Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary śl.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary śl.

    Postanowiłam zrobić wątek tych 3 sąsiadujących ze sobą miast, gdyż z tego co zauważyłam przyszłe i obecne mamy z Bytomia, Piekar i Tarnowskich Gór miają dylematy, w którym z ze szpitali ( w tych miastach)rodzić.

    Ja sama jestem w trakcie podejmowania decyzji i może znajdzie się ktoś kto pomoże mi podjąć decyzję, doradzi itp. Waham się pomiędzy szpitalem nr 2 w Bytomiu a szpitalem w Piekarach Śląskich. Który waszym zdaniem lepszy??
  •    
       

    #2
    Odp: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary śl.

    Ja rodzilam tylko w Piekarach wiec porownac mi ciezko Zreszta kazda z nas ma inne wymagania - jedna chce wygody , innej starczy fakt ze dobrze sie zaopiekuja dzieckiem. A szpitala ktory dogodzi kazdemu - nie ma.
    Last edited by antalis; 28-10-2009, 14:52.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary śl.

      A jesteś zadowolona z tego szpitala?? jak tam z opieką, czy dziecko było przy tobie?? napisz mi coś więcej proszę...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary śl.

        Tak jestem zadowolona, malego mialam przy sobie ( przemilczajac pierwsza noc ale to po moich komplikacjach wiec sie nie liczy ).Polozne mile, lekarz staral sie mnie zrelaksowac, zadawal pytania ktore pozwalaly mi zapomniec o bolu, przy szyciu ( bylam nacieta ) zartowal. Polozna zanim wszystko sie zaczelo an dobre zajmowala sie mna, podlaczyla do KTG i przychodzila sprawdzac co i jak ( bylam na sali z mezem ), zaproponowala pilke, drabinki itp .Bardzo fajna pediatra badala malego kilka razy.Ogolnie bylo bardzo dobrze. Nie wiem co mozesz chciec jeszcze wiedziec Jakby co to pisz.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary śl.

          Ja serdecznie polecam szpital w Świętochłowicach. Rodziłam tam 2 dzieci i jestem bardzo zadowolona. Nie byłam nacinana ani szyta. Lekarze i położne były bardzo miłe i bardzo dbały o wszystkie pacjentki a także o nasze maluszki. Gorąco polecam.




          Skomentuj


            #6
            Odp: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary śl.

            Czy przy szpitalu w Piekarach działa może przychodnia ginekologiczna i czy jest tam szkoła rodzenia?

            Skomentuj

                   
            Working...
            X