Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: dzieciaczki sierpniowe

    Hej, jak tam po weekendzie?My w sobote byliśmy u znajomych, a w niedziele siedzialismy w domu bo ja złapałam katar i troche przeziębiona jestem.
    Tak mam konto na naszej klasie.Podeśle Ci linka na priva.
    Apropo jedzenia, wczoraj Karolinka jadła prawie cały dzień a to obiad,ciasteczko, owoce a na kolacje zjadła więcej ode mnie .Oby nie poszło w drugą strone i nie przytyła za bardzo. Kończe bo boli mnie głowa i zaraz zmykam do domciu pa.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: dzieciaczki sierpniowe

      Ja również witam.Wekend spędzilismy w domku,dziewczynki w tygodniu złapały grype żołądkową wiec nigdzie sie nie wybieralismy zeby nie roznosic wirusow.Ja ostatnio tez bylam zasmarkana,przez 5 dni oczy mi bardzo lzawily,kichalam z milion razy,faszerowalam sie tylko witamina C.O dziwo zaraziłam męża a nie dzewczynki
      Aj jak ja ci zazdroszcze apetytu u małej !!!Moja młodsza corca je wiecej w ciągu dnia niz Emilka.Niedlugo beda po tyle samo wazylyA oto moje serduszka. Pozdrawiam.
      Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 13:22.

      Skomentuj


        #18
        Odp: dzieciaczki sierpniowe

        Cześć Aniu.Chyba moge się zwracać do ciebie po imieniu?
        Dziekuje za zaproszenie, miło było Cie zobaczyć.Masz bardzo dużo zdjęć na naszej klasie.Jest oczarowana twoimi dziewczynkami, sa takie śliczne, poprostu cudo i tak ładnie wychodzą na zdjęciach.Modeleczki
        Ja też zaraziłam męza jest chory, idzie dziś do lekarza a mnie boli jeszcze gardło.Mam nadzieje że mi niedługo przejdzie.Na szczęście Karolinka na razie zdrowa. Ona w ogóle mało choruje ostatnio to była chora rok temu w listopadzie. Pewnie jak pójdzie do przedszkola to się zacznie. A co tam u was, czy dziewczynki wyzdrowiały?Pozdrawiam


        Skomentuj


          #19
          Odp: dzieciaczki sierpniowe

          Witam,no jasne że "mówmy" sobie po imieniu.Chyba jesteśmy w tym samym wieku,co?Ja w lipcu kończe całe 30 latek Fajnie jest tak sobie z kimś popisać,ja tu gdzie mieszkam to nie mam do kogo się odezwać,mieszkaja albo babcie albo jakies nastolatki... Całe dnie siedze w domu - nie wyliczając spacerów z dziewczynkami,wiec mi nudno i smutno.Jestesmy jedynymi mamami na forum z "dzieciaczków sierpniowych 2007r".
          Dziękuje za miłe słowa odnośnie moich dziewczynek,twoja księżniczka tez jest piękna,ma śliczne oczka.A jest blondyneczką po tatusiu?Patrząc na zdjęcie to masz ciemne włosy.Moje tez blondyneczki,chyba po babci bo męża mam "złotego" a ja czarna [Dziewczynki juz wyzdrowiały,wrócił apetyt i humorek.Za to Iza zrobiła się taka przylepa że aż się dziwię - nie przypominam sobie żeby Emilka taka była.Ciągle chce być przy mnie,jakjej zniknę z oczu to jest płacz,ach może to tylko chwilowe(pocieszam się).
          Planujesz coś na DZIEŃ ZAKOCHANYCH??? Ja mam taki pomysł - kupiłam piwo i galaretki w czekoladzie,ubiore się w czerwoną haleczkę i mężuś będzie musiał wybierać...
          Fajnie że się zapoznałyśmy Pozdrawiam.

          Skomentuj


            #20
            Odp: dzieciaczki sierpniowe

            Hej,tak jestesmy w tym samym wieku ja we wrześniu skończyłam 30 stke ale i tak mi wszyscy mówią że wygladam na 26latek haha
            Mi tez bardzo miło że się poznałyśmy i rozumiem Cie że jak siedzisz w domu to troche Ci nudno więc zawsze możemy do siebie pisać.
            Karolcia jest blondynką, po męzusiu.Jak była mała to wszyscy mówili że tylko do niego podobna,ale oczy ma po mnie bo ja mam zielono-brązowe.
            Co do walentynek to jeszcze do końca nie wiem męzuś dostał zwolnienie na tydzień, ma początki anginy i weekend zapowiada się niestety w domu ale nic cos się wymyśli .... a co do twojego pomyslu to jestem pewna że wybierze Ciebie zamiast tego piwa. Wobec tego miłych walentynek.
            Ja jeszcze do 17stej w pracy i do domku, pozdrawiam
            P.S w piątek ide na usg to trzymaj kciuki, już się nie moge doczekać, pa


