Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laktator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Laktator

    Dziewczyny chcę kupię laktator, ale zupełnie nie mam pojęcia jaki kupić, czy ręczny czy elektryczny i jakiej firmy. Podpowiecie coś
    robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
    http://beztroskiswiat.otwarte24.pl
  •    
       

    #2
    (http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1589)
    czesc ten watek juz istnieje i tam tez moglas zadac swoje pytanie.
    Ja mialam laktator Aventu( reczny) i bylam bardzo zadowolona,polecam
    Last edited by dotka238; 02-04-2009, 14:25.

    Skomentuj


      #3
      nie polecam laktatora z pompka bo mozna sie tylko namachac. sma nigdy nie mialam sily wiec robil to moj facet ;P
      Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

      http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



      http://perlasta.blogerki.pl/

      Skomentuj


        #4
        ja miałam elektryczny medeli. mini electric czy jakoś tak. byłam bardzo zadowolona. przez prawie rok codziennie kilka razy odciągałam pokarm , bo miałam problemy z karmieniem piersią. strasznie dużo pokarmu, mały się denerwował i krztusił bo mu za szybko leciało. poza tą straszna ilością pokarmu synek sypiał mi po 6 godzin bez jedzenia i robiły się okropny zastoje, potem dziecko się mordowało bo nic nie leciało, a ja wyłam z bólu.
        po miesiącu mordęgi zaczęłam odciągać regularnie jedzonko i wcale nie było tak jak mówią ze pokarm zniknął, rok tak synka karmiłam odciągając do momentu aż sam się odstawił. nigdy go nie dokarmiałam żądnym innym mlekiem, bo mojego było pod dostatkiem. mały jadł w późniejszym okresie ok 260ml naraz!!!!!tyle, że często ściągałam i regularnie. w momentach kryzysu wstawałam ze 2 razy w nocy żeby pobudzić mimo ze synek smacznie spał
        odciągacz medeli polecam, super się sprawdził w tej ciężkiej pracy. ręcznych nie polecam, koleżanka miała i jedyne co sobie wyrobiła to mięśnie ręki. pozdrawiam.

        Skomentuj


          #5
          Hej,
          ja także posiadam MEDELE MINI ELECTRIC, i mimo,że jest on nieco droższy to nie żałuję wydanych pieniędzy. Nie zawiódł mnie ani razu a używałam go już od szpitala, gdzie miałam zbyt dużo pokarmu Szczerze polecam!
          Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
          gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

          Skomentuj


            #6
            Hej.Polecam bo sama miałam laktator ręczny z aventa.
            Spójrz w oczy dziecka a zobaczysz Boga.

            Michał 14.07.2007

            Skomentuj


              #7
              Odp: Laktator

              Ja miałam laktator ręczny z aventa - sprawdził sie świetnie ponieważ nie musiałam ściągać często, zaczełam go używać kiedy chciałam gdzieś wyjść na chwilę i z mała zostawał ktoś inny - nie jest za drogi ładnie przylega do piersi a jak są pełne to nawet nie trzeba tyle pompować bo samo leci ;-) jeżeli ktoś stosuje go od tak - to polecam ręczne - no chyba że faktycznie ściągamy cały czas - więc może lepiej zainwestować w wygodę

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Laktator

                Ja używałam laktatora przez krótki czas, miałam ręczny z gumową pompką i STANOWCZO ODRADZAM taki rodzaj laktatora! Słabo ciągnie, a trzeba się przy tym nieźle napompować. Ja przez pół godziny mogłam nim odciągnąć nie więcej, niż 50 mililitrów pokarmu, tragedia jakaś. Można się tylko nadenerwować.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Laktator

                  Cały czas używałam ręcznego. po 3 mies ściągania i nawale obowiązków (bliźniaki) nie miałam czasu ściągać. Pokarm prawie zaniknął. I wtedy kupiłam elektryczną medelę- rewelacja!!! Laktacja powróciła, a dzieci nadal mogłam karmić naturalnie. Warto zainwestować.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Laktator

                    proponuję rozejrzeć się na allegro- ceny są bardzo różne- mi udało się kupić w miarę okazyjnie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Laktator

                      Witam
                      przyznam, że tez nie dawno miałam taki dylemat. Przed powrotem do pracy nie chciałam zrezygnować z karmienia! Przyznam że wybór był trudny ponieważ na rynku wybór ogromny i trudno wybrać taki odpowiedni. Pierwszy jaki kupiłam elektryczny (bo nie wiem czy sprzedawcy mają z tego profity, czy się nie sprzedaje i chcieli mi wcisnąć) to był mini elektryk medeli - 2 tyg. męczarni i łez!! Wreszcie kupiłam coś innego i w sumie przez przypadek! Dziś po 3 miesiącach użytkowania mogę z czystego serca polecić! Laktator elektryczny firmy AMEDA. Może nie mam zbytniego doświadczenia ale powiem wam, że nie żałuje. To jest to czego szukałam! Zresztą poleciłam go także mojej koleżance i tez jest tego zdania.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Laktator

                        ja miałąm kilka ręcznych i dla mnie była to męczarnia, zdecydowanie tym razem skusiłabym się na elektryczny przynajmniej nie męczyłabym się tak podczas ściągania

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Laktator

                          Ja teraz własnie bardzo żałuję, że kupiłam ręczny a nie elektryczny. Może dzieki temu by mi było dane dłużej karmić naturalnie. No ale teraz już nic z tym nie zrobię. Przy kolejnym maluszku zdecyduje sie właśnie na taki. Zobaczymy czy będzie jakaś poprawa.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Laktator

                            Ja mam elektryczny jest nie zastąpiony, z firmy canpol babies mogę szczerze polecić używam co prawda sporadycznie ale radzi sobie doskonale z moim oporami

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Laktator

                              Ja nie żałuję, że kupiłam ręczny, dużo nie odciągałam, tylko gdy piersi były przepełnione lub gdy musiałam biec do lekarza, więc to zależy jak chcesz go wykorzystywać. Dobre są firmy Avent.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X