Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Anet hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! !!

    Bardzo sie wszystkie cieszymy z tego anet.
    Ja ci nawet zazdroszcze-tymbardziej ze stranka nie były długie bo to 5 miesiecy.Ty juz mozesz sie swoja faspleczka cieszyc-ale ci dobrze.
    No ale wierze ze nas wszystkie to niedługo spotka

    Beata i edzia nie wiedziałam ze te testy-na jednych działaja a na innych nie.Szczerze nigdy sie nad tym nie zastanawiałam bo namnie zawsze działały-jak je kiedys urzywałam no ale przestałam bo fasoleczki nie było-takze stwierdziłam ze nie ma sensu-co ma byc to bedzie.


    Pozdrawiam was dziewczyny


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość

      Dziewczyny jak byście mogły to prosze o info na temat duphastonu. Czytałam o nim troche i chyba od jutra go zaczne łykac. Bo wychodzi na to ze moje cykle sie uregulowały sa po 28-29dni i owulka wypada w połowie miedzy 14-16dc

      ja brałam duphaston kilka lat, i w tamtym roku na poczatku ciąży też, w ciąży bierze sie go codziennie , a wogóle to tak jak ci lekarz przepisał od 16 dnia cyklu, wiec bierz od jutra i już, to dobry lek reguluje cykle i wspomaga zajście w ciąże i utrzymanie jej , życze powodzenia
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        duphaston

        dzieki kala za info
        Dziś mam jakiś dzień że nie łąpie wszystkiego co sie do mnie mówi
        Za tydz ide na USG zobaczymy co tam piszczy w trawie

        Skomentuj


          Anet bólem w podbrzuszu się nie przejmuj, bo to podobno normalne, że na początku boli jak podczas @.
          Jutro idę do dentysty. Muszę wyleczyć moje 3 ząbki. Niestety przy jednym z nich czeka mnie leczenie kanałowe Ale mam cichą nadzieję, że jak je wyleczę, to będzie łatwiej zafasolkować A Wy już odwiedzałyście stomatologa? Podobno niewyleczone zęby mogą powodować, że nie ma fasolki





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Ada tez o tym słyszałam
            Kiedyś oglądałam program i mówili tam o czyszczeniu zebów nitka dentystyczna.Jest to bardzo dobre bo szczoteczka tak dokładnie nie wyczyscisz jak nitka dentystyczna,a podobno w jamie ustnej znajduja sie bakterie które sa odpowiedziałne za wczesne poronienia-te o których nawet nie wiemy.

            Anet jak dziewczyny mówia bóle podbrzusza sie nie przejmuj,podobna jest to normalne -i sa one identyczne jak na @-z tego co czytałam to duzo dziewczyn przez to nawet nie podejrzewa ze jest w ciązy tylko czeka na @ a tu słodka niespodzianka Takze sie nie martw anet


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez anet2202 Pokaż wiadomość
              Hej Dziewczynki.
              Do mnie zaczyna docierać, że mogę być w ciąży i zaczynam się cieszyć tak pełną gębą mężuś zresztą też. Martwią mnie tylko dziwne bóle w podbrzuszu, ale takie objawy podobno też bywają.
              A tak w ogóle to koło piątku zrobię drugi teścik a po niedzieli udam się do ginka żeby na 100% potwierdził naszą fasoleczkę.
              Buźka Dziewczyny i do usłszenia.
              ja na początku ciąży miałam codzinnie bobolewania w dole brzucha jak na @ także myśle że to całkiem normalne, a do tego później dołączył ból piersi (okropny) i lekkie ale bardzo lekkie mdłości a potem jadłowstręt
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                sorry dziewczyny że sie tak wam wtrącam w wątek,ale czuje sie jakoś z wami zwiazana bo sama kiedys przez to przchodziłam i starania o dziecko i te chwile rozczarowania i załamania nie są mi obce, ale wszystko skończyło sie dobrze i mam dzieci jedno adoptowane a drugie urodzone przeze mnie długo na to czekałam bo 13 lat małżeństwa ,a właściwie to ja już nawet na to nie czekałam , pogodziłam sie z faktem że nie urodze dziecka juz dawno, a spełniona jako matka już sie czułam po adoptowaniu pierwszej córki , a tu taka niespodzianka mnie spotkała i w 36 roku życia urodziłam moją Poleńke

                i wy też sie napewno doczekacie na swoje dzidzie , życze żeby jak najszybciej , bo nie koniecznie musi to trwać tak długo jak u mnie
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Kala mysle ze powiem tutaj za wszyskie dziewczyny nie tylko za siebie ze jestesmy ci bardzo wdzieczne za wszyskie rady i chcemy zebys jak najdłuzej nam je dawała bo jak sama mówisz tez przez to przeszłas i wiesz jak to wszystko wygląda w naszych główkach-i napewno tak jak nikt umiesz nam doradzic i wspomóc nas duchowo.
                  Ja osobiscie bardzo ci dziekuje.A Twoje MALENSTWO jest urocze-druga córcia tez sie załoze ze jest przesliczna


                  Pozdrawiam
                  Last edited by oczekujaca7777; 06-10-2009, 21:08.


