Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciąża planowana czy wpadka?

    Kto planował z Was ciążę, a kto miał tzw. wpadkę? Ja zaplanowałam pierwszą ciążę, ale teraz czekam na miesiączkę i nie wiem, jak będzie... Czyli druga, to ewentualnie wpadka???!!!
    Last edited by mama; 24-06-2008, 16:14.
  •    
       

    #2
    U mnie były dwie wpadki

    Skomentuj


      #3
      Planowane, i to dość długo... ale efekt już jest! Zaraz w zasadzie będzie!

      Skomentuj


        #4
        mama, nie chce być wścibska, ale co tam u ciebie??? Kolejne, czy...

        Skomentuj


          #5
          Witam!
          Nie, powiedzmy był to fałszywy alarm, ale... nie mówię nie i w sumie, gdyby było inaczej, to wcale bym sie nie zmartwiła

          Skomentuj


            #6
            Pierwsza to wpadka , a druga planowana

            Skomentuj


              #7
              Czyli, jak zwykle życie pisze własne scenariusze...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                no proste pytanie a ja nie umiem dac jasnej odpowiedzi
                bo bardzo chcielismy miec dziecko ale jakos nie umielismy sie zmobilizowac, wiec wlasciwie liczylismy na wpadke
                i super udalo sie, bez stresu, ze sie robi i nic nie wychodzi i bez szoku ze wpadka, wszystko wyszlo jak trzeba
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj


                  #9
                  planowana...

                  Witam...
                  ja juz po dwóch ciążach, obie planowane chociaż ta dru\ga miała się zdarzyc wg moich przewidywań po 3 miesiącach od rozpoczęcia starań a udała się chyba za pierwszym razem ) .... i w sumie dobrze bo mały ma w tej chwili juz pół roczku
                  pozdr

                  Skomentuj


                    #10
                    U mnie pierwsza ciąża to była ewidentna wpadka, ale nie żałuję i nie chciała bym cofnąć czasu za nic...Myślę o drugim dziecku za jakieś kilka lat, ale szczerze nie potrafiła bym się starać o dziecko celowo, więc pewnie druga też będzie niespodzianką, w końcu u mnie nie ma już takiej presji, jedną dzidzię mam, przyczyniłam się już do przyrostu naturalnego

                    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                    Różności do postów
                    GALERIA OLAFKA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      witam moj synek byl planowany!nieco bardziej przezemnie ale chciany przez nas razem!
                      jezeli zaszlabym w kolejna ciaze wczesniej niz za 5 lat to napewno tylko dzieki wpadce!OBY...

                      Skomentuj


                        #12
                        w sumie takie wpadki, to dar od losu, jak się często okazuje

                        Skomentuj


                          #13
                          moja ciąza była wpadką totalną ale cieszyliśmy się z niej pewnie nie mniej niż jakby była planowana..wiadomo że były studia praca i td..a tak pełna mobilizacja i synek pojawił się na świecie drugiej też nie będę planowac choc nie powiem ..mysle o tym czasem..ale tak przynajmniej bedzie niespodzianka pozdrawiam:*

                          Skomentuj


                            #14
                            choć pewnie niektórzy myślą że wpadka, no bo przecież 3 rok studiów był przede mną i znaliśmy się pół roku,a jednak nie wpadka no bo z miłości biorą się dzieci.Czyli planowaliśmy ale szybko nam poszło bo też w pierwszym wolnym terminie i każde kolejne też będzie planowane
                            Kinia & Aminka

                            Skomentuj


                              #15
                              obie byly planowane ....
                              pierwsza dosc wczesnie ale bardzo chcialam miec juz dzidzie i niektorzy uwazali to za wpadke ale ja dobrze sobie ja zaplanowalam
                              Zdjecia Hani i Szymka

                              Hania ur.06.01.2003
                              Szymcio ur.07.05.2007

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X