Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Toksyczny związek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Toksyczny związek

    Dziewczyny, toksyczny związek, to jaki według Was?

  •    
       

    #2
    Nie macie żadnych doświadczeń? Niekoniecznie własnych, może ktoś z waszego otoczenia żyje w takim związku? Jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce. Czy jakieś tam kłótnie, czasem nawet dość burzliwe, to już kwalifikują się do toksycznego związku, czy to jednak przesada???

    Skomentuj


      #3
      Odp: Toksyczny związek

      ja miałam toksyczny związek, wg mnie to taki w którym twoje bycie sobą, twoje zasady i pragnienia ograniczają zasady i pragnienia drugiego człowieka, czyli twoje szczęście czyni go nieszczęśliwym i na odwrót.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Toksyczny związek

        Jak wygląda Twój związek, że masz takie przemyślenia? Czasami druga osoba specjalnie stara się unieszczęśliwić drugą albo właśnie relacja nie prowadzi do niczego dobrego.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Toksyczny związek

          Toksyczne związki nie są taką rzadkością, a jak relacja sprawia, że się unieszczęśliwia drugą osobę, albo ją wręcz robi wszystko, by partner/partnerka nie byli samodzielni to na pewno nie jest to zdrowe.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Toksyczny związek

            Dokladnie, trzeba uciekac jak najszybciej.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Toksyczny związek

              Toksyczny związek może polegać na wzajemnym wyczerpywaniu się emocjonalnym, wykorzystywaniu słabości partnera, wzajemnym lub jednostronnym poniżaniu. Taki związek sprawia, że jedna lub obie strony przestają zakreślać granicę wokół swojej osoby, przestają żyć w zgodzie z samym/ą sobą. Dla kobiet mogę polecić Uskrzydlonych, praca nad poczuciem własnej wartości i pozytywną zmianą w życiu, rozwój osobisty Warszawa uskrzydleni.pl - warto zadbać o siebie i swoje życie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Toksyczny związek

                Jeżeli czujesz się nieszczęśliwa lepiej uciekaj.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X