Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wrzesień 2013

    Hej dziewczyny! Ja miałam usg w 12 tygodniu ciąży też czuję jakieś tam ruchy czasem dość intensywne (jak na ten okres ciąży). Brzuch już bardzo duży i zaczął uciskać na żołądek i jeszcze mocniej na pęcherz
    Co do ubioru też chętnie sięgam po legginsy nawet dokupiłam sobie ostatnio, bo są najwygodniejsze. Ostatnio brzuch dość często się stawia, szczególnie jak trzymam ręce na brzuchu lub coś o niego opieram Kolejną wizytę mam 26 marca będzie to przełom 17 i 18 tygodnia u mnie. Ten mój brzuszek przeszkadza też już np przy obcinaniu paznokci lub zakładaniu skarpetek czy butów, a gdzie tam do końca! Na badania idę w poniedziałek, ale takie podstawowe jak morfologia czy badanie moczu.
    Pogoda paskudna i zimowa, a w prognozie długoterminowej wszystko wskazuje na to, że wielkiego ocieplenia nie będzie i cały marzec u nas będzie brzydki i zimny :/

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wrzesień 2013

      Mój maluch pewnie też uciska mi na żołądek, bo dopiero teraz się przekonałam, co to zgaga... Do tej pory to było coś abstrakcyjnego z reklamy hehe
      Od wczoraj mam klujący ból, ale brzuch miękki i poza tym ok... wiecie może, co to? Rośnie po prostu i tak ma być?

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wrzesień 2013

        Iwona, ja tak miałam ze zgagą przy pierwszej ciąży... Dopiero wtedy dowiedziałam się co to zgaga, po ciąży znów nie wiem Jeżeli bardzo Cie nie boli brzuch to chyba nic groźnego, może poboleć chyba, no ale lekarzem nie jestem...
        Ja na razie nie mam żadnych dolegliwości, zgagi, brzucha... Męczył mnie cały tydzień kaszel, dziś jest trochę lepiej. Leczyłam się na własną rękę, dobrze że jutro wizyta u gina...
        Dziewczyny, a Wy pracujące jesteście? Ja siedzę w domu z Adasiem, a mąż pracuje... Mieszkam na granicy warmińsko-mazurskiego z mazowieckim, a tu ciężko z pracą.
        Pozdrawiam!
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wrzesień 2013

          Bardzo nie boli, więc nie panikuje... i tez nie boli ciągle Pracująca jestem

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wrzesień 2013

            Dobrze, ze nie boli Ja jestem panikara, to jak coś mi jest to panika, że dziecku zaszkodzi itd...
            U mnie śnieg wali jak szalony... Ja dziś jadę do lekarza, nie mogę się doczekać wizyty...
            Pozdrawiam!
            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wrzesień 2013

              Hej dziewczyny mi też brzuch się stawia i czuję już ruchy dziecka. Jestem nie pracująca też siedzę w domu. U nas niestety również zrobiło się zimowo i nie zapowiada się na szybką zmianę pogody. Wizytę mam 26 marca i mam nadzieję dowiem się wtedy czy będzie córcia czy syn Brzuszek może kłóć i pobolewać. Odebrałam też wyniki dzisiaj i są ok. Pozdrawiam ciepło.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wrzesień 2013

                Hey! U nas zima na całego
                U lekarza ok, wszystko dobrze, dziecko ma 71,5 mm
                Dowiedziałam się, że będę mamą drugiego synka Nie spodziewałam się w 13 tyg, bo mu lekarz nie pochwala zbyt wczesnych diagnoz, ale tu ewidentnie było widać jajeczka, on nic nie mówił, sama zobaczyła jak zatrzymał kursor na jajeczkach i zapytał co w mamy domu... W szoku byłam No to ciuszki po braciszku się nie zmarnują...
                Ja jeszcze ruchów nie czuję, przytyłam jakieś 2 kg.
                Trzymajcie się ciepło!
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wrzesień 2013

                  No to super! Gratuluję! Może ja też dowiem się co i jak we wtorek już nie mogę się doczekać. U nas dziś piękna pogoda, także większość dnia spędziłam z moim łobuzem na dworze. Ale jestem po prostu padnięta po całym dniu na szczęście to takie zdrowe zmęczenie.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wrzesień 2013

