Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Aga u nas wczoraj mineło dwa tygodnie..zobaczymy co czas pokaże?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      ale super ze nasze forum odzylo fajnie tak usiasc i zobaczyc co zescie naskrobaly
      szkoda tylko ze niektore juz nie zagladaja ale moze i na nie przyjdzie pora i ochota
      mohe bable jeszcze spia ale zaraz obudze bo do 23 nie beda spac




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        Hej kochane
        Monia puściła mi sms miałam wczoraj coś napisać ale nie zdązyłam

        U mnie wiele zmian.
        Pracuję od 9-17 czasem dłużej np. w piątek będą wracać dzieci z obozów zimowych i zapewne będę sterczała na mrozie do 22
        ogólnie bardzo się cieszę ale też i nie mam na nic czasu
        wpadam do domu pranie sprzątnie gotowanie itd
        z rana zanim po przedszkolach rozparceluję dzieci mija godzina

        Niech ktoś mi streści w skrócie co się dzieje u każdej bo ja tego nie nadrobię

        jedynie doczytałam że chorujecie na ospę więc dużo zdrówka


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          majajula, jedna w ciąży, dwie sie zastanawiają czy planują, ja zdałam prawko, jedna też na okrągło w pracy co jeszcze hehe w skrócie. nie wiem :P
          Karina


          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            majajula a dokladnie czym sie zajmujesz?

            a wy dziewczyny kapiecie wasze dzieci codziennie?
            my zaraz smigamy na gore malego wsadze do lozeczka bo musze pranie pochowac bo tak mi zalega w salonie
            no i musze umyc dzieciaczki dac mleczko no i wydelegowac starszego do jego pokoju a mlody caly czas z nami ale jest kochaniutki on sie bawi w lozeczku a ja sobie na latopie seriale ogladam




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Majajula forum wiele straciło odkąd zniknęłaś brakuje nam ciebie bardzooo, bo kiedyś to nałogowo się udzielałaś

              ninka ja kąpie dzieci codziennie. Odnośnie kąpieli, spacerów, to ja jestem psycholka hahaha
              moi juz w łóżeczkach zasypaiją, a ja czekam na Emka

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                oj niby dzieciaczki śpią ale żadna nie wejdzie i nic już nie napisze. :P
                Karina


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  tak spi moja martyna
                  Attached Files
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    ja sie melduje moje tez wydelegowane do lozek tylko jeden w naszym pokoju ale moge sobie seriale ogladac i w ogole grzecznie sobie siedzi lub sie bawi a jak zrobi sie zmieczony to sam kladzie sie spac przykrywa sie bierze swoja myszke miki taka malutka maskotke i pieluszke i zasypia
                    ja zaraz musze isc zupke wylaczyc bo na jutro juz ugotowalam i nawet zdazylam sie umyc
                    widze scaarletka ze twoj em to tak samo jak moj cale dnie pracuje moj pracuje od pon -pt tylko ze wtorek sroda i czwartek to od 8-23 a pon 8-17 pozniej idziemy na pilke ze starszym i tak moja a piatek mamy filmowy i zawsze po zakupkach sobie cos wlaczymy a konczy o 16 wiec zdazymy i zakupki zrobic i w ogole a weekend mamy dla dzieci i siebie nie powiem wtedy troszke odpoczywam bo maz duzo mi pomaga choc czasami i on chcialby troszke odpoczac ale dzielimy sie oboiazkami




                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Karin bardzo slodko
                      a twoje dzieciaczki razem spia?
                      wlasnie dziewczyny wasze bable spia razem czy osobno albo moze z wami w pokoju jak u mnie wiecie co jakos nie wybrazam sobie zeby go przenisc nie wiem dlaczego juz jestem tak przyzwyczajona i jakos pustko by bylo bez niego...




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        tam, zdjecie robiłam, jak kładłam marzene do łóżka. Bo najpierw mała idzie spać a potem starsza. Jakby na odwrót to albo by nie poszły spać długo, albo sie biją i trzeba interweniować. Najlepiej tak ...
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          karlinhihihihi ale słodka Malutka śpiocha w swojej bajkolandii
                          U nas starszy tak się potrafi zakopać w pluszakach, a potem go muszę odgruzowywać
                          Dzisiaj odkryłam ścieląc mu łóżeczko, że rozpruł brzuch swojemu ukochanemu misiowi hahahaha no coment

                          Ja swoich od początku nauczyłam zasypiania razem, nie ma problemu z wygłupami i szaleństwem.
                          Bartuś spał z nami do ok. 10 miesiąca, potem przenieśliśmy go do Piotrusia. Piotrek ma swoje łózko, a on po drugiej stronie pokoju śpi w swoim łóżeczku.


                          ninka z pracą Emka nie jest źle, normalnie wychodzi ok. 15.30-16.00, a że pracuje niedaleko przedszkola Piotrusia, to go zabieram po drodze. Dużo możemy bywać razem, co sobie bardzo cenię. Późniejsze powroty, to tylko jak jedzie w jakąś delegacje, no ale taka praca, czasem pojechać musi.
                          Last edited by Scaarlett; 05-02-2013, 22:57.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ninka zajmuję się obozami dla dzieci; dziś wprowadziłam pół bazy około 4000 miejsc jutro dalsza część
                            jestem odpowiedzialna za dwa obozy, muszę przyszykować i zadbać o wszystko od podstaw aż do wsadzenia dzieci w autokar; księgowanie np. kieszonkowe, sprawdzić czy rodzicie podpisali się pod tym, że dziecko może wszytko jeść itd
                            ogólnie fantastyczna robota; codziennie coś nowego
                            teraz mam cieżki okres bo zima wraca a już 23 lutego zapisy na lato

                            Ja dzieci kąpie codziennie co do spacerów Olga wiem, że wychodzi codziennie na dwór a Maja różnie - chodzi do zerówki i czasem nie mają czasu no nie wiem dlaczego tak jest Paniom się nie chce

                            laski nawet zdrowe poza tym, że Majce zdiagnozowano astmę ale dostaje leki i już się nie dusi (no chyba że się mocno zmęczy)

                            dodatkowo chodzę 2 razy w tyg na angielski (wymogi w pracy)

                            plus sama z 3 dzieci - mąż pracuje od 6 do 19 czasem 20 a zdaż mu się i do 23 albo i też pracować od pon do niedzieli

                            Więc niestety jak już obrobię dom i wyszykuję się do pracy (dużo jeszcze robię w domu) to nie mam czasu na pogaduszki choć bardzo tęsknię za nimi

                            więc mój świat się bardzo zmienił - ale jestem mega mega zadowolona

                            a i jeszcze ja na stare lata złapałam AZS na powiekach - koszmar od października nabrałam się tyle leków co przez całe życie

                            a teraz kochane żegnam się bo idę poświętować 8 rocznicę ślubu


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Sto lat majajula!
                              Widzę, że wy również w lutym my świętujemy w niedzielę

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                                i nie przyszła @. wczoraj juz zrobiłam test i wyszedł pozytywny. pierwszy szok już minął. nie wiem jak to będzie. boję sie jak cholera. ale co zrobić. z Ignasiem tyle starań było a tu jeden raz wystarczył. było to 13 stycznia. bo to był jedyny raz kiedy mogło do tego dojść. maż też jeszcze w szoku. jak to powiedzieć innym. powiedzą kasy nie maja a sobie dzieciaka 3 robią. ale fiut im w oko jak to moja babcia mówi. gdzieś za 2 tyg. idę do lekarza.
                                Monia gratuluję
                                oj jak ja pamiętam swoją wpadkę a Olga już taka duża;


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X