Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

    W naszym przypadku to klocki. Ile razy wysypane tyle nowych budowli. Nigdy się to nie znudzi mojemu dziecku. Ostatnio zakupiłam klocki interaktywne firmy chicco i powiem Wam że są warte swojej ceny. Fantastyczne klocki 3D z aplikacją na tablet lub telefon. Fajna zabawa, która rozwija wyobraźnię.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

      a ja mam inną propozycję, niż zabawki, z której można korzystać 6 lat są to http://sklep.zabawyfundamentalne.pl/ , nie wiem kto to wymyślił, ale podobno jest rewelacyjne. Zbiór zabaw rozwojowych, korzyść dla dziecka ale i dla rodzica, bo mamy gotową ściągę jak się bawić z dzieckiem i jak wspomagać jego rozwój.

      Skomentuj


        #33
        Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

        dla nieco starszych dzieci polecam piasek kinetyczny. nawet dorosłym sprawia dużo frajdy

        Skomentuj


          #34
          Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

          Każde dziecko ma swojego faworyta. Najważniejsze to w pierwszej kolejności, wybranie dla dziecka odpowiedniej zabawki która pozwoli mu na bezpieczną i wartościową zabawę. Dlatego ja najczęściej sięgam po zabawki ze strony www.urwis.pl/dla-najmlodszych/sortery które są dostosowane do każdego dziecka, bezpieczne i stosunkowo nie drogie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

            Kubeczki do układania- nigdy się nie nudzą! zachęcam do obejrzenia recenzji
            https://www.youtube.com/watch?v=DpnUKsYpEMg

            Skomentuj


              #36
              Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

              Przyznam, że sporo zabawek zostało mi z dzieciństwa, którymi teraz mój synek się bawi. Głównie to drewniane klocki, lalki oraz samochodziki. Dawniej nie było takiego wyboru zabawek jak teraz, dzieci są coraz bardziej rozpieszczane Ja oczywiście też kupuję synkowi nową zabawkę raz na jakiś czas.

              Skomentuj


                #37
                Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

                pluszaki, kolorowanki i klocki drewniane

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

                  Takich zabawek które się nie nudzą, można wypisać o wiele więcej niż 10, ale na samym szczycie faktycznie będzie kolorowanka, klocki drewniane czy puzzle

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

                    Klocki Lego to bez wątpienia zabawka która nigdy się nie znudzi i będzie ponadczasowa, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Akurat u nas znajdziecie wiele ciekawych zestawów, warto zerknąć

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

                      Myślę, że... klocki Lego. Można z nimi zrobić tyle rzeczy, że naprawdę ciężko się nimi znudzić (jak już jakieś dziecko się wciągnie).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

                        Zabawa to jedno, ale warto pamiętać też o tym, że zabawki mogą wspierać rozwój dziecka. Dobrym pomysłem jest zakup dla maluchów rowerka lub innego pojazdu, dzięki któremu będą w stanie rozwijać swoją motorykę. W https://manito.pl/ROWERKI-I-POJAZDY-c56 jest fajny wybór, więc tam zajrzyjcie.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

                          Napisane przez zabafffkipl Pokaż wiadomość
                          Klocki Lego to bez wątpienia zabawka która nigdy się nie znudzi i będzie ponadczasowa, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.
                          Zgadzam się! Chyba nie ma lepszej zabawki która tak samo bawi pomimo upływających lat U nas teraz na topie są Elfy, bo córka dostała na urodziny taki zestaw https://www.al.to/p/343668-klocki-le...-goblinow.html i nie może się od nich oderwać Pomyśleć, że nie tak dawo temu kupowałam LEGO DUPLO... ale cieszę się, że tak jej klocki podeszły. Rozwijają wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. Nie wiem jak ona może tyle czasu grzebać przy takich malutkich klocuszkach Zresztą zabawki typu ciastolina też jest wg mnie świetną zabawką
                          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: 10 zabawek, które nigdy się nie nudzą

                            Racja, ale poza klockami Lego warto dopiasać po prostu te drewniane które nigdy się nie znudzą, z innych zabawek także kolorowanki, plastelina, dla młodszych dzieci bączki i grzechotki

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X