Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak ochoty na męża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Brak ochoty na męża

    Cześć dziewczyny, chciałam się dowiedzieć czy to normalne, a może nie, że nie mam ochoty na seks z mężem. Znamy się 10 lat, małżeństwem jesteśmy od 6 lat, mamy cudowną roczną córeczkę, długo się o nią staraliśmy bo aż 3,5 roku, trochę razem przeszliśmy. Nie mogę na mojego M narzekać, jest dobrym tatą, mężem też, nawet zięciem jest dobrym jest ode mnie dwa lata młodszy, jest też przystojny, a ja nie mam na niego wogule ochoty myśle tylko jak się wywinąć żeby go nie urazić, albo żeby nie pomyślał sobie tego o czym ja czasami myślę, że mnie nie pociąga. A może to tak chwilowo, cały czas jestem zajęta córcią nawet nie myśle o seksie. Z chęcią bym się przytuliła ale niech mnie nie całuje ani nie dotyka. Nie podoba mi się to jak jest, chciała bym żeby było zupełnie inaczej, niewiem jak to zmienić. już niedługo urlop może coś zaiskrzy. Czy miałyście takie momenty w waszych małżeństwach?
  •    
       

    #2
    Odp: Brak ochoty na męża

    mysle ze to normalne gdy czlowiek nie przesypia jeszcze nocek, karmisz piersia? stosujesz tabletki anty-to tez czesto powoduje spadek libido, sa przerozne powody, i nic na sile,ale nie mozesz tak jak piszesz dac mu tego poznac.

    mow mu w prost ze chcesz sie przytulic i tak polezec/siedziec bo poprostu padasz z nóg , wez spokojna kapiel zrob sie na bustwo moze to Cie nastroi doda Ci pewnosci siebie, bo moze czujesz sie mniej atrakcyjna niz przed ciaza tak zwane conieco zostalo i sie krepujesz - a uwierz mi im to nie robi jak kochaja.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Brak ochoty na męża

      coś w tym jest, ja niby nie padam z nóg, bo mam spokojne dzieci, ale myślami jestem zdecydowanie gdzie indziej i seks jest daleko w hierarchii moich potrzeb...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Brak ochoty na męża

        Tak czasami bywa, czasami to mija a czasami pozostaje. Warto zmienić tryb życia aby wprowadzić coś nowego.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Brak ochoty na męża

          To może być okresowy spadek libido - nie powinnaś się tym martwić, ale z drugiej strony nie możesz utrzymywać swojego męża w nieświadomości. Powiedz mu o tym, dodaj też, że kochasz bliskość z nim, ale na razie nie potrzebujesz seksu. Powinien dać Ci czas. Wydaje mi się, że w pewnym momencie sama za tym zatęsknisz, jednak jeśli ta sytuacja przeciągnie się zbyt długo, to nie będzie zbyt zdrowe dla Waszego związku, być może otwarta rozmowa naprowadzi Was na jakieś rozwiązanie. Musisz też wiedzieć, że to Twoja historia nie jest odosobniona, większość małżeństw przechodzi taki okres, możesz sobie nawet o tym poczytać.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Brak ochoty na męża

            Popieram tą akcję, co o tym sądzicie?

            http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...slowe-marzenia

            Tribestan jest pierwszym w Polsce preparatem na podniesienie libido dla kobiet i mężczyzn. Dzięki niemu spełniamy zmysłowe marzenia i uwalniamy namiętność i pożądanie!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Brak ochoty na męża

              odkryj, co tak na prawdę ciebie podnieca. kobiety nie są wzrokowcami, jego fizyczna uroda nie musi na ciebie działać. Mój mąż też jest przystojny, ale mam to gdzieś, podnieca mnie jego inteligencja i jego zapach. odkryj co ciebie podnieca w twoim M

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Brak ochoty na męża

                A mi się wydaje,że tutaj po prostu zadziałała rutyna. Kążdy dzień wygląda tak samo. Kładziecie się do łózka i pozycja klasyczna. To nie jest tak,że zawsze będą te motylki w brzuchu. Warto jest na pewno wypróbować sobie róznych gadżetów erotycznych. Różnych zabawek. Kup sobie na przykład coś takiego:
                http://ero.shopago.pl/?product=50-tw...ing-usb-bullet

                Masz tutaj fajny wibrator z 50 twarzy Greya Limitowana edycja

                Ewentualnie Lelo ma bardzo fajne masażery:
                http://ero.shopago.pl/?product=chipp...ki-czarny-lelo

                Kup sobie fajną bieliznę .Zobaczysz,że takie mocniejsze bodźce sprawia,że znowu Ci się zechce.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Brak ochoty na męża

                  Wg mnie tu się wkradła nuda i tyle. Trzeba wypróbować nowe sex pozycje, może jakieś afrodyzjaki. Spędźcie trochę czasu razem.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Brak ochoty na męża

                    Zdarzają się i takie sytuacje. Myślę, że może jest to chwilowe jednak jeżeli to uczucie zostanie, a chciałbyś to zmienić to może warto byłoby się wybrać do seksuologa on może znajdzie przyczynę i pomoże wam odbudować to co na tą chwilę jest zachwiane

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Brak ochoty na męża

                      Tak. Ja bym się za bardzo nie przejmowała. Nasz organizm, kobiety, musi po ciąży i karmieniu piersią odpocząć. Potrzebuje czasu, by wrócić do normy. To wszystko się łączy i ma na sieie wpływ. Po prostu przeczekać.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Brak ochoty na męża

                        Nawet nie wiesz ile kobiet ma taki problem jednak zazwyczaj jest to chwilowe. Możesz spróbować kupić np w sklepie eRozkosz tabletki na podniesienie libida i spróbować czy Ci pomogą tak jak innym. Możesz też zafundować sobie jakieś zabiegi by czuć się lepiej i kobieco i wprowadzić do łóżka eksowną bieliznę i może jakieś gadżety

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Brak ochoty na męża

                          Poczytaj sobie też o HomeAroma i chociażby dyfuzorach zapachowych do łazienki czy sypialni dzięki którym może Twoje podejście poprzez lepsze samopoczucie może się zmienić. Tutaj masz sporo na ten tamet - http://homearoma.pl/pl/c/Lazienka/119 ogólnie wybór zapachów jest ogromny. Jeśli jakieś tradycyjne metody nie działają może to jest jakiś sposób, który może okazać się skuteczny?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Brak ochoty na męża

                            Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to one mogą powodować obniżone libido. Możesz też spróbować suplementacji. Słyszałam, że te tabletki http://kamagra-sklep.com/22-lovegra.html są żeńską viagrą i bardzo pomagają kobietą z podobnymi problemami do twoich. Co do zapachów to faktycznie one też mają duży wpływ na nasze zachowanie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Brak ochoty na męża

                              Napisane przez amerylia Pokaż wiadomość
                              Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to one mogą powodować obniżone libido. Możesz też spróbować suplementacji. Słyszałam, że te tabletki http://kamagra-sklep.com/22-lovegra.html są żeńską viagrą i bardzo pomagają kobietą z podobnymi problemami do twoich. Co do zapachów to faktycznie one też mają duży wpływ na nasze zachowanie.
                              Zgadzam się z tym, że wionowajcą mogą być tabletki antykoncepcyjne. Koniecznie porozmawiaj z lekarzem. Może warto też porozmawiać na ten temat z mężem

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X