                    Hej Dziewczyny
                    Nie wiem czy dobrze trafiłam. Jestem w 8 tygodniu ale ze względu na moją chorobą bede miała poród wywołany tak we wrześniu. Nie mam za bardzo do kogo sie odezwać to pisze tu. Jak na razie moja dolegliwością są wieczne ranne wymioty albo nocne. Dzidzia jest planowano nieplanowana ;p chcialam ale sprawy sie skomplikował zerwanie z chłopakiem niby jesteśwmy razem ale jest ciężko ostatnio sie napił i mnie drzwiami przytrzasnął przez przypadek riggghhht. Cieszy sie jak głupek i cały czas mówi że bedzie chłopiec Bartuś (jak dziewczynka to Oliwka). Najgorzej przezywam ze juz mi sie wydaje ze przytylam i jem co w moim wypadku jest szokiem ;p Mam dopiero 23 lata a tu już dzidzi a tyle chciałam jeszcze zrobić ehhh zobaczymy jak to bedzie. W sumie też chciałam sie zapytac jak z pracą ja od kwietnia zaczynam prace na 2 etat bo moj nie moze znalezc roboty od roku a money brak
                    Last edited by Paluinka89; 26-03-2013, 15:48.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wrzesień 2013

                      Hey!
                      Witaj Paulinko! Zostań z nami na dłużej. Widzę, że nie jest Ci łatwo. Dziecko to mały skarb, wszystko wynagrodzi. Facet musi się wziąć w garść, teraz on musi pracować na Was, a nie Wy na niego... Jak nie masz z kim pogadać to zapraszamy. Tu można wyrzucić co nam leży na sercu... Ja miałam 22 lata jak urodziłam pierwsze dziecko. To była świadoma decyzja moja i męża. Teraz spodziewamy się drugiego synka. Bywa różnie, ale jesteśmy razem i nie martwię się na zapas Trzymaj się! Pozdrawiam!
                      Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                      Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wrzesień 2013

                        Maddie, a Ty byłaś dziś u lekarza? Jak było? Płeć znana?
                        Paulinka, a co to za choroba, która przyspieszy Twój poród?
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wrzesień 2013

                          U mnie jest tak, że dają mi w kość błędy młodości. Byłam modelką, a póżniej wiadomo niejedzenie wymiotowanie itp 7 lat sie męcze z tym dziadostwem i ciężko idzie. W końcu wyszło że mam raka żołądka wiadomo zabiegi jakieś. Dlatego też przez to że w środku mam wszystko delikatne to musza wywołać mi poród żeby za bardzo też mojego życia nie narazać. Szczególnie że lekarka powiedziała że w moim przypadku ciąża to choroba LOL (już do niej nie pójde). Miałam iść w tym tygodniu na usg ale pozniej pojde bo podobno to tez nie jest takie fajne dla dzidzi.
                          Z moim jest tak że niby sie stara ale wszystko idzie pod gorke od stycznia to praktycznie ja place za wszystko. Dodam że ma on już dziecko z dziewczyna która wytacza mu sprawy w sadzie o wszystko nawet o to że przyjdzie zgodnie z umowa wpakował sie w alimenty jakies inne rzeczy ale nic wpakowalam sie (generalnie staram sie w tamto niemieszac ale wiadomo glucha i slepa nie jestem wiec widze co sie dzieje denerwuje sie i znowu nie jem);(
                          Niestety dla mnie to jestem troche za ambitna i chcialam jeszcze duzo zrobic iść na mgr od pażdziernika Od kwietnia mam 2 prace chciałam znowu wyjechac na wymiane do stanow a tu klopsik i piekuszki Niby sie ciesze bo wiem ze w koncu Bartuś (bo tak wstepnie nazywa sie fasolka)to bedzie osoba ktora bedzie mnie naprawde kochala i ja ja. Ale coraz czesciej rozmyslam czy wkonu nie zostane sama a wtedy to bedzie sajgon bo niestet wole sobie flaki wybebeszyć niż prosic o pomoc. W każdym razie bede na bank wpadać w wolnych chwilach tutaj

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wrzesień 2013

                            Witajcie laski
                            Jak sie macie przed Swietami? Myslalam, ze to za wczesnie na poznanie plci maluszka, ze jeszcze nie widac, a Wy juz wiecie...
                            Mam wizyte w czwartek, wiec moze i ja sie dowiem... bylo by milo
                            I witaj Paulino Nie masz lekko... moje tez bylo nieplanowane... wiec jest nas juz dwie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wrzesień 2013

                              Kinderki niespodzianki

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wrzesień 2013

                                Hej dziewczyny. I witaj Paulina. Niestety nie znam jeszcze płci, ale może uda się na następnej wizycie z dzidzią wszystko w porządku także jestem spokojna. Teraz to ganiam i porządkuję dom przed świętami. Paulina Twój chłopak musi wziąć się w garść inaczej będzie Ci ciężko. Przecież przez rok będziesz na macierzyńskim, a później też nie będziesz w stanie pracować na dwa etaty bo dziecko potrzebuje matki. Jeden etat to maksimum. Moje pierwsze dziecko też było nieplanowane, ale mój (wtedy) narzeczony pracował i mieliśmy zamiar wziąć ślub a że najpierw pojawiło się dziecko to tylko przyspieszyliśmy pewne sprawy Facet musi mieć pracę, niestety. Idzie wiosna, więc więcej ofert będzie - dla faceta zawsze się coś znajdzie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X