Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrocław czy Trzebnica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wrocław czy Trzebnica?

    Cześć dziewczyny!
    Polecam szpital w Trzebnicy. Mieszkam we Wrocławiu, ale ze względu na remont oddziału położniczego w szpitalu na Kamieńskiego we Wrocławiu zdecydowałam się rodzić w Trzebnicy. I z czystym sumieniem polecam ten szpital w 100%! Mój poród przebiegł szybko, bo od momentu położenia się na łóżku trwał 55 minut (pewnie dlatego, że na oddział trafiłam z 8 cm rozwarciem i papierki wypełniałam już na łóżku ), ale gdyby nie personel mogłoby być inaczej. Położna super - młoda dziewczyna, informowała mnie o wszystkim, rozmawiała ze mną, i gdy "dostąpiłam zaszczytu" łyżeczkowania trzymała mnie za rękę. Może miałam też szczęście, bo trafiłam na oddział przed 5 rano i byłam sama na sali, w ogóle w tym czasie byłam jedyną rodzącą. Na oddziale pielęgniarki bardzo miłe, zaglądają kilka razy na dobę i do mam i do dzieciaczków,pytają czy wszystko w porządku, czy coś pomóc itp itd... Dodam też, że na oddziale była cisza, spokój... Czasem zastanawiałam się czy jestem na oddziale z noworodkami Także jeszcze raz szczerze polecam ten szpital - jeśli oczywiście ma się możliwość dojazdu. Bo to jednak kawałek np. z Wrocławia.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!



    Last edited by majciaolcia; 28-10-2013, 11:04.
  •    
       

    #2
    Odp: Wrocław - Trzebnica

    Ja też rodziłam w Trzebnicy mimo że tam nie mieszkam, kilka moich znajomych bardzo polecało ten szpital i teraz ja również polecam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wrocław - Trzebnica

      Mieszkam koło Trzebnicy. Niedawno dwukrotnie leżałam na Patologii Ciąży. I przymierzam się do porodu właśnie tam
      www.natasze87.naszbobas.pl





      Skomentuj


        #4
        Wrocław czy Trzebnica?

        Zastanawiam, który szpital wybrać na poród, dlatego chciałabym prosić o opinie na temat Wrocławskich porodówek oraz na temat porodówki w Trzebnicy (jakie warunki tam panują, jaka jest atmosfera, lekarze, położne itd.)

        Nie ukrywam, że strasznie się boję.

        Bardzo proszę o wypowiedzi i z góry dziękuję.
        www.natasze87.naszbobas.pl





        Skomentuj


          #5
          Odp: Wrocław czy Trzebnica?

          szkoda ze nikt nic nie polecił ja tez mam dylemat weim tylko gdzie nie chciała bym rodzic a jest to szpital na borowskiej,
          Rozważam kamińskiego albo jak się uda do Trzebnicy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wrocław czy Trzebnica?

            Polecam we Wrocławiu szpital na Kamienskiego naprawdę super lekarze i super położne Ja osobiście byłam bardzo zadowolona

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wrocław czy Trzebnica?

              Zawsze możesz u wujka google posprawdzać też jak inni oceniają dany szpital. Wtedy będziesz miala więcej opinii i łatwiej będzie Ci zdecydować. Możesz podpytać też znajome mamy gdzie rodziły i gdzie było im najlepiej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wrocław czy Trzebnica?

                Mozna ,ale tez mozna na forum zapytać ale uważam ze szpital na kamienskiego jest naprawdę dobrym szpitalem ,uważam,ze złe by Ci tam nie było No i położne są bardzo pomocne!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wrocław czy Trzebnica?

                  No to już masz sprawdzony szpital. Ważne by położne były pomocne, u nas jedne były a drugie były wredne wiec wazne by dorze trafic pod tym kątem .

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wrocław czy Trzebnica?

                    ja byłam w Trzebnicy miałam cc zabieg odbył się prawie bez boleśnie wiec polecam, szpital kameralny położne pomocne. ale jeśli z maleństwem cos poważnego się dzieje to przewożą do Wrocławia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wrocław czy Trzebnica?

                      Myślę, ze wrocław. Wybierz ten do ktorego masz blizej

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wrocław czy Trzebnica?

                        Ja akurat mam super doświadczenie jeśli chodzi o szpital na borowskiej. Polecam, bo uważam, że każda kobieta zasługuje na takie traktowanie przy porodzie. Nigdy wcześniej nie widziałam lekarki i położnej odbierających poród, a były ogromnie życzliwe, kompetentne i... uratowały nam życie... Jestem im bardzo wdzięczna, bo wiem, że mogłoby się żle skończyć, gdybym trafiła gdzie indziej.
                        Ale jest to szpital uniwersytecki z najwyższym stopniem referencyjności, co oznacza, że jest przygotowany na leczenie najcieższych przypadków, wiec kobiety beż zadnych problemów powinny raczej korzystac z uslug szpitali o mniejszym stopniu ref....
                        Nie polecam jednak szpitala kamienskiego - od znajomych wiem, że jest bardzo źle... np. zabierają dzieci po porodzie, karmią mlekiem mod. i takie polecają.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X