Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

orgazm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    mysle ze to tez kwestia poznania swego ciala oraz zaufania do partnera(mam na mysli ze mozesz sie calkowicie wyluzowac i spelniac swoje fantazje)tak wiec powodzenia i przyjemnych prob
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Szczytuje jak kochamy sie "klasycznie" (wiec zawsze kończymy w tej pozycji) i musze "ułożyc" męża jak jest we mnie... Polecam nakładke wibrujaca na penisa.

      Skomentuj


        #18
        ja mam zawsze,najczęściej w pozycji na jeżżca

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
          Wyprobowalam wszystkie mozliwe pozcyje, kazdy nastroj, roznych facetow i orgazmu jak nie bylo tak nie ma :/ Do szalenstwa najbardziej doprowadza mnie sex oralny jednak jest on zbyt delikatny zebym az tak bardzo sie podniecila, wiec juz sama nie wiem co mam robic.
          ja miałam na początku mojej przygody z seksem podobnie, byłam wściekła, aż w końcu dostałam.... z nienacka
          na jeźdźca i to pod odpowiednim kątem, od tej chwili tak sie kocham i jeszcze odkryłam tylko dwie pozycje dzięki którym jak sama naprowadze faceta to osiągam orgazm a tak to raczej dupa blada...
          zreszta u mnie zawsze tak było że mnie podnieca niesamowicie cała ta gra z facetem "przed" a sama penetracja to już jako finisz dla niego

          Skomentuj


            #20
            A ja niewiem co się u mnie dzieje orgazmu nie mialam baaardzo dawno i w ogóle nie odczuwam żadnej przyjemności z sexu a nawet modlę sie w trakcie żeby jak najszybciej skończył


            Skomentuj


              #21
              Anna nie martw się ja mam tak samo
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                #22
                ANIK a no własnie.Bronię się przed sexem jak mogę ale ostatnio zgadzam się ze względu na M bo jeżeli mu tego brakuje to robi się nerwowy i zły wtedy kłócimy się z byle powodu.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  A ja niewiem co się u mnie dzieje orgazmu nie mialam baaardzo dawno i w ogóle nie odczuwam żadnej przyjemności z sexu a nawet modlę sie w trakcie żeby jak najszybciej skończył
                  ANNO myslę że to nie u ciebie jest problem do tanga trzeba dwojga nie rozumiem dlaczego faceci nie zdają sobie sprawy z tego jak trudno jest kobiecie osiagnąc zadowolenie z sexu wydaje im się że pięciominutowa gra wstępna wystarczy to oni powinni nas kobiety rozpalać a zwykle jest tak że myśla tylko o sobie osiągną orgazm bez zastanawiania sie czy u partnerki też był a potem jeszcze nierozumna mina bo nie wiedzą o co nam chodzi nie zarzucaj sobie że to coś u ciebie nie działa sex jest wspaniały kiedy partnerzy chcą żeby drugiej stronie było dobrze a nie skupiaja sie na sobie
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: orgazm

                    Orgazm?

                    A co to??



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: orgazm

                      No ja powiem szczerze ze kiedys jak bylam mlodsza i mialam kilka partnerow to nigdy niemialam orgazmu, ale odkad jestem z tym jedynym(6 lat) to orgazm mam zawsze a nawet 2-3 razy podczas jednego stosunku.i powiem szczerze ze jest to orgazm łechtaczkowy
                      a tak przy okazji te dziewczyny ktore nie maja to moze sprobojcie najpierw same sie zaspokoic,wtedy zobaczycie jak wam to wychodzi i w jaki sposob dochodzicie do orgazmu a pozniej powiedzcie o tym swojemu partnerowi.
                      najwazniejsza w łóżku jest szczerosc i niewstydzcie sie o tym rozmawiac z partnerem!!! i jescze jedno polecam rozne zabawki dla doroslych
                      pozdrawiam



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: orgazm

                        Kochane dziewczynki ROZMAWIAJCIE O SEKSIE ZE SWOIMI KOCHANYMI PARTNERAMI!!! to bardzo wazne,tym bardziej ze skoro z nimi uprawiacie sex to w czym jest problem powiedziec ,,mu,, ze lubie np od tylu albo lubie jak mi liżesz itp.??? mowie wam to naprawde dziala!!! ja swojemu mowie, faktem jest ze czasem mam wypieki no ale SZCZEROSC TO PODSTAWA!!! chyba ze wam niezalezy zeby wam partner zrobil dobrze??!!
                        Buziaczki kochane!!!



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: orgazm

                          Pora odnowić ten ciekawy temat
                          Heh, wierzcie lub nie, ale wczoraj miałam ponad 10 orgazmów i to jakich!!!
                          Jestem z moim mężem ponad 8 lat, to mój najdłuższy partner. Seks nas połączył a z latami jest coraz lepiej. Mega przeżycia zaczęły się po drugiej ciąży. A wczoraj to już było jakieś apogeum. Nie sądzę, że z seksu można mieć jeszcze więcej przyjemności niż ja mam, naprawdę...

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: orgazm

                            To tylko gratulować No i pozazdrościć...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: orgazm

                              polecam kupić swojemu facetowi książkę "she comes first" oczywiście trzeba do nich podejść ostrożnie, bo jeden facet weźmie to za próbę ulepszenia swoich umiejętności, a drugi się obrazi i będzie płakał w kącie, bo to obrazi jego męskość

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: orgazm

                                u mnie to jest roznie raz dochodze raz nie:P Mąż zawsze po stosunku o to pyta:P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X