Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powiększenie penisa. Czy możliwe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Powiększenie penisa. Czy możliwe

    Cześć ! Czy Waszym zdaniem można w jakimś stopniu powiększyć penisa czy nie jest to możliwe? Mam problem z mężem. Nie jest hojnie obdarzony co mi zbytnio to nie przeszkadza bo wiem,że są inne sposoby na zaspokojenie kobiety ale on ma z tego powodu bardzo duże kompleksy oraz ciągle wspomina o tym,że zastanawia się nad... operacją.Nie mogę do tego dopuścić bo jeszcze sobie coś uszkodzi. Czy ktoś orientuje się jaki jest skuteczny sposób na nieoperacyjne powiększenie penisa?
  •    
       

    #2
    Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

    Więcej seksu i relaks dla męża. Jakiś hmmm pokazik z tobą w roli głównej. Mój mąż miał tak na początku małżeństwa" oj za mały" oj nei stoi tak jak powinien" a teraz po roku naprawdę ma większego penisa, co często staram się podkreślać i adorować

    Skomentuj


      #3
      Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

      aha i nie mówić że mi taki wystarcza tylko że na przykład przez jakiś czas zastosować sztuczki, i nie komentować w ogóle wyglądu a potem, ej zobacz on jest większy, albo podkreślać ale jesteś rakieta
      faceci bardzo chyba potrzebuja uznania

      Skomentuj


        #4
        Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

        Nie wierze w takie brednie. Powiększyć go może tylko podniecenie
        Kiedy już zaczniesz trudną wspinaczkę, najlepiej iść aż do końca. Nigdy nie należy przystawać w połowie drogi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

          Pozwoliłby sobie pociąć swojego małego ? No nie żartuj sobie. Większość facetów nie pozwoliłaby sie tam na dole dotknąć skalpelem. Jeszcze sobie tam coś uszkodzi. Równiez bym się obawiała. Powinnnaś często zapewniać go,że ta wielkość penisa Ci odpowiada.
          Może powinien się zastanowić nad pompką powiększającą? Albo nad tabletkami? Na przykład penilarge?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

            Ale ja wcale nie komentuję jego wyglądu :P Po prostu on sam naczytał się jakiś czas temu głupot oraz teraz narzeka,że ma niewielkiego penisa. Już nie wiem jak dojść mu do rozumu bo tłumaczę mu,że wielkość jego penisa w zupełności mi odpowiada. Jak do ściany normalnie....
            Jagna a masz może skład tych tabletek?
            Z tego co wiem to nic nie brał ale nie mogę być na 100 % pewna.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

              Może zażartuj trochę, że jest trochę egoistom bo to tobie ma sprawiać przyjemność ta część jego ciała, albo zapytaj że może ty byś sobie coś zoperowała bo to może by było lepiej wtedy. Mówię dla żartu. Faceci niestety jak wpadną w taką paranoję to trudno ich przekonać że jest inaczej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

                Moim zdaniem trzeba szczerze porozmawiać i może facet zrozumie że kobieta też może mieć jakieś potrzeby i oczekiwania

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

                  Żeby pomóc mężowi kup mu http://maxpenis.pl wiem że działają ale sami się przekonacie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

                    Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
                    Ale ja wcale nie komentuję jego wyglądu :P Po prostu on sam naczytał się jakiś czas temu głupot oraz teraz narzeka,że ma niewielkiego penisa. Już nie wiem jak dojść mu do rozumu bo tłumaczę mu,że wielkość jego penisa w zupełności mi odpowiada. Jak do ściany normalnie....
                    Jagna a masz może skład tych tabletek?
                    Z tego co wiem to nic nie brał ale nie mogę być na 100 % pewna.

                    Mój brał te tabletki bo również miał pewne kompleksy w związku z wielkością penisa... Tabletki nie powiększą penisa o 8 cm ale o te 3 centymetry na spokojnie. Trzeba je jednak brać regularnie bo jak przyjmuje się je w kratkę to nie ma efektu ( co jest w sumie logiczne...).
                    Na stronie jest skład oraz informacje o tabletkach:
                    https://penilarge.pl/

                    Tabletki działają na tej zasadzie,ze zwiekszają napływ krwi do penisa tak wiec naczynia jamiste się rozszerzają i potem tak zostaje.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

                      Naprawdę uważacie że tylko tabletki pomogą?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Powiększenie penisa. Czy możliwe

                        E, niemożliwe
                        http://wszystkooprawie.pl/2017/06/13...poszkodowanym/

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X