Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka z meżem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Randka z meżem?

    Dziewczyny, chodzicie na randki z własnym mężem/partnerem?
    My chodziliśmy jeszcze jak byłam w ciąży, ale od wielu miesięcy juz nigdzie - mamy co prawda niemowlaka, ale mieszkamy z rodzicami obok i oni chetnie zajęli by się Małym przez godzine albo dwie... a mój mąż uważa chyba, ze już nie warto dbać o romantyzm :/
    Nie wiem, mozę mam jakies wygórowane wymagania? Taka kolacja w fajnym miejscu mi sie marzy...
  •    
       

    #2
    Odp: Randka z meżem?

    No udało nam się ze dwa razy Opiekunka została z dziećmi na noc, a my wybyliśmy na cały dzień i noc, bo zakwaterowaliśmy się w hotelu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Randka z meżem?

      Wydaje mi się, że taki reset, takii wypad higieniczny nie tylko robi dobrze dla związku, ale tak generalnie na głowę Jeśli nie chcemy zwariować i nie zapomnieć o sobie to trzeba sobie samemu ten czas wyszarpać, bo dzieci porafią być bardzo zaborcze, tzn myślą, że mama, czy tata właśnie chcą teraz robić dokłądnie to co robi dziecko. A tak niestety nie jest

      Skomentuj


        #4
        Odp: Randka z meżem?

        Tak coś takiego jest potrzebne i zdajemy sobie z tego sprawe dopiero wtedy jak zrobimy taki wypad

        Skomentuj


          #5
          Odp: Randka z meżem?

          Oj tak, dopiero jak się uda zorganizowac takie wyjście we dwoje, to zdajemy sobie sprawę ze tego czego nam brakowało. Przypominamy sobie jak to było miło gdzieś razem wyjść . Tak że dziewczyny, zachęcam do randkowania z mężem i wspólnych wyjść również i osobno ze znajomymi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Randka z meżem?

            Co za pytanie, jak kończa się randki to już widać początek końca związku

            Skomentuj


              #7
              Odp: Randka z meżem?

              O właśnie - te samodzielne wypady bez męża też są ważne, ale każda kobieta ma z tyłu głowy hasło matka-polka i ciężko ją wyciągnąć na babski wypad

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Randka z meżem?

                Tak, oj ciężko z tym. Zawsze jest tysiąc powodów żeby nie zrobić czegoś tylko dla siebie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Randka z meżem?

                  Mi udało się kilka razy zaskoczyć męża i po pracy, ponieważ wcześniej kończę podjechałam do niego do pracy i wyjechaliśmy za miasto Polecam. Tylko przy tych wszystkich obowiązkach zapominamy o tej dziecięcej spontaniczności. Niestety

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Randka z meżem?

                    A gdzie na randkę? Tzn polecicie jakiś lokal w Warszawie... romantyczny i z dobrym jedzeniem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Randka z meżem?

                      Dziewczyny, napisałyśmy artykuł o randkach - zobaczcie, są tam Wasze wypowiedzi
                      http://babyonline.pl/randki-w-ciazy-...,15940,r1.html
                      miłego dnia!
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Randka z meżem?

                        Restauracja La strada - baaardzo polecam. Włoskie jedzenie bardzo pyszne

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Randka z meżem?

                          Taki odpoczynek jest potrzebny. Raz na jakiś czas trzeba choć na chwilę "zapomnieć" o dzieciach. Swoją drogą to taki weekendowy hotel to świetny pomysł

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Randka z meżem?

                            Ja mam męża, który na szczęście się nie zapomniał i nawet po ciąży dba o romantyzm. Od czasu do czasu (twierdzimy, że to są "te dni, gdy kochamy się bardziej" ) po prostu bez okazji kupi mi kwiatka, albo załatwi opiekę dla małego i gdzieś wyciągnie. Chłopcy, to naprawdę czyni nas szczęśliwymi i to nie musi być nic dużego!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Randka z meżem?

                              My na rocznice ślubu wybraliśmy się na weekend do Warszawy. Zamówiliśmy sobie noclegi w bardzo przytulnym i czystym hotelu, gdzie spędziliśmy bardzo przyjemnie czas. W sumie to hotel nam się bardziej podobał niż sama Warszawa:-)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X