            Skomentuj


              #21
              Odp: dzieciaczki sierpniowe

              No trzymam kciuki za usg - zobaczysz swoja kruszynkę Myslisz juz o imionach?No i na kiedy masz termin?A męża masz starszego czy młodszego od siebie?Ja mam młodszego o 2 lata i 5mc.Teraz nie mam za bardzo jak pisać bo panny się kręca,jutro cos napisze,Izunia chodzi mi spac od 10tej do 13tej wiec bedę mogla na spokojnie posiedziec przed komputerem.Miłego wieczoru,kuruj męża żeby na walentynki byl "sprawny"

              Skomentuj


                #22
                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                Hej,sorki że dopiero teraz odpisuje, ale wczoraj jakoś kiepsko się czułam a teraz też właśnie Karolcia siedzi mi na plecach.Najlepiej mi się pisze jak jestem w pracy bo mi nikt nie przeszkadza.
                Co do imion to jeszcze nie myślałam, może to wynika z tego że jeszcze mały brzuszek mam.Zresztą Karolince imię wybraliśmy jak już wiedziałam że to dziewczynka.Termin mam z moich wyliczeń na 28 września a tak się składa że ja mam urodziny 29 września ale myślę że albo będzie wcześniej albo później.
                Jak byłam w ciąży z Karolcią to miałam termin na 31sierpnia i dokładnie w ten dzień urodziłam.W tym dniu tylko 28lat wcześniej urodził się mój mąż.I teraz razem obchodzą urodzinki Mój mąż ma tyle lat co ja, starszy jest ode mnie o miesiąc. Jak tam mijają Wam walentynki?.Ja dostałam od męża piękna walentynkę a i wieczór zapowiada się fajnie bo mężuś czuje się lepiej...Pozdrawiam


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: dzieciaczki sierpniowe

                  Witam Agata,ja Emilke urodzilam dzien po terminie a Izune dzien przed.No i jedna od drugiej jest 100g grubsza i 1cm większa(Izunia tą większą jest).I równo rok po ślubie zaszłam w ciąże,także na pierwszą rocznicę sprawiliśmy sobie przyjemny prezent,odkąd zostalismy małżeństwem to staralismy sie o dzieciątko,niestety nam nie wychodziło i brałam leki żeby dopomóc troszkę naturze Izunię naturalnie poczęliśmy i to za pierwszym razem !!! Jestem najszczęśliwszą mamusią na świecie,choć chyba nigdy nie przestanę myślec o synku - tak bardzo bym chciała...No ale moje zdrowie już mi nie pozwala na zajście w trzecią ciążę...
                  Oj juz nie zasmucam,ja od męża też dostałam serduszko,wie że na niego prezencik czeka wieczorkiem,juz nie może się doczekać.
                  Wszystkiego dobrego w dniu Zakochanych - oby było miło...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: dzieciaczki sierpniowe

                    Hej Aniu, tak ząbkowanie może wykończyć szczegolnie jak się często wstaje w nocy, wiem bo też to przerabiałam. Ja pracuje w firmie -jest to dom mediowy coś jak agencja reklamowa tylko że my kupujemy media w prasie i TV. Ja pracuje w sekretariacie czyli praca biurowa.Pracuje tu 4 lata i dołuje mnie to że ciągle to samo robie ale teraz jestem w ciązy to nie bede nic zmieniać.Na razie nikt nie wie w pracy że jestem w ciąży, chcę poczekać do trzeciego miesiąca.Gdyby cos się zdarzyło to nie chce potem mówić że juz nie jestem.
                    Wiesz mi tez się marzy chłopiec ale jak dziewczynka będzie to tez się uciesze, w sumie to ciuszki będe miała po Karolci, najważniejsze żeby było zdroweWidziałam na opisie na klasie że Izunia zaczyna chodzić?To gratulacje. Ja sie ciesze że Karolcia już nie uzywa pieluchy w dzień.Pozdrawiam i miłego dnia.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: dzieciaczki sierpniowe

                      Witam.Moja corka Nadia urodzona 18.08.08r.o godzinie 17.31 w poniedzialek.pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: dzieciaczki sierpniowe

