Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mieszkanie Warszawa-Mokotów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mieszkanie Warszawa-Mokotów

    Witajcie,

    mimo iż nie jestem aż tak młodą osobą to jednak w dalszym ciągu mieszkam z rodzicami. Chciałabym troszkę bardziej się usamodzielnić i zakupić własne M. Poszukiwałabym mieszkania na terenie miasta Warszawa Mokotow. Wystarczy niewielkie maksymalnie 50m2, jakieś dwa pokoje w tym jeden może być z aneksem kuchennym, o łazience wspominać nie muszę. Może znacie jakiegoś sprawdzonego dewelopera, z którego usług już ktoś korzystał albo wie, że warto mu zaufać?
    z góry dziękuje za wszelkie informacje.
  •    
       

    #2
    Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

    Kupno mieszkania to bardzo poważna sprawa, więc trzeba temat dogłębnie przeanalizować i niemal o wszytko dopytać. Tym bardziej, jeśli to ma być nowe mieszkanie, co zapewne wiąże się u Ciebie z zaciągnięciem kredytu. Tyle się teraz buduje nowych osiedli, że chyba najlepszym sposobem jest spacer i spokojne obejrzenie nowo powstających inwestycji w mieście

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

      Zrób sobie spacer po Warszawie, a na pewno znajdziesz nowe osiedla.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

        Kupno mieszkania to faktycznie bardzo ciężka sprawa, jest na rynku wielu deweloperów ale moim zdaniem trzeba popytać i wybrać kogoś sprawdzonego ponieważ często słyszy się w telewizji i różnych oszustwach więc moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne ...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

          z tymi deweloperami to różnie bywa :/ teraz tak się dobrze nie buduje jak kiedyś, więc trzeba dokładnie sprawdzić nieruchomość przed zakupem, mieszkania możesz szukać na rynku wtórnym z pomocą agencji nieruchomości,ewentualnie na własną rękę - serwisów z ogłoszeniami nie brakuje, ale chyba pewniej z agencją

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

            Pod miastem jest zdecydowanie najbardziej atrakcyjnie, tam rzeczywiście warto mieszkać, w stolicy jest koszmarnie drogo, tłoczno, to już nie ten standard co kiedyś. Aktualnie im dalej od miasta, tym po prostu lepiej.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

              Moim zdaniem mieszkań najlepiej szukać bezpośrednio na stronach deweloperów.
              Sama znalazłam w ten sposób świetnie mieszkania w Łodzi.
              Jestem na podobnym etapie jak Ty - wyfruwam z gniazdka. Teraz czekam tylko na decyzję o kredycie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                Warto skorzystać z oferty Dobra Wola

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                  Tak na marginesie to czy orientujecie się jakie nowe inwestycje na Mokotowie powstają obecnie ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                    My kupiliśmy mieszkanie od developera: http://www.yareal.pl/kolorowy-goclaw Trzy pokoje, ok. 60 m2, duża kuchnia z salonem. Mieszkanie jest położone w ładnej okolicy, niedaleko jest szkoła, ścieżki rowerowe, blisko jest również do dużych supermarketów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                      Ja w ostatnim czasie również rozglądałam się za nowym mieszkanie w Warszawie ale powiem Wam,że na Mokotowie co jak co ale jest drogo. Nowe mieszkania sa w bardzo wysokich cenach a rynek wtórny. No cóż... bardzo średni. Brzydkie bloki z lat 70-tych.
                      Może warto byłoby zastanowić się nad kupnem mieszkania na Bielanach ? Jest to niby bardzo oddalona od centrum dzielnica ale z drugiej strony dochodzi tam linia metra. Tak wiec w centrum możemy być w praktycznie kilka minut.
                      Odsyłam Was na stronę, na której mozecie przejrzeć sobie bardzo fajne moim zdaniem nowe inwestycje mieszkaniowe na Bielanach - obecnie powstaje tam bardzo ładny apartamentowiec.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                        Mokotów to fajna dzielnica ale równie dobre są Ochota Żoliborz czy Wilanów. Nie ma sensu organizać się do jednej ponieważ znacznie zawęża Ci to zakres poszukiwania mieszkania dla siebie.Sama jestem zdania,że warto jest wziąć pod uwagę praktycznie wszystko.
                        Sama ostatnio szukałam dla siebie mieszkania w Warszawie.Chcielibyśmy z męzem wziąć niewielki kredyt bo mamy dość duży wkład własny. Jestem w temacie.
                        Ze wszystkich inwestycji najbardziej podoba mi się ta na Teodorowicza. Czyli Zora Wilanów Piękny apartamentowiec. Dużo zieleni, spokojna okolica. Zielone patio tylko dla mieszkańców.

                        Bardzo dobry dojazd do centrum a ceny równiez nie wydawały się takie wysokie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                          Nie polecam tej dzielnicy. Mieszkania są dość drogie i w tej cenie można znaleźć dużo lepsze na Woli. Ja chcę sobie kupić mieszkanie w 19dzielnica.pl, bo jest w idealnej lokalizacji, a mi zależy na tym, żeby mieć blisko. Niedaleko jest studio fotograficzne, w którym pracuje i do pracy miałbym 5 min pieszo. Co myślicie o tym osiedlu?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                            ja opuszczam Warszawę i jadęza moim lubym do Wrocławia... Czy ktoś się orientuje jak plasują się ceny we Wrocławiu? Bo znaleźliśmy mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu od developera w cenie około 4,8-5K/m2
                            Dużo nowych inwestycji tam powstaje i jestem ciekawa czy ma ktoś doświadczenie z tamtejszymi projektami i możliwościami negocjacji cen?
                            Profesjonalnie wykończone kartony klapowe od producenta

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mieszkanie Warszawa-Mokotów

                              Napisane przez braap Pokaż wiadomość
                              Nie polecam tej dzielnicy. Mieszkania są dość drogie i w tej cenie można znaleźć dużo lepsze na Woli. Ja chcę sobie kupić mieszkanie w 19dzielnica.pl, bo jest w idealnej lokalizacji, a mi zależy na tym, żeby mieć blisko. Niedaleko jest studio fotograficzne, w którym pracuje i do pracy miałbym 5 min pieszo. Co myślicie o tym osiedlu?
                              Ślepe kuchnie, tylko aneksy kuchenne, więc ta inwestycja jak dla mnie kategorycznie odpada.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X