Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone w 2008 roku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: zimowe szczęście

    Witam mamusie
    Ciekawa jestem co u was słychać? Moja córeczka parę dni temu skończyła 2 latka. Siedzimy sobie w domku, bo pogoda nie zachęca do spacerów. Czytamy książeczki, ostatnio numer jeden mojej małej " Nocnik nad nocnikami". Dopadła mnie chyba jakaś zimowa chandra.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: zimowe szczęście

      Mój Bartek urodził się 09.01.2008, mam jeszcze starszego syna Patryka, ale on jest z rocznika 1996, więc to już kawaler


      Skomentuj


        Odp: zimowe szczęście

        hej!
        ja też miałam sesję, na szczęście już po(chyba bo jeszcze czekam na wynik egzaminu)

        u nas też zimowo, ale spacerek musi być codziennie, czasem króciutki, ale koniecznie




        "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

        Skomentuj


          Odp: zimowe szczęście

          CZEŚĆ DZIEWCZYNKI

          Ja tez juz po sesji jestem,i na szczęscie wszytsko do przodu,a co tam pochwale sie srednia 4,0 moze nie ma szału ale ja tam dumna z siebie jestem,przy dzieciach to i tak dobrze hehehehe

          U nas Emilka znów chora...wrrrrrrr oszalec mozna,Kamil tez coś chyrla i ja też,ale mnie to złapało po aerobiku,bo bez czapki wyszłam a mokra byłam jak szczur

          Jutro jade do nysy wiec mnie nie bedzie do niedzieli,ale jade sama,znaczy z Kamilem a mąż zostaje z emilka w domu
          Ale sie ciesze na samotny wypad w rodzinne strony,a jeszcze urodziny mam w sobote wiec tajemnicą poliszynela wiem ,ze moje nyskie patole szykują jakąś imprezke hehehehe

          Skomentuj


            Odp: zimowe szczęście

            a co tu taka cisza???????????????????????

            Skomentuj


              Odp: zimowe szczęście

              Dawno się nie odzywałam.Mamy już kilka sukcesików od czasu bilansu.Pierwszy to to że Miki nie potrzebuje już mleka-a na jogurty mówi be.Drugi ładnie śpi w nocy,nie potrzebuje dopajania(wcześniej całą butlę wypijał).Zasypia bez picia.Ładnie woła siusiu,wreszcie przed zrobieniam.No i nie wiem ale waga pokazuje że schudł kg ale 3 kg by się jeszcze przydało.
              No i w dzień sypia 2 a nawet 3 godz-oczywiście też sam usypia.Teraz przestawiłam go i ok 13.30 się kładzie.
              __________________






              Skomentuj


                Odp: zimowe szczęście

                Witam
                Czy przyjmiecie jeszcze dwie gwiazdy zimowe
                co prawda nie urodzily sie w styczniu 2008 ale mialam taki termin a moje gwiazdy przyszly na swiat w grudniu 2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: zimowe szczęście

                  vega witaj Gwiazdeczki przyjęte zapraszamy również na wątek crazy mums,bo tam pisze się o wszystkim i o niczym...jest rownież wątek mam bliźniaków,więc możesz podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi mamami
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: zimowe szczęście

                    Hello
                    TO co tam u Was słychać?
                    Moja mała zasnęła, ale ogólnie teraz przez tą anginę duuużo śpi. W ciągu
                    dnia nawet dziś bez płaczu poszła spać. Spała 3godziny i nie wiedziałam
                    co ze sobą robić w tym czasie


                    Skomentuj


                      Odp: zimowe szczęście

                      oooooooo widze ze cos sie z lekka ruszyło
                      'mam nadzieje ze to wiosna tak na was dziala

                      witamy nowa mamusie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: zimowe szczęście

                        Co tam czyżby wątek zamarł?






                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X