Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sex w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    My nie kochaliśmy sie w ciąży bo ja sie obawiałam że zrobie krzywde dzidzi,a po drugie było mmi nie wygodnie z brzuchem a po trzecie to nie miałam za bardzo ochoty

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Sex w ciąży

      Cześć dziewczyny!
      Jak się kochałam przez całą ciążę i miałam na sex bardzo dużą ochotę. Dopiero w 9 miesiącu byliśmy ostrożniejsi. Ogólnie to mój mąż się bał żeby mi i dziecku nie zrobić krzywdy i uważał bardzo i się tym strasznie stresował. Po porodzie zaczeliśmy się kochać tydzień wcześniej bo już nie mogliśmy wytrzymać.




      url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

      Skomentuj


        #33
        Odp: Sex w ciąży

        Napisane przez corleone5 Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczyny!
        Jak się kochałam przez całą ciążę i miałam na sex bardzo dużą ochotę. Dopiero w 9 miesiącu byliśmy ostrożniejsi. Ogólnie to mój mąż się bał żeby mi i dziecku nie zrobić krzywdy i uważał bardzo i się tym strasznie stresował. Po porodzie zaczeliśmy się kochać tydzień wcześniej bo już nie mogliśmy wytrzymać.
        Nie powinno się kochać przez 6 ostatnich tygodni ciąży! Nie zawsze, ale dość często kończy się to kiepsko:

        Podczas prawidłowo rozwijającej się ciąży nie ma żadnych przeszkód przed współżyciem. Jeśli lekarz ginekolog nie widzi żadnych przeciwwskazań, seks można uprawiać podczas niemal całego okresu ciąży. Przeciwwskazaniami do współżycia jest ciąża zagrożona, ostatnie tygodnie ciąży oraz w dniach kiedy przeważnie pojawiała się miesiączka. Dni, w których zazwyczaj wypadała menstruacja są szczególnie zagrożone poronieniem (za Doktorem Andrzejem Depko, seksuologiem).[...]Ważne jest aby nie odbywać stosunków seksualnych w ostatnich 6 tygodniach ciąży. Utrzymywanie stosunków w tym okresie może doprowadzić do powstania zakażenia lub przyspieszyć akcję porodową.
        (portal twoja-ciaza)
        Więc generalnie ja radziłabym się wstrzymać, tak na wszelki wypadek

        Skomentuj


          #34
          Odp: Sex w ciąży

          ja też sie kochałam całą ciąże, bo miałąm wielką ochotę----jak nigdy ....po porodzie też nie wytrzymaliśmy 6 tyg..... a co do ostatnich tyg ciąży to lekarz mi zalecił sex, bo ja już strasznie chciałam urodzić, a podczas orgazmu wydziela sie oksytocyna która pomaga w akcji porodowej i w taki oto sposób nie urodziłam 31 lipca tylko 22
          obecnie też jestem w ciązy i też mam wielką ochote na sex ale mężule mam taką prace że rzadko jest w domku wiec trzeba jakoś wytrzymać


          Skomentuj


            #35
            Odp: Sex w ciąży

            Napisane przez kasia9641 Pokaż wiadomość
            Jestem na początku ciąży. Uprawiam sex z mężem, ale mam obawy czy nie zaszkodzimy dzidziusiowi, zwłaszcza za jakiś czas... Jakie macie doświadczenia w tych sprawach drogie kobietki?
            My w pierwszej ciązy uprawialismy sex do samego konca nawet krązą mity, że saex do ostatnich dni ułatwia poród...
            w drugiej ciąży nie było tak kolorowo... od 33tyg okazało się że grozi mi przedwczesny poród wiec nie było mowy o sexie ani o żadnych pieszczotach skierowanych w moją stronę.
            Tak więc jeśli z ciąża jest wszystko ok, macie ochotę i nic nie stoi na przeszkodzie to POLECAM!!! ale zawsze lepiej skonsultować sie z lekarzem prowadzącym


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #36
              Odp: Sex w ciąży

              jeśli lekarz nie ma przeciwwskazań to można tylko proponuje prezerwatywy bo ciąza to czas kiedy jesteśmy bardzo podatne na wszelkiego rodzaju infekcje a w końcowym stadium ciąży baraszkowanie nawet pomaga(jeśli oczywiście ma sie ochote) pozdrawiam

