Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katar i wszystko co z nim związane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: co na katarek

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Chciałam tylko przypomnieć, że oil olbas nie powinien być stosowany u
    dzieci poniżej 3 roku zycia.
    Za radą lekarza pokropilam poduszkę małej tymi kropelkami.Okazało się że opary ją uczuliły i dostala duszności (jest astmatyczką)


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: co na katarek

      Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
      my też mamy katarek, mała ma miesiąc
      stosuję marimer i odciągam aspiratorem z tej firmy -jestem zachwycona, przy starszej córce jakoś kataru tak nie przerabiałam i nie wiedziałam nawet o tym urządzeniu

      Czy ktoś z Was wie jak to w końcu jest, czy tym też można uszkodzić śluzówkę, jeśli do noska nie wchodzi przecież?
      Niema takiej możliwości aby uszkodzić śluzówkę,przecież końcówka aspiratora nie wchodzi do noska.A co powiecie na to jak moja mała byla w szpitalu i pielęgniarki odciągały katar takim ssakiem na prąd gdzie końcówkę a raczej rurkę włożyły dziecku no noska na co najmniej 10 cm a mnie nie kazały na to patrzeć


      Skomentuj


        #33
        Katar i wszystko co z nim związane

        Dziewczyny mój mały każdej nocy ma katar, nosek zapchany, że nie może ciągnąć cyca ani smoka. Budzi się co pół godziny nawet, bo nie może oddychać a ustami oddychanie go chyba denerwuje Mam preparat do nosa, ale on jest słaby, może macie jakiś sprawdzony? Albo wogule jakiś inny sposób na katar?
        robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
        http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

        Skomentuj


          #34
          Odp: Katar

          a jakie masz te krople?
          nam pomagały Nasivin używałam kilka razy i to w ostateczności są silnymi kropelkami i można je stosować max 3-5 dni

          spróbuj jeszcze pod noskiem smarować maścią majerankową, pomaga

          ja również stosuje inhalacje, ale nie wiem jak to się robi domowymi sposobami bo mam inhalator elektryczny w domu

          Skomentuj


            #35
            Odp: Katar

            sterimar tak się nazywają, a te co napisałaś to bez recepty można kupić ?
            robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
            http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

            Skomentuj


              #36
              Odp: Katar

              my kupowaliśmy bez recepty bodajże ale po konsultacji z pediatrą

              Skomentuj


                #37
                Odp: Katar

                gaja piszesz, że Twój synek ma katar każdej nocy, czyli nie jest to katar bo jest przeziębiony, tak ?? jeśli trwa już jakiś czas to lepiej, żeby małego zobaczył lekarz. Po drugie ten katar jest taki lejący, rzadki czy raczej gęsty i zatykający ??
                Jeśli to drugie to preparaty typu Nasivin czy Otrivin mogą jeszcze bardziej zaszkodzić, bo są to preparaty obkurczające śluzówkę.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Katar

                  Napisane przez Gaja83 Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny mój mały każdej nocy ma katar, nosek zapchany, że nie może ciągnąć cyca ani smoka. Budzi się co pół godziny nawet, bo nie może oddychać a ustami oddychanie go chyba denerwuje Mam preparat do nosa, ale on jest słaby, może macie jakiś sprawdzony? Albo wogule jakiś inny sposób na katar?
                  pierwsze pytanie to jest to czy palisz w centralnym? jesli tak to bardzo mozliwe ze masz za suche powietrze w mieszkaniu i dlatego maly TYLKO W NOCY MA KATAR! BO TO raczej napewno nie jest katar na przeziebienie. Mowie z wlasnego doswiadczenia bo ja mialam taki sam problem za sucho bylo w pokoju i mala co chwile mi sie budzila to postawilam kolo lozeczka 2 miski z zimna woda i kupilam na kalorywer nawilzacz taki prosty zwykly za 5 zl do ktorego sie leje wode i dorazu mala zaczela spac spokojniej ...ale ze nosek zabity byl jeszcze kilka dni to kupilam krople OLBAS 20ZL KOSZTUJA ale masz je na rok czasu bo dajesz tylko jedna kropelke na poduszke z jednej strony i jedna z drugiej TYLE odrazu nosek sie odtyka fakt w domu "smierdzi" mieta bo to unosi sie taka "ala" inhalacja ale warto i pod nosek masc majernakowa tez grosze kosztuje i mala jak zabita spala cala noc.....nosek odetkany czysciutki juz od pierwszej nocy tak mi spala po tym kroplach

                  jak cos to pisz na gg 10992526

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Katar

                    tylko uświadomić chcę, ze kropelki Oil Olbas są do stosowania powyżej 3 r.ż
                    Jak już dede21 chcesz koniecznie stosować to lepiej je do wrzątku wkrop i połóż miskę obok łóżeczka.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Katar

                      Mojej małej kropelki Olbas zaszkodzily,dostała okropnych duszności.Dostała je z przepisu lekarza mimo iż wiedział że jest astmatyczką


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Katar

                        ja proponuję Tetrisal + Fridę tak często jak to możliwe oraz maść majerankową.
                        Ponadto nawilżacz powietrza lub poprostu mokry ręcznik na grzejnik
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Katar

                          za chiny ludowe bym przy małym dziecku nie stosowała Olbasu na pościel bezpośrednio działa drażniąco na niektórych dorosłych a co dopiero na dziecko...
                          jak pisze tree ewentualnie inhalacje przez skraplanie, przy okazji powietrze nie będzie takie suche

                          nam alergolog odradził takie metody w ogóle, żeby mi do glowy nie przyszła
                          pewnie było by tak jak w przypadku Ani31

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Katar

                            Krzyś ma katar bardziej rzadki i zatykający nosek. Dodam, że ma 11 miesięcy. Ogrzewanie mamy gazowe, w domu nie jest gorąco. A może za zimno Już sama nie wiem
                            robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
                            http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Katar

                              A może to alergia? Piszesz że katar ma tylko nocą ,tak objawia się uczulenie na roztocza lub pierze w poduszkach.


                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Katar

                                o nie a jak tak poduszki mam z piór
                                robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
                                http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X