Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Olcia ja też myślę, że to zwykła wymiana zdań Ja nie wiem co Ty masz z tymi aferami i końcami tematu.

    Pawimi noo wiesz Beti ma towarzystwo Aleksa Ale widziałam ją dzisiaj na forum
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Olcia ja akurat nie myślałam o Quinny Bardziej chodziło mi o wózki rzędu 3,5-4 tyś i więcej. I skoro Ciebie stać na taki
      wózek to raczej należysz do tej rzadkiej społeczności.
      Ja mówię ogólnie, choć wiem, że są ludzie w Polsce, których na taki wózek stać.
      No ja rozumiem....mnie chodziło tylko o to jedno zdanie które napisałas,i chyba źle sformułowałaś zdanie,bo zabrzmiało to tak jakbyśmy nadal w biednym kraju zyli i towary z górnej pólki to tylko marzenie!!!!!
      Wiem że jest gronooooooooooooooooo ludzi którzy zyja na granicy ubustwa lub ich nie stac na wiele rzeczy,ale nie róbmy z polaków biedaków!

      Skomentuj


        Hej kobietki jestem, uzupełniałam wątek Aleksa




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Olcia ja też myślę, że to zwykła wymiana zdań Ja nie wiem co Ty masz z tymi aferami i końcami tematu.
          Nie moja wina że niektórzy tak tu mają

          Wiec lepiej dmuchac na zimne
          dobra ja koncze temat wózkowy!!!!!


          Jaka u was pogoda bo u mnie zaje..fajna,słoneczko sfiesi hehehe spacerek juz zaliczony

          Skomentuj


            Olcia dobrze sformuowałam swoje zdanie. Polek nie stać na wózki za 4 tyś zł. I wydaje mi się, że większe grono jest takich, których nie stać na taki wózek niż grono żyjących na granicy ubóstwa. Także ja nie twierdzę, że komuna się jeszcze nie skoczyła
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
              Nie moja wina że niektórzy tak tu mają

              Wiec lepiej dmuchac na zimne
              jak się ma z kim normalnie dyskutować to nikt tu tak nie ma
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                jakby mnie było stać na ten wózek Stokke za 4 tyś. to pewnie i tak bym go nie kupiła, bo jest strasznie niepraktyczny moim zdaniem. także może nie cena jest aż tak ważna, a praktyczność wózka, to żeby dziecku było wygodnie i żeby fajnie się prowadził.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Madziu to nie musi być akurat Stokke, może być inny, który ma ogromny kosz na zakupy, ogromną gondolkę i jest mega praktyczny
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    pawimi TAKKKKK !!!!!!!!!! Trafiłaś w mój gust Widziałam ten wózeczek w dzieciowej gazecie jak jeszcze chodziłam w ciąży, no ale mąż popukał się w głowę jak mu pokazałam cenę
                    Później próbowałam go namówić na podobny ale tańszego producenta Jane,
                    ale też usłyszałam NIE hehe...no ale jest piękny
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Chętnie bym sie pobawiła w te sówaczki ale jakoś nie mam natchnienia
                      wiesz jak to jest nie biore się za cos czego wiem że i tak nie skończe




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez pawimi
                        hmm, czyli jednak wyglada na to ze kogos stac skoro je sprowadzaja i sprzedaja?
                        Pawimi ja jeszcze nie widziałam takowego na ulicy. Więc nie wiem czy nie stać (już nie chcę pisać, za wszystkich) czy może względy wizualne wchodzą tutaj w grę.
                        A musze przyznać, że zwracam uwagę na wózki na ulicy
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          a ja wam pokaże jaki ja mam wózek ok?
                          http://sklep.babyboom.pl/page,produk...lizniacze.html




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Beti fajowy. I możesz dwoje dzieciaków do niego wsadzić, super
                            A to jedno miejsce jest dla małego bobaska a drugie dla starszego dziecka ?
                            Last edited by FamilyTree; 30-09-2009, 18:17.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              HEJ dziewczyny
                              cały dzień was podczutuje na raty lecz nie miałam weny sie udzielać

                              fajne macie suwaczki Colorcia a jak zdjęcie wkleiłas?

                              mój Dani taki marudny dzis okropny jest ,narzeka,stęka ,ma katarek mały oby nic go nie brałoteraz siedzi z siostra i baje ogląda-AUTKA

                              ale pewnie zaraz będzie MAMAAAAAAA

                              co do wózków to mi by było szkoda pieniedzy na te z wyższej półki ,jestem bardzo oszczędna i praktyczna,kupiłam wózek za ok 700-800 zł wielofunkcyjny-w sumie za becikowe kupiłam ładny wózio,fotelik i łóżeczko turystyczne i byłam mega zadowolona
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                A mogę też się pochwalić swoim wozem??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X