Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

centrum zdrowia matki polki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    centrum zdrowia matki polki

    polcam szpital matki polki super obsluga a w dodatku mozna za darmo zazyczyc sobie znieczulenie do porodu!
  •    
       

    #2
    Odp: centrum zdrowia matki polki

    najgorszy szpital o jakim w życiu słyszałam.
    Wiele moich koleżanek odradzało mi właśnie ten szpital przed porodem , jednak ja wybrałam szpital na szterlinga niestety w 37 tyg po ostatnim usg okazało się że mam za mało wód i dzidziuś ma hipotrofie i w każdej chwili może umrzeć więc lekarz skierował mnie do centrum zdrowia matki polki gdyż tam mają aparaturę dla wcześniaczków , kiedy tam pojechałam przeszłam przez długą procedurę oczekiwania i wkońcu znalazłam się na patologii ciąży , lekarz od samego początku przygotował mnie że będą trzymali mnie do końca ciąży więc całe 3 tyg. Miałam spakowane wszystkie rzeczy dla małej i dla siebie , niestety rano przyszła położna i zadecydowała na obchodzie porannym że przechodzę na porodówkę , kazała mi spakować wszystko i zabrać ze sobą, nie obchodziło ją to że moja ciąża jest zagrożona musiałam dwie torby i poduszkę jakoś nieść na porodówkę , w windzie jak zjeżdżałyśmy na parter chciałam zadzwonić powiadomić mamę i faceta niestety położna kazała mi się natychmiast rozłączyć. Na dole zrobili mi wszystkie badania , lewatywę i prysznic. Położono mnie na sali przed porodowej i podłączyli ktg wtedy udało dodzwonić mi się do najbliższych , za około godzinę podali mi oksytocynę niestety mojej córce zanikało tętno pod wpływem działania oksytocyny , lekarze skierowali mnie na cesraskie c. Po cesarce dostałam masę leków , lekarz powiedział że przewiozą mnie na noworodki po 2 godzinach ,niestety na po operacyjnej czekałam aż 6 godzin bo lekarz był czymś zupełnie innym zajęty. Jak już znalazłam się na noworodkach zobaczyłam moją córeczkę , po około godzinie została zabrana bo po cc nie można wstawać . Rano przyszła położna kazała mi wstać i zająć się dzieckiem powiedziała że jak chciałam sobie robić dziecko w takim wieku to teraz proszę bardzo , mimo to że jedna kobieta obok mnie urodziła też przez cesarkę kilka godzin przedemną nie musiała wstać .. a położne jej pomagały, pomijam ten fakt. W nocy malenka obudziła się bo była głodna , najpierw próbowałam ją przewinąć niestety nikt nie pokazał mi jak robiłam to pierwszy raz w życiu nagle położna wpadła i zaczęła na mnie wrzeszczeć że co ja robię że to nie tak ! że skąd ja się wzięłam.
    Po dwóch dniach chamskiego traktowania wypisałam się z tego szpitala.
    Niestety po 6 tyg mój koszmar wrócił , dostałam silnego krwawienia .. początkowo myślałam że to miesiączka jednak dostałam tem.40 stopni mdlałam , mama najpierw zawiozła mnie do szterlinga tam stwierdził lekarz że to zwykła miesiączka , następnego dnia jak już traciłam przytomność jechałam do matki poli tam ginekolog stwierdziła że zostawili mi przy porodzie fragment łożyska który zaczął się rozkładać i muszę zostać w szpitalu. Znowu ta pieprzona procedura i ból.. z powodu remontu szpitala nawet nie mogli mnie położyć tam gdzie trzeba tylko wylądowałam na menopauzie wyobrażacie sobie?
    W życiu nie przeżyłam takiego koszmaru , nikomu nie życzę czegoś takiego.
    Mam nadzieję że kiedyś urodzę naturalnie dziecko w jakimś porządnym szpitalu gdzie szanują ludzi.


    i nie tylko w matce polce robią darmowe znieczulenie do porodu.
    Last edited by mlodam17; 20-02-2010, 22:58.

    Skomentuj


      #3
      Odp: centrum zdrowia matki polki

      Na polsat cafe widziałam ostatnio program o porodach w tym szpitalu. Pokazują historię par i całe porody wiec jak ktos jest ciekawy może sobie pooglądać. We wtorki o 21, tytuł porody więc może będą pokazane różne szpitale.

      Skomentuj


        #4
        Odp: centrum zdrowia matki polki

        Kurcze nawet nie widziałam, z ciekawosci chętnie włącze i zobacze W końcu znam ten szpital i mama ze mna nawet tam jeździła jak byłam mała i miałam problemy ze zdrowiem .

        Skomentuj


          #5
          Odp: centrum zdrowia matki polki

          Też nie wiedziałam, i ostanio coś leci w tle patrze a tu obrzydliwe zielone płytki ocho - szpital Matki Polki i historię kilku par

          Skomentuj


            #6
            Odp: centrum zdrowia matki polki

            bueheheh dobre kurcze ale ludzie musza wyrażać zgodę na kamerowanie i publikowanie tego w tv . Ja bym na to nie poszła. Kurcze chyba nieźle musza dostać kasy za to bo nie wierzę że tak po prostu się zgodzili.

            Skomentuj


              #7
              Odp: centrum zdrowia matki polki

              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
              bueheheh dobre kurcze ale ludzie musza wyrażać zgodę na kamerowanie i publikowanie tego w tv . Ja bym na to nie poszła. Kurcze chyba nieźle musza dostać kasy za to bo nie wierzę że tak po prostu się zgodzili.
              Myślę , że jakby nie było, to ta obecność kamer, ekipy może wzbudzać wieksze poczucie bezpieczeństwa, bo wiadomo że przy tylu świadkach to wszytsko musi być wykonywane na tip top. Wszyscy mili uśmiechnięci, zadowoleni ze swojej pracy. Panie wszystko dokładnie tłumaczą. A swoją drogą na pewno jakaś kasa i przywileje.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: centrum zdrowia matki polki

                W sumie to i racja. Wtedy sobie nie pozwolą na jakiś tam kaprys, tylko będą działać według zasad. Ja tak czy tak bym nie chciała by mnie wszyscy oglądali, jednak to jest taka chwila, dla Nas.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: centrum zdrowia matki polki

                  Słyszalam o tym szpitalu same dobre opinie i zastanawiam się nad rodzeniem w nim

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: centrum zdrowia matki polki

                    witam również polecam, moja kuzynka tam rodziła i sama byłam świadkiem dobrej opieki
                    Najlepsze kredyty Warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl. Nie czekaj tylko poproś o ofertę kredytu dla Ciebie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: centrum zdrowia matki polki

                      U mnie też coraz więcej koleżanek decyduje się na ten szpital, ponieważ w Zduńskiej Woli dziewczyny po tych ostatnich przypadkach boją się rodzić ! Sama rodząc byłam sama na caly oddział przez tydzień nawet 1 dziecko się nie urodizło prócz mojej małej. Wszyscy uciekają bo w Matce Polce naprawdę mają dobrą opinie i każdy jest bardziej pewny i czuje się bezpieczniej niż u Nas.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X