Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbedne kilogramy:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    jesli chodzi o opakowanie to bylo jakies takie, z tym samym rysunkiem ale czy to bylo forte..plus.. czy co tam to juz nie pamietam.
    Ja bym po porodzie teraz zdecydowala sie nad tym olimp therm line albo nad Reduxilem.
    Attached Files

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      a ja biore chrom z olimpa na pozbycie sie laknienia na slodycze (koszt za 30tabl. okolo 9zl). O dziwo naprawde na mnie dziala, w ogole nawet nie mysle o slodkosciach! Bylam ostatnio tez u dietetyczki, dala mi dietke na 1000 kcal na dzien. W ogole w ciagu dnia nie chodze glodna, rzeczy ktore jem sa pozywne i malo kaloryczne. Waga idzie w dol Polecam wybranie sie do dietetyka ktory ulozy razem z Toba diete odpowiednia dla danego organizmu, a do tego chudnie sie bezpiecznie bo bez efektu jo-jo, co prawda troszke wolniej niz na tych "cudnych dietach w tydzien", ale mysle ze warto dla dlugotrwalego efektu

      powodzenia i pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        przecież lepiej wolniej stracić kg,niż w nagłym tempie.zbyt szybko to pewnie efekt jojo murowany,przynajmniej jak skończysz dietę to nie rzucasz sie na jedzenie jak "szczerbaty na suchary"
        Last edited by froch; 15-01-2009, 13:43.

        Skomentuj


          #19
          no dokladnie hehehe

          Skomentuj


            #20
            Ciekawostki ktorych sie dowiedzialam u dietetyczki:

            1. dwa owoce np. jablka maja tyle kalorii co kostka czekolady takze ostroznie dziewczyny!
            2. winogrono tez jest kaloryczne, jedna ta kuleczka to jakby sie zjadlo pol lyzeczki cukru!

            niewiarygodne.... bylam w szoku.

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
              MOże i tak, ale ja sobie nie wyobrażam wcinać wszystkiego co najtluściejsze.
              Mnie podnosi jak mam w ustach coś tłustego. Ja nawet ziemniaków nie
              polewam tłuszczem.
              Także dla mnie kiepska ta dieta. Poza tym ja jestem sceptycznie nastawiona
              do wszystkich diet, ponieważ całe życie na diecie Kwaśniewskiego być
              nie można bo ci się naczynia krwionośne obtłuszczą i cholesterol wykończy.
              A jak się wraca do normalnego jedzenia to niestety ale kilogramy znów
              lecą w górę.
              Piszesz że nie można byc na tej diecie całe życie bo nie wiesz za dużo o tym żywieniu.Dr Kwaśniewski jest już od ponad 20 lat,a nadal żyje i jest w świetnej formie.A do tłustego można sie przyzwyczaic,ja wcześniej jadłam wszystko co chude a najmniejszą grudkę tłuszczu z kiełbasy wyciągałam a teraz jak widze tłuste to robie się głodna jak wilk.Ja nikogo nie zmuszam do tego żywienia tylko je gorąco polecam.Dla chętnych:www.forum.dr-kwasniewski.pl
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                #22
                Marti1986 oczywiście, masz rację, nie wiem i wiedzieć mój organizm nie
                chce A Ty skąd wiesz, że autor tej diety jest na tej diecie właśnie ??
                Macie kuchnie wspólną ??
                Oczywiście jak w każdej diecie są zwolennicy i przeciwnicy, ale wydaje
                mi się, że lekarze i dietetycy wiedzą co mówią.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Oczywiście że nie widze co je dr Kwaśniewski.Wiele lat szukałam jakiejś skutecznej diety,wypróbowałam już wszystkich poza tą jedyną-Kwaśniewskiego-gdyż byłam stanowczo przeciwna tłuszczowi,ale na końcu spróbowałam też i tego żywienia i czuje sie wspaniale odżywiając sie właśnie w taki sposób.Kiedyś koleżanka mi poleciła tą dietę ale byłam do niej sceptycznie nastawiona do czasu kiedy nie spróbowałam.Polecam ją bo to jedyna dieta na której udało mi sie schudnąc.Ale każdy zrobi oczywiście jak uważa.
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    #24
                    opieka nad dzieckiem

                    szybko zgubilam zbedne kilogramy zajmujac sie dzieckiem i karmiac je piersia. niestety Julka od 2 tygodnia ma kolki wiec zeby ja uspokoic robilam przysiady z corka na rekach, prawie ze skakalam. polecam. naprawde dziala. po kilogramach nie ma sladu tylko troche tluszczyku na brzuszku zostalo
                    Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                    http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                    http://perlasta.blogerki.pl/

                    Skomentuj


                      #25
                      To ja podobnie jak [B]perlasta[B]zgubilam zbedne kg.(a mialam jch sporo,bo w ciazy przytylam ok. 25kg).
                      Kilka dni temu przestalam karmic corke i mysle,ze wlasnie dzieki karmieniu wrocilam dosc szybko do wagi sprzed ciazy.
                      Slyszalam,ze najlepsza dieta to MJ (mniej jesc)
                      Last edited by Inka75; 30-01-2009, 22:16.
                      Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez Inka75 Pokaż wiadomość
                        To ja podobnie jak [B]perlasta[B]zgubilam zbedne kg.(a mialam jch sporo,bo w ciazy przytylam ok. 25kg).
                        Kilka dni temu przestalam karmic corke i mysle,ze wlasnie dzieki karmieniu wrocilam dosc szybko do wagi sprzed ciazy.
                        Slyszalam,ze najlepsza dieta to MJ (mniej jesc)
                        cześc, a jak długo karmiłaś? bo ja pół roku i szczerze mówiąc nie udało mi się zrzucic zbędnych kilogramów

                        Skomentuj


                          #27
                          Karmilam 14 miesiecy,ale po pol roku juz bylo ok.wrocilam do swojego rozmiaru i wagi a teraz mam 3 kg.mniej niz przed ciaza
                          Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez Inka75 Pokaż wiadomość
                            Karmilam 14 miesiecy,ale po pol roku juz bylo ok.wrocilam do swojego rozmiaru i wagi a teraz mam 3 kg.mniej niz przed ciaza
                            to bardzo vi zazdroszczę. pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez beatka24 Pokaż wiadomość
                              to bardzo vi zazdroszczę. pozdrawiam
                              CzescA Ty duzo Beatka przytylas w ciazy?
                              Nie martw sie,wiosna zaczniesz biegac za synkiem,to zgubisz zbedne kilogramy;pozdrawiam.
                              Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez Inka75 Pokaż wiadomość
                                CzescA Ty duzo Beatka przytylas w ciazy?
                                Nie martw sie,wiosna zaczniesz biegac za synkiem,to zgubisz zbedne kilogramy;pozdrawiam.
                                Cześć przytyłam aż 21 kg. mam nadzieje że tak będzie,póki co wziełam sie ostro za odchudzanie mam nadzieję że do wiosny będzie juz ze mnie laska

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X