Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wesele duże czy małe?

    Bardzo fajne wesele kuzynki odbyło się w zajeździe Hetman niedaleko Lublina xxx Było bardzo miło, piękne sale, dobra kuchnia (a że jestem smakoszem to na to zwracam uwagę ), profesjonalna obsługa. Mi się tam wszystko podobało, bawiłam się super.
    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:55. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wesele duże czy małe?

      Kameralne.

      Skomentuj


        Odp: Wesele duże czy małe?

        Zależy chyba od relacji rodzinnych. Jak są zacieśnione, to warto zrobić duże wesele, żeby świętować ze wszystkimi.

        Skomentuj


          Odp: Wesele duże czy małe?

          No to jeszcze jeden świetny wątek jaki znalazłem odnośnie wyboru samej formy wesela, to wesele w plenerze - xxx wiem, że to dla niektórych wydaje się być niemożliwe, ale z drugiej strony jeśli zdecydujemy się na mniejsze wesele to znalezienie odpowiedniego miejsca nie powinno być problemem, a atmosfera na takim weselu na pewno jest nie do podrobienia.
          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:55. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Wesele duże czy małe?

            Ja wolę małe

            Skomentuj


              Odp: Wesele duże czy małe?

              U mnie było małe. Właściwie tylko małe przyjęcie w domu zrobiliśmy dla najbliższych. Ale siostra robiła duże, nie wiem ile osób było, nie liczyłam. W domu się nie pomieścili. Wynajmowali salę w xxx. I jak nie lubię takich dużych wesel (dlatego miałam małe przyjęcie), tak tam było naprawdę fajnie. Pięknie przystrojona sala, wszystko na najwyższym poziomie!
              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:52. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Wesele duże czy małe?

                Kiedyś chcieliśmy, aby nasze wesele odbyło się w kameralnym gronie i miejscu. Dziś mamy inne zdanie, ponieważ spędziliśmy wspaniałe chwile na uroczystości mojej siostry w Hotelu Witek xxx . Zapewniają w nim niepowtarzalną atmosferę i wystrój. W dodatku piękny widok okolicy na pobliskie lasy i pola dołożył swego. Nasze święto również się tam odbędzie.
                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:52. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  Ja miałam skromne wesele ale trochę żałuję bo byliśmy na prawdziwie królewskim weselu w Klimkach koło Łukowa w Parisel Palace i jestem tym miejscem zachwycona, piękne pałacowe sale, doskonała kuchnia i super otoczenie sprawiło na mnie ogromne wrażenie, takie imprezy pamięta się całe życie.

                  Skomentuj


                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    W mojej rodzinnej okolicy, niestety szykuje się bardzo duże wesela, nawet ponad 200 osób.
                    Mam problem, bo sama chciałabym zaprosic samą bliską rodzinę, ale wiecie jak to mama wymaga... "bo wypada zaprosić".
                    Eh.. aż się odechciewa całego organizowania

                    Skomentuj


                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      Duże wesele to problem nie tylko dla państwa młodych, ale także dla lokali, które organizują wesela. xxsanepidu. A im bardziej wydajne tym mniej osób będzie trzeba zatrudnić na kuchnię. Co spowoduje w długoterminowym aspekcie znacznie mniejsze koszty utrzymania sali weselnej.
                      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:51. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        Zdecydowanie wolę małe wesela. Można na spokojnie ze wszystkimi porozmawiać, pobawić się i nie ma takiej presji, jak na tych imprezach kilkuset osobowych. Sama nie przepadam za takimi wielkimi weselami, chociaż rozumiem ich sens jeśli ma się dużą najbliższą rodzinę, z którą chce się świętować ten dzień.
                        Ja najlepiej się bawię jak jest tak max ok. 50 - 60 osób - wtedy mam wrażenie, że atmosfera jest znacznie bardziej kameralna, a atmosfera mniej napięta

                        Skomentuj


                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          Im mniejsze wesele tym łatwiej zadbać o każdy detal, a takie wesela dopracowane wspomina się najlepiej, ludzie kiedy jest ich 50 będą bawić się równie dobrze jak kiedy będzie ich 200. Dla mnie dużo ważniejsze od liczby gości jest właśnie styl i te detale bardzo ciekawy wpis - xxx chyba byłem kiedyś na czymś takim i muszę powiedzieć, że takie odejście od kanonów naprawdę dodaje do wesela mega klimetu i dla gości jest po prostu atrakcyjne.
                          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:51. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            Zorganizujcie takie wesele, na jakie jesteście gotowi. Nie ma sensu zapraszać wszystkich znajomych, to ma być Wasza uroczystość. Na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że warto zatrudnić na ten wieczór też barmana. Jeśli postawicie na specjalistów po kursie xxx to możecie liczyć na pełen profesjonalizm.
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:51. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              Nie miałam jeszcze swojego wesela, ale raczej nie chciałabym mieć ogromnej imprezy, bo sama się źle czuje na takich wielkich przyjęciach. Wolałabym mieć małą rodzinna uroczystość w gronie najbliższych mi osób I liczę, że kiedyś uda mi się właśnie takie wesele zorganizować

                              Skomentuj


                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                Kolejne wesele w naszej rodzinie odbyło się w Czarnej Owcy w Nowym Targu. To super miejsce, klimatyczne, restauracja jest wykonana z drewna, ma przepiękne rzeźbienia, wygląda obłędnie. No i mają pyszne menu i mistrzowską obsługę. Tu znajdziecie informacje o pakiecie weselnym xxx Na pewno wam sie tam spodoba, mi jesteśmy miejscem zachwyceni.
                                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:51. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X