Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    cześć dziewczyny
    siadłam na chwilę do kompa i mnie karlin przywołała
    u nas no cóż nie za ciekawie
    Julka złamała nogę (zepchnął ją chłopak w szkole ze schodów) więc mam mega dużo obowiązków w domu - ogólnie padam na ryjka z wycięczenia
    schudłam w lutym już 2 kg niby spoko bo już 54 waże jeszcze 4 i będę laska hehehe

    Najlepszego dla wszystkich 2 latków


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      Monia wspolczuje tej zlamanej Julkowej nogi....nacierpi sie dziewczyna...
      Monis a ty kiedy na kolejne badania?widac juz brzuszek....
      Ulcia jak Twoj emek?wyzdrowial....
      Karin nie lam sie za 2 razem na pewno zdasz....

      Dziewczyny trzymajcie kciuki za nas dzisiaj bo ide z mlodym do lekrza w sumie to musze dopiero sie umowic oby go tylko przyjeli bo tutaj jest taka polityka ze ja dzwonie mowie jakie ma objawy ona zapisuje to znaczy ta babka z recepcji i pozniej oddzwania ktos do mnie i znowu opisuje objawy i wtedy zapada decyzja czy lekarz chce go widziec czy nie...
      Dzis przetrzymam Kubulka w domku bo wiecie jak tutaj dzieci wypuszczaja na dwor w samych bluzach....a np jest minus1




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        hej laseczki ale tutaj ruch jak w ulu!
        przepraszam Was bardzo, ale nie jestem w stanie Was nadrobić, obowiązki wzywają, a weekend mięliśmy tak zawalony, że nie miałam chwili wpaść. Wieczorem jak chciałam, to Em domagał się zainteresowania

        Właśnie szybko dopiłam kawę i już biorę się za odkurzacz, sprzątanko, pranie zalega w koszu, obiad jest do zrobienia.
        Wpadłam tylko się zameldować, że żyjemy, wyzdrowieliśmy już i stanęliśmy na nogach.

        Wszystkim naszym kochanym dwulatkom składam najserdeczniejsze życzenia i całuję mocno! Rośnijcie zdrowo

        Mam nadzieję, że nasze chorowitki u Uli, ninki i aniazio również mają się lepiej

        Widzę również, że majajula zaszczyciła nas swoją obecnością współczuję tego złamania nogi przez Julę buuuuu

        nic laseczki spadam ogarnąć siebie, chałupkę i Bartka Mam nadzieję, że wieczorem będzie mi dane do was wpaść
        Last edited by Scaarlett; 25-02-2013, 12:01.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          heja
          U nas od srody nic sie nie pojawilo wiecej
          Wiecie co myslalam ze mnie cos strzeli dzwonilam do agencji o tego grzyba i o cieknacy dach w szopie w ogrodzie no i co?!
          powiedzieli ze szopa zostala po poprzednich i ze oni jej nie naprawia
          a grzyba moge sobie sama zlikwidowac
          Najpierw truja du... i przysylaja kogos zeby zobaczyl jak to wszystkop wyglada i oszacowal koszty a teraz nagle kreca
          dodam ze specjalnie powiedzialam ze bylam u lekarza z mloda bo ma problemy z gornymi drogami oddechowymi i ze lekarz powiedzial ze to moze przez grzyba no i myslalam ze kogos w koncu przysla laskawie....
          No nic plyn mam taki specjalny od znajomego wiec za chwile lece czyscic
          Majajula wspolczuje Julci,biedulka
          buziaki kobietki



          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            cześć.
            Lila dziś po raz pierwszy od tygodnia zjadła flaszkę bez zatkanego noska, więc jest dużo lepiej. Rano męczy ją kaszel ale ja też mam, myślę że pozostałości kataru to są. Nadal je antybiotyk ale już jest lepiej niż gorzej.

