Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kolejne dziecko...czyli czy trudno sie zdecydowac???

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: kolejne dziecko...czyli czy trudno sie zdecydowac???

    Ja mam np tak, że mój mąż nie chce mieć więcej dzieci. Mamy półrocznego synka. Mnie marzy się jeszcze w przyszłości kolejne dziecko. Al jak to mąż mówi, wrócimy do tematu za kilka lat. Bo niedługo zaczynamy budowe domu, wiec pieniedzy nie bedzie, a po oddaniu dziecka do żłobka, ja pójdę do pracy, wiec też nie bardzo. Tylko kiedy się zdecydować na dziecko, kiedy zawsze bedzie jakies ale i cos przeciw niestety. u mnie pewnie bedzie tak, ze bede musiala sie uprzec, ze chce miec kolejne dziecko i tyle... Bo jak to moj maz stwierdzil, on chce miec zone i sie nia cieszyc, a nie zebym sie kolejnymi dziecmi zajmowala. Ale to sie zobaczy za kilka lat

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: kolejne dziecko...czyli czy trudno sie zdecydowac???

      Im dłużej się czeka tym bardziej się nie chce, bo nie będzie się chcialo wracac do pieluch, płaczu i czasem trudnych nocy. Ja wiem jak moi znajomi haha W sumie sami też gdybyśmy się odrazu nie zdecydowali to byśmy już teraz pewnie nie myśleli o drugim dziecku. a tak jest Gosia i się cieszymy że mamy dwójkę

      Skomentuj


        #33
        Odp: kolejne dziecko...czyli czy trudno sie zdecydowac???

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        Im dłużej się czeka tym bardziej się nie chce, bo nie będzie się chcialo wracac do pieluch, płaczu i czasem trudnych nocy. Ja wiem jak moi znajomi haha W sumie sami też gdybyśmy się odrazu nie zdecydowali to byśmy już teraz pewnie nie myśleli o drugim dziecku. a tak jest Gosia i się cieszymy że mamy dwójkę
        Dokładnie im dłużej się zwleka tym bardziej później są większe wątpliwości
        Gdyby nie nasza wpadka przy kolejnym dziecku to też zwlekałabym a tak cieszymy się parką dzieciaków ,mimo że budowa u nas trwa i wydatki niekończące patrząc na dzieci niczego nie żałuję

        Skomentuj


          #34
          Odp: kolejne dziecko...czyli czy trudno sie zdecydowac???

          najlepiej zdecydować się na dziecko jedno po drugim potem już ciężko wracać do pieluszek mysle ze my jeszcze się zdecydujemy bo chłopca chcemy

          Skomentuj


            #35
            Odp: kolejne dziecko...czyli czy trudno sie zdecydowac???

            Witam. Taki sam temat został już poruszony na forum. Dlatego, by nie dublować wątków, ten zamykamy i zapraszamy do kontynuowania dyskusji tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=696. Pozdrawiam

            Skomentuj

                   
            Working...
            X