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
                    Kala mysle ze powiem tutaj za wszyskie dziewczyny nie tylko za siebie ze jestesmy ci bardzo wdzieczne za wszyskie rady i chcemy zebys jak najdłuzej nam je dawała bo jak sama mówisz tez przez to przeszłas i wiesz jak to wszystko wygląda w naszych główkach-i napewno tak jak nikt umiesz nam doradzic i wspomóc nas duchowo.
                    Ja osobiscie bardzo ci dziekuje.A Twoje MALENSTWO jest urocze-druga córcia tez sie załoze ze jest przesliczna


                    Pozdrawiam
                    dzięki, w takim razie bede sie czasmi wtracać , gdybym mogła kiedyś pomóc lub coś doradzić to śmiało pytajcie
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      zgadzam sie z oczekujaca
                      wtracaj sie jak najczesciej Kala
                      rady doswiadczonych staraczek sa bezcenne

                      Nabyłam już duphaston troche poczytałam i od jutra zaczynam łykać
                      A dzis wyszły jeszcze staranka choc zaczyna mnie brac jakis wirus po raz 3 wiec chyba sie tak łatwo nie wywine tym razem
                      Ale mężuś postanowił mnie rozgrzewac ... hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy... myślę, że jak się długo staramy i nie wychodzi - to kiedy wreszcie się uda boimy się, że coś może się stać.
                        Ja przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych takich dziwnych pobolewań dlatego się trochę martwię.
                        Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i mam nadzieję, że nadal będę mogła być na tym forum razem z Wami.
                        Wierzę również, że teraz fasoleczki się posypią i będziemy wszystkie skakać z radości.


                        Skomentuj


                          no juz sie do łożeczka spac wybieram ale chciałam jeszcze do was zajrzec dziewczyny.
                          Anet wszystkie wierzymy ze bedzie wszystko jak najlepiej-a te pobolewania to dobre pobolewania(dzidzi). Nie martw sie-bo dzidzi tez sie martwi wtedy Takze głowa do góry-bo jestes mamuśią I wskakuj jak najczesciej do nas tutaj-zeby nas ta fasolka zarazic
                          No edzia mnie tez mezulek grzeje,dzis juz czuje sie lepiej niz wczoraj, moze te staranka pomoga ci wygonic te chorubsko -owocnych zycze.

                          pa pa dziewczyny i miłych snów zycze :*
                          Last edited by oczekujaca7777; 07-10-2009, 01:24.


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Witam.

                            Witam.
                            Chciałabym dołączyć do KLUBU. Staramy się z mężem o maluszka już 3 lata i nic .
                            Last edited by Katya_1988; 07-10-2009, 09:48.
                            Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                            - Skąd pochodzi to światło?
                            Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                            - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witamy Cię Katya. Napisz coś więcej o sobie, czy masz jakieś zdiagnozowane problemy z zajsciem w ciaze, czy przez tak dlugi czas staracie sie bez zadnych wspomagaczY?

                              Ja dostalam dzis rano okres, brzuszek kłuje. ale sie nawet ciesze chce miec juz @ z głowy i zacząć staranka. To będzie mój pierwszy miesiąc strań więc narazie jestem pełna optymizmu, choć boję się że może nie być tak różowo.

                              Miłego dnia dziewuszki :*


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                                Witamy Cię Katya. Napisz coś więcej o sobie, czy masz jakieś zdiagnozowane problemy z zajsciem w ciaze, czy przez tak dlugi czas staracie sie bez zadnych wspomagaczY?

                                Ja dostalam dzis rano okres, brzuszek kłuje. ale sie nawet ciesze chce miec juz @ z głowy i zacząć staranka. To będzie mój pierwszy miesiąc strań więc narazie jestem pełna optymizmu, choć boję się że może nie być tak różowo.

                                Miłego dnia dziewuszki :*
                                Mam 21 lat. Moim jedynym problemem jest chyba bariera psychiczna. Chociaż nie wydaje mi się, żebym cały czas myślała o dziecku, a jednak.
                                Powinnam dziś dostać okres. Jak narazie bez żadnych objawów.
                                Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                                - Skąd pochodzi to światło?
                                Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                                - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X