Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Język angielski dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Język angielski dla dzieci

    Co sądzicie o nauce języka angielskiego waszych dzieci? Zastanawiam się nad zapisem swojej pociechy na kurs języka angielskiego, ale nie jestem pewna czy to jest dobry pomysł.
  •    
       

    #2
    Odp: Język angielski dla dzieci

    Moja córka się uczy od 3 roku życia. Jestem za nauką języków i sportami, żeby się rozwijała motorycznie i intelektualnie. Inne kwestie będzie sobie rozwijać sama jak urośnie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Język angielski dla dzieci

      uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo nie dość, że maluch załapie trochę języka, to jeszcze po obcuje z rówieśnikami, a to jest bezcenne.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Język angielski dla dzieci

        Moim zdaniem posyłanie dziecka na język ma sens wtedy kiedy jest ono starsze. Po co malcowi (takiemu5-6 latkowi) zabierać dzieciństwo.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Język angielski dla dzieci

          Moim zdaniem im wcześniej zacznie się uczyć dziecko drugiego języka tym lepiej. Dzieci o wiele łatwiej przyswajają języki niż dorośli. Ostatnio znalazłam taką szkołe językową Helen Doron i tam prowadzą zajęcia dla maluszków już. Mam 15 miesięczną Laurę i będziemy szły na zajęcia pokazowe. Dla takich maluchów jest ważne żeby chociaż zaczeły się przyzwyczajać do innego języka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Język angielski dla dzieci

            Przecież u dzieci powinno się stosować jak najprostsze i najprzyjemniejsze metody nauczania. Dzięki temu maluchy zostaną zainspirowane do dalszego zdobywania wiedzy. W http://www.123way.pl/ znają się na tym doskonale. Powinniście zainteresować się ich sposobem nauczania.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Język angielski dla dzieci

              Moim zdaniem im szybciej tym lepiej. Dziecko w młodym wieku uczy się dużo szybciej w bardzo naturalny sposób dlatego ja swoją pociechę zapisałam na naukę angielskiego w łodzi https://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-lodz bardzo szybko i mam nadzieje że przyniesie to jakieś efekty w przyszłości

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Język angielski dla dzieci

                Pewnie, że tak! Im szybciej tym lepiej! Ja zapisałam moją 2-letnią Lenę do Helen Doron, ale widziałam, że rodzice przyprowadzają też młodsze dzieci. Im szybciej dziecko będzie miało kontakt z obcym językiem tym łatwiej będzie się go uczyło w przyszłości. A nie oszukujmy się, teraz angielski to podstawa. Jak mała podrośnie to zapiszę ją jeszcze na jakiś dodatkowy język.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Język angielski dla dzieci

                  Polecam iść na ten kurs angielskiego opole. Sam tam byłem i jestem zadowolony. Bardzo dobry poziom nauczania.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Język angielski dla dzieci

                    Warto od małego uczyć dziecka języka. Dzieci szybciej łapią język, więc warto to wykorzystać.
                    http://www.mrbrown.edu.pl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Język angielski dla dzieci

                      Od którego wieku najlepiej zaczynać się uczyć język angielski?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Język angielski dla dzieci

                        Napisane przez bengigi Pokaż wiadomość
                        Od którego wieku najlepiej zaczynać się uczyć język angielski?
                        A od którego roku życia najlepiej uczyć polskiego? :-) od razu. najważniejsze, żeby dziecko miało kontakt z językiem regularnie. im wcześniej tym lepiej, bo maluch osłuchuje się z językiem, jego melodią, akcentem, intonacją. dlatego też polecam kursy Helen Doron. to metoda, którą uczą się już dzieci od 3 miesiąca życia. i działa. moje co prawda zaczęły, jak miały roczek. sama jestem anglistką i wiem, że codzienny kontakt z językiem jest niezbędny. i właśnie zapewnia szkoła Helen Doron :-)

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Język angielski dla dzieci

                          Według mnie - im szybciej, tym lepiej Dzieci mają ogromną zdolność do pochłaniania języków obcych, dlatego warto do nich nawet czasem coś mówić po angielsku.
                          www.effective-english.pl

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Język angielski dla dzieci

                            u mnie w mieście w Toruniu powstało niedawno ciekawe stowarzyszenie, które prowadzi lekcje angielskiego. Prowadzący są przesympatyczni, podejście mają super. Swoje dziecko tam zapisałem i jak na razie jestem zadowolony a można ich znaleźć tutaj http://angielskitorun.com.pl/

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Język angielski dla dzieci

                              Ja polecam serdecznie półkolonie językowe dla dzieci w Łodzi:
                              http://babyenglishcenter.pl/polkolonie/

                              Byłam tam z dzieckiem na półkoloniach w ferie i jestem bardzo zadowolona Codziennie wycieczki a nie siedzenie w parku, oprócz tego zajęcia językowe codziennie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X