Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Chłopiec i dziewczynka..." Karol Wójcik - czy któraś z Was przeczytała? :)

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    "Chłopiec i dziewczynka..." Karol Wójcik - czy któraś z Was przeczytała? :)

    Mam dwóch wspaniałych synów. W przyszłości chciałabym mieć więcej dzieci i szczerze powiedziawszy ucieszę się zarówno z kolejnego syna jak i córki. Zawsze lepiej dogadywałam się z chłopakami, więc świat różowych falbaneczek jest mi trochę obcy. Jednakże ostatnio skusiła mnie recenzja książki "Chłopiec czy dziewczynka czyli jak zaplanować płeć dziecka". Postanowiłam ją zamówić i przeczytać... Starania o kolejne dziecko rozpoczniemy dopiero za 2-3 lata. Pomyślałam, że zapoznam się z nią dużo wcześniej i nie zaszkodzi jeżeli spróbujemy postarać się o dziewczynkę. Jeżeli będzie mi dane być mamą kolejnego chłopca, będę najszczęśliwszą Mamą pod słońcem, ale spróbować nie zaszkodzi :P
    A czy Wy macie jakieś doświadczenia z tą książką? Czy sądzicie, że można zaplanować płeć?



    #2
    Odp: "Chłopiec i dziewczynka..." Karol Wójcik - czy któraś z Was przeczytała?

    Witam. Sposoby planowania płci nie raz zostały już poruszone na forum. Dlatego zapraszam do przeniesienia się tutaj i kontynuowania dyskusji:http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=2212. Ten wątek zamykam, by nie powtarzać identycznych treści. pozdrawiam

    Skomentuj

           
    Working...
    X