              Skomentuj


                #37
                Odp: Sex w ciąży

                Ja w ciąży nie mam ochoty, wręcz wszystko mnie boli i drażni. Za to gdy nie jestem w ciąży, to.................Ach, już się nie mogę doczekać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Sex w ciąży

                  my kochalismy sie cala ciaze do konca ciazy:P

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Sex w ciąży

                    Jeśli nie ma przeciwskazan od lekarza to można się kochać przez całą ciążę. W tym okresie seks sprawia nam nawet większą przyjemność niż wcześniej. Ja musiałam jednak zrezygnować z seksu a szkoda.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Sex w ciąży

                      Seks w ciąży jest świetny ale też czasami śmieszny jak brzuszek zasłania, albo trzeba jakoś się przekręcić czy coś a sprawia to trudności

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Sex w ciąży

                        Sex w ciąży nie jest zły a raczej świetny My do końca się tym cieszyliśmy

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Sex w ciąży

                          wow podziwiam Was ! A mój mąż miał post ... Ale wytrwał hihi. Ja w ciąży nie miałam w ogóle ochoty na seks . Jeszcze z brzuszkiem to już w ogóle A dzień przed porodem położna kazała nam sie poseksić wiec no tylko wtedy trochę, ale nie było to zbyt przyjemnę uczucie...

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Sex w ciąży

                            u nas ze wzgledu na problematyczna ciaze musielismy sie z sexem wstrzymac długi czas :/

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Sex w ciąży

                              Ja tak jak Ty Mareznko..wogóle nie mam ochoty na sex :-/ wszędzie trąbią, że w drugim trymestrze, kiedy mijają mdłosci ma się tyle energii i zwiększone libido a u mnie masakra..zawsze lubiłam sex a teraz jestem jakaś oziębła. Myślałam, ze jestm dziwna ale widzę, że inne kobiety też tak mają.
                              I nie wiem co jest grane..kocham partnera..podnieca mnie..ale..ale..no nie mogę..gdy zaczyna mnie dotykać..przytulać to chcę uciekać..
                              Nie mam żadnych przeciwskazań ale nie sprawia mi to przyjemności..wprost przeciwnie..piersi mnie bolą..czasami też podbrzusze..nie potrafię się wyluzować i myślę tylko o tym zeby skończył..a co za tym idzie zaraz pojawia sie ból bo nie jestem dostatecznie podniecona:-( próbowałąmz nim rozmawiać ale on sie naczytał że powinnam mieć ogromną ochotę i jest zły..czuje się odepchnięty i wogóle..już nie wiem co robić?

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Sex w ciąży

                                Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                                Ja tak jak Ty Mareznko..wogóle nie mam ochoty na sex :-/ wszędzie trąbią, że w drugim trymestrze, kiedy mijają mdłosci ma się tyle energii i zwiększone libido a u mnie masakra..zawsze lubiłam sex a teraz jestem jakaś oziębła. Myślałam, ze jestm dziwna ale widzę, że inne kobiety też tak mają.
                                I nie wiem co jest grane..kocham partnera..podnieca mnie..ale..ale..no nie mogę..gdy zaczyna mnie dotykać..przytulać to chcę uciekać..
                                Nie mam żadnych przeciwskazań ale nie sprawia mi to przyjemności..wprost przeciwnie..piersi mnie bolą..czasami też podbrzusze..nie potrafię się wyluzować i myślę tylko o tym zeby skończył..a co za tym idzie zaraz pojawia sie ból bo nie jestem dostatecznie podniecona:-( próbowałąmz nim rozmawiać ale on sie naczytał że powinnam mieć ogromną ochotę i jest zły..czuje się odepchnięty i wogóle..już nie wiem co robić?
                                macdzia a co będziesz miała - chłopak czy dziewczynka?
                                Nie ma co się zmuszać, ale możesz też sprobowac jakoś się nakręcić- wspolny prysznic czy coś? Nawet w formie zabaw ktora może Cię nakręci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X