Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdrada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: zdrada

    dla mnie zdrada to coś niewybaczalnego, oczywiście zwykle wynika z jakiś problemów ale wskakiwanie komuś do łóżka na pewno ich nie rozwiąże.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: zdrada

      Owszem zdrady bywają straszne. Sam przeszedłem 2 i ciężko je wspominam. Do dzisiaj samotność jest dla mnie ciekawszym rozwiązaniem niżeli związek który po jakimś czasie się rozpadnie i nic oprócz bólu nie wniesie do mojego życia. Teraz przynajmniej jest łatwiej udowodnić zdradę. Za moich czasów bez telefonów dotykowych sprawdzenie czy ktoś jest lojalny czy nie graniczyło z cudem. Teraz proste aplikacje typu oprogramowanie Spy Phone potrafią załatwić sprawę. Wystarczy trochę silnej woli i żaden związek nie jest potrzebny.

      Skomentuj


        #63
        Odp: zdrada

        szpiegować to bym nie szpiegowałam jakiś swój honor trzeba mieć.

        Skomentuj


          #64
          Odp: zdrada

          nigdy nie zdradziłam i nie byłam zdradzona
          pożyczki przez internet
          pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
          szybka pożyczka przez internet
          chwilówka na dowód przez internet
          porównywarka chwilówek

          Skomentuj


            #65
            Odp: zdrada

            zdrada nie powinna mieć miejsce, jak już ma trzeba naprawdę mieć godność i rozstać się w pokoju. Jednak gdy się nie da to trzeba adwokata, dobrego adwokata polecam Natalię Zielmachowicz, jest świetna, wszystko wywalczy mocnymi argumentami.

            Skomentuj


              #66
              Odp: zdrada

              Też myślę, że w takich sytuacjach wynajęcie detektywa to dobry pomysł. Moja siostra podejrzewała męża o zdradę - tak, jak napisała jedna z moich poprzedniczek potajemne telefony, późne powroty do domu i częste wyjazdy służbowe nakłoniły ją do skorzystania z usług tego biura: http://detektyw-slowinska.com/biuro-detektywistyczne Dosyć szybko okazało się, że miała rację, a dzięki dowodom zdobytym przez detektywa, sprawa rozwodowa została rozstrzygnięta na jej korzyść.

              Skomentuj


                #67
                Odp: zdrada

                Najlepiej nie mieć takich problemów. Powody są różne, ale cierpienie ludzi po tym może zniszczyć im życie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: zdrada

                  Wydaje mi się, że często ludziom czegoś brakuje w związkach, nie rozmawiają ze sobą i tak to się kończy niestety.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: zdrada

                    Zostałam jakiś czas temu zdradzona. Bolało bardzo i wiele czasu musiało upłynąć, abym stała się obojętna. Wyobraźcie sobie, że teraz jestem gotowa na nowy związek. Znalazłam ciekawy portal matrymonialny https://www.mydwoje.pl/zagraniczne-o...monialne-panow , który pomaga w kojarzeniu ludzi. I nie jest ważna dla mnie narodowość przyszłego partnera. Istotne jest, aby mnie akceptował. Która z waz przyzna mi rację?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: zdrada

                      Smutne są to tematy, wolałabym żeby takie rzeczy się nie zdarzały.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: zdrada

                        Niestety tak juz bywa czasami w zyciu. Korzystajac z okazji to warto ogolnie rzecz biorac zastanowic sie dobrze dlaczego mogloby sie tak dziac. W sieci jest sporo materialow poruszajacych ten temat. Ja osobiscie jak juz mam cos czytac to korzystam tylko ze sprawdzonych zrodel takich jak strony poradni np. https://www.sensity.pl/dlaczego-mezc...rady-sa-rozne/ Daje mi to pewnosc odnosnie tego, ze przeczytam wiarygodne informacje oparte o lata doswiawdczen i obserwacji. Nalezy omijac szerokim lukiem wszelkiego rodzaju pseudo blogi na ktorych pisza czesto osoby nie majace zadnej praktyki w tej dziedzinie. Kierowanie sie takimi poradami prowadzi jedynie na manowce.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: zdrada

                          Zdrada to trudna sprawa. Nie zawsze da się ją wybaczyć. Najważniejsze, to jej zapobiegać. Sprawdźcie tu: https://epolka.pl/jak-rozpoznac-zdra...ze-on-zdradza/ jakie sygnały zwiastują zdradę. Może da się jej uniknąć?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: zdrada

                            Zdrada to jedna z gorszych rzeczy, nie warto dla kilku chwil zapomnienia, stracić całe małżeństwo. Czasami jednak jest ciężko i zdrada niestety już została dokonana. Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej to polecam Ci http://kancelariazs.pl/ i Pana Macieja Zdrojewskiego. To specjalista w zakresie prawa, z pewnością Ci pomoże.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: zdrada

                              Zdrada to nic ciekawego...

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: zdrada

                                Zalezy jak spojrzec na to wszystko bo sama zdrada jest w sobie ciekawym procesem. Mam tutaj na mysli co tak wlasciwie dzieje sie w psychice czlowieka ktory sie jej podejmuje. Przeciez musi miec ku temu jakies powody i tutaj bedzie to zapewne zalezalo od danej plci jakie one beda. Zreszta czytalam pare eksperymentow gdzie dane pokazuja jasno, ze rywalizacja w tej materii jest blisko 50/50 wiec nie mozna obwiniac tylko kobiet czy mezczyzn. Aktualnie panuje taki trend na podrywanie jak najwiekszej liczyb osob wiec dla niektorych to czysta statystyka z iloma partnerami bedzie. Wystarczy zobaczyc na to co sie dzieje na portalach splecznosciowych. Wlasciwie to dzieki rozwojowi technologi to kolejne miejsce gdzie mozna w bardzo latwy sposob znalezc sobie kogos do skoku w bok. Dobrze to jest pokazane na przykladzie opisanym w tym artykule - https://www.sensity.pl/zdrada-przez-internet/ Zapraszam zaintersowanych tematyka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X