Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    ewisienka
    Kochana Serdeczne Gratulacje!!!
    Dużo zdrówka dla Was.Jesteś już szczęśliwą mamusią po raz drugi,teraz kolej na mnie
    Czekam na więcej wieści,mam nadzieję,że szybko wrócicie do domku.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Dziewczyny co u Was?

      ewisienka szpital

      Słoneczkosię urlopuje

      a reszta???

      marzeniaJak się czujesz? Nóżki dalej Ci tak puchną?Leki pomagają?Jeszcze trochę kochana i Ty będziesz tuliła meleństwo...
      Imię wybrane?


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Byłam z Martynką na małym spacerku pod blokiem.Siedziałyśmy w cieniu,ale strasznie go mało.Musimy unikac słońca i nie wiem jak to zrobić w lecie
        Umęczyłam się wracając po schodach,że nie wiem.Stękam jak stara baba hehe

        Nogi dalej opuchnięte.Jak narazie lek mało pomaga,ale wzięlam tylko 3 tabletki dopiero.
        W nocy spałam z poduszką pod nogami,niezbyt się wyspałam.Zresztą ostatnio i tak śpię kiepsko.
        Jutro jadę rano zrobić wyniki ale boję się.Jak wynik będzie zły to znaczyło będzie,że jest jakiś problem z nerkami.Mi zawsze w lecie puchły nogi,ale teraz to już okropnie.

        jaka_ja Fajnie Ci tam u mamusi.Odpoczywaj ile się da.A i dzieciom pewnie super u dziadków
        Też bym pojechała na wieś .Tak myślę,że jak nie będzie dużego skwaru to w sobotę może się wybierzemy.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Ewisienka GRATULUJE kochana super ye wsyzstko ladnie posylo
          i czekamy na Wasy powrot do domku

          kochane ja u tesciowej bey netu wiec wzbacycie
          pisye teray od mamy ale maja ywalona klawiature
          my po chrzcinach a w sobote wesele jak wroce docyztam

          maryeni tryzmaj sie jeszcze troche

          jaka ja milego wzpocyznku


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Odpoczywam, odpoczywam.Rowerki, jeziorko, jakieś zakupy. Fajnie jest mieć dzieci z kim zostawić Strasznie mi szybko czas leci. Już dzisiaj piątek. W niedzielę do teściowej jedziemy.

            marzenia Biedna jesteś z tymi nogami...Daj znać, jak Ci wyniki wyszły.

            ewisienka Jak tylko będziesz w domu z dzieciątkiem to się zamelduj

            U nas dzisiaj taka w kratkę pogoda...nie wiem co sobie zaplanować.
            Nadia biega na podwórku. Ignaś śpi.

            Miłego dnia!


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Dziewczyny, co tutaj taka cisza?
              Dzisiaj mój m przyjeżdża, pogoda taka sobie, więc nie wiem, co zaplanować...Może grilla zrobimy wieczorkiem.

              Byłam sobie tutaj u fryzjera,podciąć końcówki- 12 zł!!!U nas damskie strzyżenie od 30-40 zł.

              marzeniajak się czujesz kochana?
              ewisienkajeszcze w szpitalu?


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej

                My byliśmy dzisiaj na wsi.Pogoda super.24 stopnie,troszkę wiaterku.Można żyć.Martynka się wybiegała,wybawiła.I już smacznie śpi
                Oj super było,po tak długim siedzeniu w domu wyrwac się na powietrze.

                Mój wynik wyszedł w normie,więc odetchnęłam.
                Nogi nadal opuchnięte,ale pewnie przez ucisk i pogodę.

                ewisienka Jeszcze jesteście w szpitalu?

                U mnie jak narazie nic się nie dzieje,poza twardnieniem brzucha od czasu do czasu.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  ja tu myslalam ze jak wroce bede miala co czytac i mialam nadzieje ze ewisienka tez zajrzy i sie pochwali a tu nic

                  zajrze pozniej i poczytam te 2 str bo musze isc uzupelnic lodowke

                  Ewisienka gratulacje!!!! czekam na fotki i relacje mam nadzieje ze mala grzeczna

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej

                    No pustki słoneczko,pustki.Zostałyśmy z jaka_ja same.Ona też na wczasach u rodzinki,a my w weekend też odpoczywaliśmy poza domkiem.
                    Opowiadaj jak Wam się udał wypoczynek i czekam na relację foto.

