdzik jest w tym pomocny. Moja córa tez dostała taki na roczek i zasuwa z nim po całym mieszkaniu.
                ja jestem przed roczkiem mojej chrzesnicy i dostanie od nas wlaśnie jezdzik Gabi jeszcze nie chodzi i mam nadzieje iz bedzie jej sluzyl do zabawy bo ma tam funkcje melodii i taki roznych bajerow i posluzy jej do nauki chodzenia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                  Polecam ręcznie szyte przedmioty, ponieważ są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i można cos zamówić na specjalne zamówienie. Moja córcia dostała taki prezent- komplet kocyk i poduszeczka minky oraz do tego w komplecie miś oraz kosteczke... Powiem,, ze to super sprawa bo takich rzeczy w sklepach nie ma. Moja córcia dostała z firmy Tul Misie, sa na FB bo znalazłam ich link- https://www.facebook.com/pages/Tul-M...44016689147662 . polceam bo mają na prawdę super jakościowo produkty. Sama wybieram się teraz w odwetki i na pewno coś tam kupie.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                    Kwestia budżetu, ale zakładam, że niczego lepszego nie znajdziecie - http://www.gimmik.pl/ Po prostu prezent skłania na zabawy na podwórku, rozwija i nie jest to kolejny laptop czy tablet ;-)

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                      ostatnio słyszałam, że z rocznym dzieckiem można już pójść do teatru - w sensie takiego dla dzieci. Znalazłam taki teatr http://www.teatrmalegowidza.pl/ i stąd moje pytanie: ktoś może był tam? W sumie tak sobie rozmyślam, że w głowie dziecka zostają takie rzeczy, świadomość mu się cały czas kształtuje. Może coś na lata mu wpadnie. Już sama nie wiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                        Dla dziewczynki najlepszymi prezentami są lalki. Dla rocznej dziewczynki możesz kupić lalkę typu bobas, która ma rożne funkcje np: płacze, siusia itp. Dla starszych dziewczynek fajnymi lalkami są znane laki barbie. Praktyczne każda dziewczynka bawiła się lalkami w młodości, uważam, że będzie to dobry prezent.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                          Napisane przez mariap33 Pokaż wiadomość
                          Dla dziewczynki najlepszymi prezentami są lalki. Dla rocznej dziewczynki możesz kupić lalkę typu bobas, która ma rożne funkcje np: płacze, siusia itp. Dla starszych dziewczynek fajnymi lalkami są znane laki barbie. Praktyczne każda dziewczynka bawiła się lalkami w młodości, uważam, że będzie to dobry prezent.
                          to moja panna nie była by pocieszona z prezentu lalki bo sięich boi, wiem wiem smieszne ale nie dotknie zadnej lali czy to bobas,czy barbi ma jakies ale donich tak naprawde od początku jak dostała pierwsza z nich - a dostała chyab 3 takie jakie prezenty ;/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                            Moja ostatnio ma wkrętkę na auta, strasznie lubi się nimi bawić, bajki z autkiami tez chętnie ogląda, nawet jak chodnikiem idziemy to musi każde dotknąć

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                              Teraz te autka są na topie Ostatnio na mieście widziałam taką dziewczynkę w białym super samochodziku ale super wyglądała Taki samochód na akumulator to i dziecko same może kierować tylko trzeba uważać oczywiście

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                                Może jakiegoś pluszaka? Takie dzieci zazwyczaj mają jakąś ukochaną przytulankę, więc może byłby to dobry pomysł. Ewentualnie jakieś ubranka, choć z tym czasem ciężko trafić. Dużo różnych zabawek ma Cobi. Są tam również zabawki dla tych najmłodszych.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X