Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile kosztuje dziecko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ile kosztuje dziecko?

    Na początku dużo wydajemy - pieluchy ( u nas średnio 8 na dobę), krem bepanthen na pupę, kosmetyki do kąpieli, na mleku oszczędzamy, bo karmię piersią.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ile kosztuje dziecko?

      Na początku to faktycznie kasa idzie jak szalona, szczególnie jak ma sie pierwsze dziecko i wszystko trzeba kupić. Dobrze jak ma sie rodzinę gdzie sa małe dzieci i podrzuca jakieś ubranka.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ile kosztuje dziecko?

        powiem szczerze dla dzieci wszystko jest najdroższe, nawet pieluchy czy lekarstwa. W Niemczech np lekarstwa są do pewnego okresu refundowane dla dzieci tak jak i kosmetyki i tak u nas byc powinno

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ile kosztuje dziecko?

          Podejmując decyzję o dziecko=u trzeba nie jako liczyć się z tym, że dziecko jest bardzo drogie i tu nie ma jakichś progów kiedy kosztuje więcej czy mniej. zawsze coś dziecku potrzeba czy jak jest niemowlakiem czy starszakiem Ale dziecko jest skarbem samo w sobie to jest nagroda

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ile kosztuje dziecko?

            Nigdy nie liczyłam ile wydaje na dzieciaki, są miesiące kiedy wydatki są mniejsze a są takie kiedy naprawdę tzreba wydać sporo. Jednakże decydując się na dzieci nie myślałam o tym ze będę musiała z czegoś zrezygnować bo nie będzie mnie a to stać. Kocham dzieci i dla nich jestem w stanie odmówić sobie przyjemności.
            Wiem ze teraz póki dzieciaki małe wydatki są mniejsze a z czasem wydatki wzrosną ale taka kolej rzeczy

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ile kosztuje dziecko?

              Ja mialam bardzo duzo reczy uzywanych i na wyprawke wydalam bardzo niewiele. Przez pierwsze pol roku to wydalam moze ze 400zl… Naprawde dziecko nie jest takie kosztowne. Ludzie sprzedaja prawie niezniszczone rzeczy wiec mozna sie obkupic.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ile kosztuje dziecko?

                Na mojego niemowlaczka wydaję około 400 zł miesięcznie, brzydkie stwierdzenie "ile kosztuje dziecko?" no ale cóż, nie osądzajmy.
                http://wesolebuciki.pl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ile kosztuje dziecko?

                  u mnie teraz większe wydatki bo mała z wszystkiego wyrosła więc kupujemy ubranka, przeważnie w internecie na psoty.com jest to jednak wygodniejsze, a tak to przyznam szczerze nigdy nie liczyłam ile wychodzą mnie takie miesięczne opłaty

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ile kosztuje dziecko?

                    Średnio na początek trzeba liczyć kilkaset zł, natomiast ciężko powiedzieć jaka to dokładnie kwota bo przecież każdy przypadek oraz potrzeby są inne. Przy drugim dziecku wydajemy już mniej bo większość rzeczy mamy już po tym pierwszym, w sensie ubranek, wyprawki.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X