Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: urządzamy pokój dziecka

    My mamy ikei regał ale znowu nie jestem tak zadowolona z niego, juz sie poobrapywał nie wyglada to ładnie za to stół również z tamtąd się jak by odparzył i bez obrusu niestety estetycznie nie wygląda;/

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: urządzamy pokój dziecka

      niektore meble ikea są porządne ale niektore wiele pozostawiaja do zupelnie inna zyczenia - moj B. swohego czasu był montazystom mebli dla Ikea i roznie to z tymi meblami bywa, kupuja je trzeba tez pamietac zy jesli chcemy je przerobic to oni maja zupelnie inna kolorystyke płyt i wszelkie akcesoria meblowe zakupimy tylko i wylacznie w ikea - bo sklepy oferujace akcesoria meblowe ikeowskich akcesorii nie maja i nie dokupimy w nich potrzebnych rzeczy

      Skomentuj


        #33
        Odp: urządzamy pokój dziecka

        miałam do czynienia ze stołem i z komodą z ikei- niestety porażka totalna dla mnie

        Skomentuj


          #34
          Odp: urządzamy pokój dziecka

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          niektore meble ikea są porządne ale niektore wiele pozostawiaja do zupelnie inna zyczenia - moj B. swohego czasu był montazystom mebli dla Ikea i roznie to z tymi meblami bywa, kupuja je trzeba tez pamietac zy jesli chcemy je przerobic to oni maja zupelnie inna kolorystyke płyt i wszelkie akcesoria meblowe zakupimy tylko i wylacznie w ikea - bo sklepy oferujace akcesoria meblowe ikeowskich akcesorii nie maja i nie dokupimy w nich potrzebnych rzeczy
          racja już się przekonałam o tym dokupując kółeczka gumowe do fotela, które nie pasowały;/

          Skomentuj


            #35
            Odp: urządzamy pokój dziecka

            niestety Ikea ma zastrzezoną produkcje i jesli musimy cos dokupic to czeka nas wycieczka do Ikea, gorzej jesli mamy kawełek drogi - ale ja lubie Ikea rowniez za dodatki

            Skomentuj


              #36
              Odp: urządzamy pokój dziecka

              Ja nie lubię jej pod kontem zakupów, zawsze dużo ludzi;/ a i asortyment fajny i zawsze jak jadę po jedną rzecz to nakupuje sporo innych drobiazgów

              Skomentuj


                #37
                Odp: urządzamy pokój dziecka

                Anis nie Ty jednak tak masz zapewniam Cie - ja mam tak samo i wszystkie moje znajome - ja niby jade z lista a to ląduje w koszytu a to cos innego i sumka przy kasie wychodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  Fakt ze maja fajne rzeczy i proste a przyznam ze i zwykły wieszak łazienkowy na ręczniki kupiliśmy tak na chwilę a się potem okazało ze służył na długo również po remoncie łazienki stabilny dobry i cena nie wysoka dla dzieci również mają fajne zabawki, pluszaki od 0+, co do wystroju wnętrz małych pokoi dziecięcych również ale nie wiem jak z jakością stół w dużym pokoju nie najlepszy podobnie jak regał;/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    regał masz w płycie czy w "niby" drzewie? płyty ikea są hmm napchane w dużej mierze powietrzem, nie wiele tak wior drzewnych i niska niekiedy cena idzie wlasnie z jakoscia majaca wiele do zyczenia - czesto na ikeowskich stolach niby drewniancych robia sie rysy roznego rodzaju - nawet wowczas gdzy piszemy cos na pojedynczej kartce na tym ze stole długopis potrafi pozostawic slad

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      Moja koleżanka pracowała kiedyś w IKEA i powiedziała mi, że ta sieć ma dwie linie produktów, tanie i beznadziejne, ale i z drugiej strony kiedy jesteśmy w stanie zapłacić więcej to ich meble są ponoć mega. A co do zakupów to pamiętam jak urodziła mi się Majucha pojechałam po lampkę taką w kształcie księżyca dla niej za 50 zł a zostawiłam w sklepie ponad 500 zł na pierdoły

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        regał masz w płycie czy w "niby" drzewie? płyty ikea są hmm napchane w dużej mierze powietrzem, nie wiele tak wior drzewnych i niska niekiedy cena idzie wlasnie z jakoscia majaca wiele do zyczenia - czesto na ikeowskich stolach niby drewniancych robia sie rysy roznego rodzaju - nawet wowczas gdzy piszemy cos na pojedynczej kartce na tym ze stole długopis potrafi pozostawic slad
                        Przyznam ze za stół nie zapłaciliśmy mało, patrząc na ceny stołów w sklepach meblowych, ale zależało nam na szybkim zakupie stąd decyzja zakupu akurat w Ikea, co do regału również nie myślę aby był tani
                        http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20275885/
                        Fajny pod kontem przechowywania zabawek, jednak nie trwały pod kontem zarysowań;/

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          a kojarze ten regał- on niestety jest praktyczni pusty w srodku, brdzo w nim mało wypełniania wiorowego - i w duzej mierze dlatego jest tak podatny na rysy,

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            Być moze ale jest mega pojemny jesli chodzi o zabawki czy pluszaki, my postawiliśmy go w poziomie dokupiliśmy pojemniki i extra się sprawuje, mała ma dostęp do wszystkich swoich zabawek, wada... wykonanie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              Anis cos za cos niestety, ale takie rozwiazanie z pojemnikami i w poziome to super pomysl - funkcjonalnie i dziecko ma dostep

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: urządzamy pokój dziecka

                                Szukaliśmy czegoś właśnie pod kontem pojemności zabawek głównie pluszakow a ten pomysł okazał się strzałem w 10 w przyszłości w półkach mała będzie mogła zrobić sobie pokoje dla lalek co też fajnie będzie wyglądało, jeśli zacznie się nimi oczywiście bawić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X