                        Witaj Konwalia no to jest równo rok mlodsza od mojej córci Napisz cos o sobie i córeczce,fajnie by bylo gdybys się do nas przyłączyła,zapraszam !!!
                        Agata no gratuluje Karolci ze jest już DUŻĄ DZIEWCZYNKĄ !!! Emilce przez 5 czy 6 mc zakładałam jeszcze pampersa na noc,ciekawe jak szybko "załapie" KarolinkaJak bylam mała to mi się marzyła praca za biurkiem,ale skończylam technikum gastronomiczne i jakoś znalazłam się za kasą
                        Aj coś miałam się ciebie spytać i jak zwykle skleroza mnie dopadła..........Narazie spadam bo muszę jeszcze zajrzeć do "dzeciaczków kwietniowych 2009",mam nadzieje że jeszcze ty dziś wpadnę.No to pa.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: dzieciaczki sierpniowe

                          Konwalia tak popieram Anie napisz coś więcej o sobie i o Nadi , zapraszamy do nas
                          Aniu najważniejsze zeby być zadowolonym z pracy
                          Nie moge się nadziwić jak moje dziecko szybko rośnie wydaje mi się że co dzień jest większa.Ostatnio P w sklepie powiedziała że wyglada na 3 latka
                          Mam pytanie czy twoje dziewczynki bawią się razem? bo moja Karolcia to sama się nie pobawi za bardzo ,tylko najbardziej lubi z kimś.
                          Wykańcza mnie ta pogoda, stęskniłam się za wiosną, u mnie ciagle pada śnieg.Nawet ostatnio Karolinka przestała jeździć na sankach bo się wywróciła i teraz nie chce jeździć.Czekamy więc na wiosne i będzie jeździła na rowerku.Pa


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: dzieciaczki sierpniowe

                            Hej kochana,Emilka juz od 4mc bawi się z Izunią,jak tylko mała zaczęła sama siedzieć to ma kompana do zabawy.Czasem trzeba interweniować bo któraś beczy ale ogółem nie jest żle.Zanim urodziłam druga córcię to bardzo duzo czasu spędzałam na zabawie z Emilką,teraz jest więcej obowiązków ale dobrze że ma siostrę.
                            Jak rodziłam Izunie to byłam 5 dni w szpitalu bo miała żółtaczkę i jak po tych pięciu dniach zobaczyłam Emilkę to wydawała mi się już taka DUŻA.A przed porodem to wydawała się malutka.....
                            Karolinka też szybko się uczy?Wiesz ostatnio obierając ziemniaki nauczyłam Emilkę wierszyka "w pokoiku na stoliku..." Zna już prawie cały alfabet,zna 8 kształtów,umie liczyć do 5-ciu,od dawna układa puzle przeznaczone dla dzieci od 3 lat.Normalnie chłonie wiedzę jak gąbka....
                            Miłego dnia

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: dzieciaczki sierpniowe

                              Hej Aniu, miałam troche problemów i dlatego nie pisałam, zaczełam pare dni temu plamić, przestraszyłam się bo jak byłam w ciąży z Karolinką to tego nie miałam.Przesunełam sobie usg na dziś i jestem po na szczęście wszystko ok , maluszek się rozwija, słyszałam serduszko więc jestem przeszczęśliwa
                              Dzisiaj Karolinka dała mi do wiwatu, chciałam jej zdjąć body to tak zaczełą ryczeć, szlochać, rzucać się na podłoge.Może wyczuwała że ja się denerwuje.
                              Mam nadzieje żete te ataki szału jej przejdą.Pozdrawiam i miłego dnia


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                                Cześć,Emilka też tak robi jak jest coś nie po jej myśli,normalnie aż mi się robi przykro że mój aniołek staje się czasem diabełkiem... W takich momentach jestem stanowcza,nigdy nie ulegam.Na szczęście robi tak tylko w domu,chyba spaliłabym się ze wstydu gdyby w jakimś sklepie czy u kogoś w gościach np rzucała się na podłogę kiedyś czytałam że to tzw bunt dwulatka...
                                Cieszę się że maleństwem dobrze,musisz na siebie uważać,nie dzwigaj Karolinki,jak będzie chciała do ciebie na ręce to po prostu kucnij do niej - ja tak robiłam.Własciwie to wiesz co masz robić,nie będę się przemądrzać.
                                A moja młodsza pociech znowu chora... Tym zarem ma kaszel i gile po pas,na szczęście nie gorączkuje.Ciekawe kiedy Emilkę zarazi... Odkąd nie ssie cyca to chorubska się jej ciągle czepiają,od 8 grudnia nie karmię a zaliczamy juz czwartą chorobę.A Karolinka często ci choruje?Emilka żadko.
                                Miłego popołudnia,pa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X