Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stres a zajście w ciąże

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Stres a zajście w ciąże

    zgadzam się, jak się robi takie rzeczy z desperacją i na siłę to nigdy nie wychodzi ;p
    czasem to jest jeszcze kwestia po prostu tego, żeby się wcelować w odpowiedni moment, słyszałam, że mój lekarz takie badania robi xxx - to ponoć bardzo skuteczne, gdybym miała taki problem, na pewno bym spróbowała w ten sposób

    no ale wiadomo, nawet jak będziesz robić wszystko jak trzeba ale przy tym będziesz się mega stresować to nic dobrego z tego nie wyjdzie ;p
    Last edited by disne; 29-07-2020, 20:54. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Stres a zajście w ciąże

      Ja o swoje drugie dziecko starałam się prawie rok. Brałam Folika, zdrowo się odżywiałam itd. Nic nie pomagało, ja sie stresowałam, byłam nerwowa...dopiero wyjazd na wakacje, relaks i pełen luz sprawiły, że wreszcie zaszłam w upragnioną ciąże. Stres jest naszym największym wrogiem, a klinika leczenia niepłodności to już ostateczność...

      Skomentuj


        #63
        Odp: Stres a zajście w ciąże

        No stres zdecydowanie nie sprzyja... Sama wiem po sobie... Najpierw ja wielkie ciśnienie bo odezwał się instynkt macierzyński i poczułam potrzebę dziecka. No i nic staramy się już dłuuugi czas i puki co bez skutku. W klinice xxx] leczą niepłodność i zastanawiam się czy to nie jest już dobry moment żeby się zdecydować na taki krok.
        Last edited by disne; 29-07-2020, 20:54. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Stres a zajście w ciąże

          Najpierw trzeba pozbyć się skutecznie stresu, aby zajść w ciąże. Jest to bardzo ważne. Jeśli nie mamy czasu na terapię w gabinecie u psychologa, to można skorzystać z tego typu rozwiązania xxx. Terapia online, to dobre rozwiązanie.
          Last edited by disne; 29-07-2020, 20:54. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Stres a zajście w ciąże

            niestety stres jest przyczyną wielu rzeczy między innymi problem z zajściem w ciąże
            pożyczki przez internet
            pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
            szybka pożyczka przez internet
            chwilówka na dowód przez internet
            porównywarka chwilówek

            Skomentuj


              #66
              Odp: Stres a zajście w ciąże

              Zgadzam się, stres nie tylko może powodować problemy z zajściem w ciąże ale sporo innych objawów. Moim zdaniem jak ktoś bardzo czesto i dużo się stresuje to powinien udać się do psychologa, po prostu żeby sobie pomóc. Ja sama chodziłam na takie spotkania, na xxx znalazłam specjalistę i to na prawdę pomaga, pod warunkiem że uczeszcza się serio regularnie
              Last edited by disne; 29-07-2020, 20:54. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Stres a zajście w ciąże

                Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy i informacji
                Ludzie dzielą się na realnie przeciętnych i nierealnie przeciętnych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Stres a zajście w ciąże

                  Same dziewczyny możecie sobie poczytać o sytuacjach kiedy kobieta nie była w stanie zajść w ciążę właśnie przez stres..... Nie jest to wcale takie rzadkie i sama znam takie osoby.

                  Polecałabym zajrzeć sobie tutaj:
                  xxx

                  Mozecie sobie zmierzyć swój poziom stresu.

                  W dalszej kolejności powinnyście się zastanowić nad tym co z tym zrobićie. Boe nie ma sensu tak bardzo się stresowac.
                  Last edited by disne; 29-07-2020, 20:54. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Stres a zajście w ciąże

                    Swego czasu miałam bardzo stresującą pracę. Nie dość, że korpo (jeden z większych banków), to jeszcze mordor (takie zagłębie biurowców w Warszawie, bardzo depresyjne imo). Jak wracałam do domu z roboty, to miałam dość wszystkiego. Cały czas byłam myślami w tej okropnej pracy.
                    Z perspektywy czasu uważam, że to przez ten mój stres wynikający z pracy zawodowej, nie mogłam zajść w ciążę. Jak zaczęłam pracować z normalnymi ludźmi, to nie byłam już taka spięta. W nowej firmie nie zdążyłam popracować 6 miesięcy i zaszłam w ciążę

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Stres a zajście w ciąże

                      Nie trzeba się z ty afiszować. Można spotkać się z psychologiem bardzo dyskretnie, a mianowicie w swoim domu. Tutaj xxx jest ciekawa propozycja w tym zakresie. Psycholog online, to naprawdę dobre rozwiązanie w takiej sytuacji.
                      Last edited by disne; 29-07-2020, 20:55. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Stres a zajście w ciąże

                        Bardzo przydatne porady! Dzięki wielkie, mam pewność, że przydadzą mi się one
                        Od życia dostaje się to, czego się oczekuje a nie to, czego się chce – Brian Tracy

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Stres a zajście w ciąże

                          Moja przyjaciółka też długo miała problem, żeby zajść w ciąże. Prawdopodobnie duża w tym była "zasługa" właśnie stresu i jej trybu pracy. A to wszystko wykańczało ją do tego stopnia, że miała problemy ze snem i była bardzo rozdrażniona. Ale przez pewnie czas lekarz zalecił jej stosowanie tabletek uspokajających xxx - głównie różnych ziołowych preparatów, żeby poprawić i ustabilizować pracę organizmu. I to faktycznie poskutkowało, bo już po kilku tygodniach Aga była dużo bardziej spokojna i zaczęła coraz lepiej przesypiać noce. A po mniej więcej trzech kolejnych miesiącach zobaczyła dwie kreseczki na teście, co było najlepszym dowodem na znaczącą poprawę sytuacji
                          Last edited by disne; 29-07-2020, 20:53. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Stres a zajście w ciąże

                            Mi ginekolog tłumaczył to tak, że przy natężonym stresie dochodzi do gry hormonalnej,a w jej wyniku miesiączki stają się rzadsze i mniej obfite bo przysadka mózgu wytwarza prolaktynę- hormon naturalnie wyzwalany w czasie ciąży i podczas karmienia piersią, którego zadaniem jest zahamowanie jajeczkowania. Przechodziłam przez to więc wiem co to za problem A mało tego bo miałam jeszcze problem z częstymi infekcjami miejsc intymnych bo przez stres miałam zbyt wysuszona śluzówkę pochwy :/ I w sumie przez jakiś czas miałam terapię hormonalną żeby unormować okres i stosowałam globulki hydrovag żeby odbudować śluzówkę aby nie dochodziło do infekcji.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Stres a zajście w ciąże

                              Stres na pewno nie pomaga zajść w ciążę, szczególnie jak ma się jeszcze np zaburzoną gospodarkę hormonalną. Trzeba wtedy przyjmować odpowiednie suplementy -xxx jest skuteczny. Zawiera inozytol, kwas foliowy, witaminę D i witaminy z grupy B. Sama sprawdziłam jego skuteczność na sobie.
                              Last edited by disne; 29-07-2020, 20:53. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Stres a zajście w ciąże

                                Ja niestety w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. Dlatego też nie będę tutaj w stanie pomóc.
                                Gdybyśmy byli tak mądrzy, by wsłuchać się w ciszę! Lecz wciąż jesteśmy ludźmi i nie potrafimy nawet słuchać własnych rozmów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X