            Karina, trzymam kciuki za następny raz. dasz radę!
            Majajula ale ma kolegów Julka, współczuję małej.
            Aniazio szkoda, że wcześniej nie powiedzieli "zrób sobie to sama", już dawno byś się grzyba pozbyła.
            Ninka oby lekarz cię przyjął i zareagował jak trzeba.

            Jutro do pracy, ale przynajmniej będę spokojna że Lila juz dużo lepsza.



            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Hej dziewczynki, wiecie, ja sie naprawde nie przejmuje tym egzaminem. Zdam to ok, jak nie, bedzie inna praca, to nie koniec świata, aż tak mi na niej nie zależy.

              A w tym tygodniu powinny przyjść pieniążki z podatkowego więc kupujemy samochód
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Ooo samochód, fajnie

                My też na wiosnę sprzedajemy emka auto i kupujemy bardziej praktyczne. Moje zostaje takie jakie jest. Takim sposobem jesteśmy niezależni

                Wrzucam fotkę jak moja młoda rano malowała ściany w naszej nowej sypialni
                Attached Files



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Ulcia a zebys wiedziala i oto sie wkukurzylam,no ale nic grzyba juz nie ma
                  Ale slodka ta Twoja Lilcia,a kolorek tez super
                  My myslimy nad zmiana
                  A to z Ali urodzinek
                  Attached Files



                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Ja nie bardzo lubie żółty kolor. My mamy w pokoju hmmm ni to pmarańczowy ni to czasem pod róż ma poświate. Ale malowane było bondex-em. A w pokoiku dziewczynek mamy nobilesem, ale nie chciał sie trzymać ściany, odłaziły plastry. ciężko było. Ale sie udało. Heh zaraz sprawdze jaki to kolor ten w pokoju mamy bo jeszcze puszki chyba coś zostało, albo mi sie wydaje. :P
                    Karina


                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      o, kolor "anturium"
                      Karina


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Ania widziałam zdjęcia na fb. Fajny torcik miałaś i tyle maleńkich dzieci, znaczy mniej wiecej w wieku lilki Nie zazdroszcze ci. Ale napewno było fajnie
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          ten z niebieskim kolnierzykiem w maju 3 skonczy ,nastepny 1 roczek w srode ,ten co stoi kolo dziewczynki w marcu 2latka i ta dziewczynka 4,5
                          fajnie bylo
                          a tych 2 chlopcow obok siebie to czesto pilnuje
                          Last edited by aniazio; 25-02-2013, 15:32.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Tort super, też taki chcę

                            Karlin my malujemy nobilesem i jak narazie fajnie chwyta. A ten kolor to żonkil coś tam. Nie pamiętam, ale bardzo przyjemny.



                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              hej
                              ja dzisiaj wymiotuje jak kot. zamiast lepiej jest coraz gorzej. ciągle mi nie dobrze, nic mi nie smakuje a ciągle jeść mi się chce. jedynie jak zjem coś kwaśnego to jest lepiej. dzieciom kanapki nie mogę zrobić bo od razu łazienka. dzisiaj pół dnia przelężałam. brzuch mnie bolał i ogólnie słabo sie czułam. mąż do pracy poszedł na 15, a dzieci bajki oglądają.wszędzie bałagan a mi się nic nie chce. wczoraj nawet do 20 nie wytrzymałam i zasnełam.
                              Marysia dalej zakatarzona i kaszle. znowu do przedszkola nie pójdzie. dobrze że nie gorączkuje.
                              wizytę u lekarza mam w środę. a w sobotę z Ignasiem do kontroli do chirurga.
                              w piątek na 90 % zaczynam pracę i wtedy zmienie lekarza, bo kasy więcej będzie. chociaż nie wiem jak ze swoimi dolegliwościami będę wytrzymywać.
                              Ania moje dzieci też uwielbiają Dorę.
                              auto też planujemy zmienić na większe he he




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Oj Monia biedulko
                                ciekawe jak ninka po wizycie u lekarza



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X