Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urodziny dziecka w sali zabaw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

    Nie można nikomu narzucić tego,że ma przyjść na urodziny naszego dziecka,tylko lepiej samemu zdecydować,wtedy po prostu unikniemy niezręcznych sytuacji. Też kwestia miejsca w którym chcemy zorganizować urodziny,w mniejszych miejscowościach jest to ograniczone pole manewru.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

      Wydaje mi się, że dobrym jest to, gdy mały jubilat ma urodziny obchodzone w przedszkolu, normalnie w ciągu dnia. My robiłyśmy tak, że danego dnia rodzice przynosili ciasto czy tort. Złączaliśmy stoliki, dzieci dostawały serwetki. Dzieci z grupy szykowały laurki, prezent był kupowany z pieniędzy klasowych. Zawsze wychodziło super!

      Skomentuj


        #18
        Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

        Jedna z moich podopiecznych miala urodziny w sali zabaw i z tego vo wiem dzieci były zachwycone a rodzice bardzo zadowoleni, takze mysle ze takie miejsce jak najbardziej

        Skomentuj


          #19
          Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

          Bardzo fajny i praktyczny pomysł. Przede wszystkim ominie Cię sprzątania i całe to przygotowywanie się. Warto zorganizować imprezę przebieraną z gadżetami typu nakrycia głowy, śmieszne peruki i okularny znajdziesz je np. w http://www.superparty4you.pl/ , do tego jakieś fajne dziecięce menu, dziecięca muzyka i zabawa gotowa Jeśli będą na sali anomatorzy i panie pilnujące to możecie sobie nawet ciut w tym czasie odetchnąć

          Skomentuj


            #20
            Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

            My ostatnio byliśmy na urodzinach w kawiatni połączonej włąsnie z atrakcjami dla dzieci, super pomysł bo dzieci miały na prawdę radochę

            Skomentuj


              #21
              Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

              Gwarancją udanej imprezy urodzinowej są balony. Wiadomo, że im fikuśniejsze, tym lepiej. Ilość też jest ważna, bo jednym balonem dzieci się nie pobawią. Trzeba zrobić balonowy raj

              Skomentuj


                #22
                Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                Byłam ostatnio z dzieciakami pierwszy raz w Plac budowy Konstruktor w Międzylesiu – Warszawa i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet moja 4-letnia córka znalazła coś dla siebie, a i ja się nie nudziłam czytając zapomniane już komiksy z dawnych lat. Polecam!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                  Tak to może być pewien problem. Najlepiej gdyby w takich sytuacjach jesli to możliwe takie przyjęcie zorganizować dla choćby małej grupki dzieci , tyle na ile nas stać.
                  www.cokupicdziecku.pl

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                    Ceny tego typu przyjęć już nie są takie wysokie jak kiedyś, a poza tym przede wszystkim zależą od ilości zaproszonych dzieci. Można po prostu zaprosić kilka najbliższych kolegów i koleżanek, nie trzeba całej klasy Można też jeśli się ma miejsce, zorganizować taką imprezę w domu i zaprosić animatora, który profesjonalnie przygotuje atrakcje dla dzieci. Albo zrobić fajny piknik w parku, przygotować jedzenie, balony i powymyślać zabawy, wtedy koszta się znacznie obniżają

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                      Fajnym pomysłem dla urządzenia urodzin dla dziecka może być wyprawianie ich np w Telepizzy. Dzieciaki mają wtedy okazję samemu zrobić własną pizzę, dowiadują się jak wygląda praca pizzermana no i ogółem, kto nie lubi pizzy?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                        Urodziny dziecka w lokalu są na pewno wygodniejsze dla zapracowanych rodziców. Sama czasem korzystam z tego typu "pomocy", chociaż staram się również, aby moje dzieci zapraszały koleżanki i kolegów do nas, do domu.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                          Czy koniecznie musi być to sala zabaw? Uważam, że nie. Tutaj http://iki-studio.pl/iki-miki/ jest firma, która zajmuje się organizacją urodzin dla dzieci oraz innych imprez. Uważam, że warto skorzystać z jej usług. Dzięki temu nasz maluch może mieć niesamowite przyjęcie.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                            Jestem jak najbardziej za, jeśli oczywiscie mamy odpowiednie fundusze, albo po prostu nie chcemy zaprzątać sobie głowy późniejszym sprzataniem po imprezie małych łobuzków

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                              myślę, że takie urodziny to jeden z lepszych pomysłów, dzieciaki uwielbiają takie miejsca - mogą pobawić się w grupie na torach przeszkód albo razem coś namalować

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Urodziny dziecka w sali zabaw

                                Pewnie, że uwielbiają, tylko trzeba pomyśleć o odpowiednio wczesnym zarezerwowaniu sali, bo terminy są odległe.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X