Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym myć płytki łazienkowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czym myć płytki łazienkowe

    w mieszkaniu ,które wynajmujemy mamy ciemne błyszczące płytki w łazience.
    I tu mam pytanie do Was wiecie może jak/czym je umyć aby nie było smug?
    Używałam już różnych płynów do mycia płytek, myłam bez płynu, wycierałam do sucha i nadal robią się smugi...już mam ich dość bo za ładanie to nie wygląda

    Bardzo proszę o pomoc:
    Będę bardzo wdzięczna!!
  •    
       

    #2
    Odp: Czym myć płytki łazienkowe

    Ja płytki w łazience myję za pomocą płynu do mycia szyb. Raz na jakiś czas również przecieram wodą z octem ( woda z octem jest skuteczna, stary babciny sposób ale dzięki temu nie zostawia smug).
    W przypadku brudnych fug bardzo skuteczny jest proszek do pieczenia. W całości usuwa zabrudzenia . Warto jest również kupić sobie specjalistyczna pastę, która zabezpieczy Ci płytki.
    Zerknij sobie tutaj:
    https://www.rawdecor.pl/content/54-c...tki-lazienkowe

    Na stronie jest o tym artykuł.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czym myć płytki łazienkowe

      Ja sobie kupiłam po prostu specjalny płyn do mycia i tyle mi w zupełności wystarcza.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czym myć płytki łazienkowe

        Ja używam płynu w sprayu do łazienek. Obecnie mam uniwersalny produkty z Yope.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czym myć płytki łazienkowe

          ja kupuje w lidlu taki spray do łazienek, wystarcza i na płytki zabrudzone spokojnie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czym myć płytki łazienkowe

            Wiesz co u mnie świetnie sprawdza się sidolux expert do paneli więc może poszukaj u nich czegoś do płytek. Mają oni na prawdę bogaty asortyment. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam coś mega

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czym myć płytki łazienkowe

              ja używam ziołowego mydła w płynie babuszki agafii i płytki czyści się bardzo dokładnie i na połysk.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czym myć płytki łazienkowe

                A próbowałaś myć myjką parową? Taką z mopem? Ja mam Karchera takiego https://www.al.to/p/366131-myjka-mop...cher-sc-4.html on właśnie ma mop w zestawie i czyści się nim świetnie. Zero zacieków, nie ma smug po środkach czystości a wszystko higienicznie wyparzone. Wszystkie brudy schodzą. A poza tym myję nim wszystko, łazienkę, kuchnię, pokoje. Zacieki z mydła czy tłuste plamy w zlewie nie są mi straszne Naprawdę polecam taki sprzęt
                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                Skomentuj

                       
                Working...
                X