                    U nas super pogoda jak dla mnie bo 20 stopni i wiaterek.
                    Niedługo wybieramy się z Martynką do biblioteki.Ona uwielbia serię książeczek o Kamilce.Polecam Wam bardzo mądre książeczki.Jest ich cała seria.
                    http://www.empik.com/szukaj/ksiazki?...ort=&x=38&y=16
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej Kochane!

                      U nas pogoda dzisiaj beznadziejna. Pada.
                      Ignaś spał dzisiaj strasznie. Teściowa się do niego nawstawała.Biedny, te zęby mu idą wszystkie naraz.
                      Górna jedynka w końcu się przebiła...jedno dobre.
                      W tej pogodzie, to nie wiem, co będziemy robić...jakoś bez planów jesteśmy.

                      Słoneczkoopowiadaj, jak urlop się udał?

                      ewisienka Melduj się nam kochana

                      marzenia Dobrze, że Ci już upały nie dokuczają. Możesz odetchnąć. Fajna wydaje się ta seria książeczek.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        ah nie ma jak w "domu" urlop pod wzgledem pogody tragiczny praktycznie caly czas padalo moje bikini nie ujrzalo swiatla dziennego a co za tym idzie i pobyt na dzialce taki sobie bo ja juz chyba wygodna sie zrobilam i lazienka prawie na dworze mnie nie bawi hehe ale ogolnie ok pojechalismy na Hel troche na plazy w piachu sie pobawilismy po Karwi pochodzilismy przywiezlismy pamiatki w postaci ksiazek ja chyba z 7 czy 8 nabyla hehe i przy okazji kupilam sobie klosze takie jakie chcialam od dluzszego czasu i sandalki pozniej wstawie fotki jak juz znajde aparat bo mam taki balagan dopiero pierwsze pranie wstawilam a czeka pewnie jeszcze 3 a pogoda beznadziejna w Poznaniu wiec szybko mi to nie poschnie
                        aaa i niestety odkrylismy ze Oliwia ma chorobe lokomocyjna w drodze do prawie zwymiotowala a jak wracalismy to niestety musielismy sie zatrzymac na poboczu i przebierac ale dobrze ze tylko raz bo reszte przespala


                        jaka ja a ty jak dlugo jeszcze na wyjezdzie?
                        marzeni tak piszesz i piszesz o tej bibliotece moze i ja Oliwie zapisze najbliza mamy 3 przystanki tramwajem wiec nie tak daleko

                        dobra ja spadam sprzatac bo mi tu m pisze ze jeszcze dzisiaj jedziemy do ikei po lozko dla nas

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Słoneczko szkoda, że Wam pogoda nie dopisała.Zupełnie inny klimat jest wówczas nad morzem...jednak zawsze zmiana klimatu dobrze robi więc pewnie jakieś pozytywne wrażenia również są

                          Zostajemy przez tydzień u teściowej.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            jaka_ja Książeczki super,bardzo mądre i pouczające.
                            Oczywiście dzisiaj wróciłyśmy z 4 ksiązeczkami w tym jedna o Kamilce."Kamilka chce mieć pieska"Bardzo są rozchwytywane w bibliotece,i tak pomyślałam,że zobaczę w księgarni to może kupię jakąś Martynce.
                            Życzę Wam słonecznej pogody,żebyście mogli fajnie spędzić czas.

                            słoneczko Czekam na te zdjęcia
                            No szkoda,że pogoda nie dopisała,ale napewno oderwaliście się choć na trochę od szarej rzeczywistości,i spędziliście czas tylko we trójke.

                            ewisienka Aż tyle jesteście w szpitalu???Odezwij się.Jestem taka ciekawa relacji z porodu,no i nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Twoją drugą córcię
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              marzeni wlasnie zrobilam sobie przerwe zeby powrzucac fotki wiec za chwile bedzie a my nie bylismy w 3 bo jechalismy z tesciami i krzycha rodzenstwiem przez pierwsze 2 dni byla jeszcze krzycha ciotka z dzieciakami i kuzynka a potem przyjechal tescia kolega z rodzina wiec ludzi a ludzi

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                no dobra to dodaje kilka fotek pod koniec juz nawet nie robilam przez ta pogode ale jeszcze bede miec troche od krzycha brata wiec pozniej was nimi pomecze

                                1 i 2 w drodze
                                3 ognisko
                                4 i 5 pierwszy dzien na plazy (oliwia wpadla do morza a ja nie mialam nic na przebranie wiec musiala zalozyc co bylo )
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X