Wróć   Forum Babyonline.pl > Twoje dziecko > Nasze dzieci > Dzieci urodzone przed 2015 rokiem > Dzieci urodzone w 2011 roku
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-01-2013, 12:23
ulcia04 ulcia04 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ulcia04.polki.pl

Miasto: Limanowa/Kraków
Zdjęcia: 136
Domyślnie Odp: Marzec-kwiecień 2011

Wow nie strasz mnie.
To teraz proszę przepis na synka, moje nie podziałały jak widać zresztą

Wyszło słonko i mnie rozkłada w tej pracy... Chyba się mi jęczmień robi, bo dolna powieka mnie boli. Lila robi nadal zębowe kupki i lekka temp na wieczór. Wczoraj dostała przed snem nurofen i nagle takiego przypływu energii dostała, że w piżamę to musiałam ją z mężem ubierać
Poza tym em dostał strasznego kataru także do szczepienia nie wiem czy w czwartek pójdę z małą. Znowu... Co się wybieram co coś wyskakuje.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2013, 18:47
Scaarlett's Avatar
Scaarlett Scaarlett jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Scaarlett.polki.pl

Zdjęcia: 4

A to macie jakieś zaległe jeszcze szczepienie? bo mnie się wydawało, że już wszystko z Bartkiem obskoczyłam.
Może zdążysz z Lilą na bilans 2-latka

Przepis na syna? hahahaha
właściwie był, to przepis na dziewczynkę, a wyszło co wyszło
Więc raczej nie pomogę

Śliczne zdjęcie Lilusi w miniaturce

U nas jak na razie dzieci zdrowe, Piotruś chodzi od wczoraj do przedszkola. Ciekawe ile potrwa ten stan
Wczoraj byliśmy sobie zaprojektować łazienki i zamówiliśmy płytki achhh już się nie mogę doczekać efektu końcowego

Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm

Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2013, 13:08
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ulcia04.polki.pl

Za zdjęcie dziękuję w imieniu Lilci, też bardzo mnie się podoba to zdjęcie

Wczoraj szwagier odwiózł moją pracę lic na uczelnię, teraz czekam na termin obrony. Strach się bać

Poza tym nic mi się nie chce, dziś mało pracy mam. Dzień rozwalony bo o 14 jakieś zebranie i nie ma co zbytnio większej pracy zaczynać.

Nockę miałam za to niezbyt. Lilę coś przytykało w nosku, zresztą mnie też. Ale tylko jak leżałam. Ani ja ani młoda nie mamy kataru. Na szczęście. Pewnie to przez suche powietrze, na szczęście dziś em ma przywieźć z mieszkania nawilżać. Mam nadzieję że to przez suche powietrze.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2013, 12:43
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ulcia04.polki.pl

Cześć.

Ja od czwartku chora, mam zapalenie gardła Antybiotyk też mam taki, od którego mam zgagę.Także ciekawie jest...
Lilce wychodzą dwie piątki na dole na raz, do tego od czwartku ropieją jej oczka i zaczęła sucho kaszleć. cudownie... Nie wiem czy te oczka to zapalenie spojówek, alergia na kurz czy od ząbków. Ponoć jak dziecku wychodzą zęby to może boleć głowa i od tego ropieją oczka. Kurz, parę godzin wcześniej Lila mi grzebała w komodzie w pokoju w którym szwagier siedzi a jest tam jeden wielki kurz ( nie sprzątam mu tam ) a ja mam alergię na kurz. Więc może od tego? A trzecie to zapalenie. Choć nie ma czerwonych ani spuchniętych oczów, miała pierwszego dnia.
No to tyle narazie, L-4 mam do środy.
Byłam akurat na calodobowej w szpitalu i przede mną było ośmioro dzieci tak do 6 lat, najmłodszy chłopczyk miał 2 miesiące. Dostał skierowanie na oddział. Normalnie serce się kraje, od razu przypomniał mi się pobyt z malutką Lilką w szpitalu, myślałam że się pobeczę...

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2013, 12:55
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ulcia04.polki.pl

hej

ale tu pustki. Dziewczyny, wracajcie!

Ja już w pracy ale mam do jutra antybiotyk jeszcze. chciałam iść na kontrolę w środę ale przyjmowali tylko ludzi z gorączką. To poczekam do kolejnej środy, bo tylko wtedy jest popołudniu. Nawet nie wiem przez ile mam brać ten antybiotyk bo na całodobowej mi lekarz nie powiedział. Wezmę te 7 dni. Lila rano pokaszluje, poza tym bez zmian. Ma szorstkie policzki więc kłania się dermatolog lub alergolog.

Poza tym, do urodzin zostało 2 miesiące. Nie wiem, gdzie tak czas się śpieszy.
Lila mówi kolejne nowe słowa. Budu = budyń, dziem = dżem (bardzo lubi z chałką), kekaj = czekaj, lolat = że będziemy śpiewać sto lat za niedługo. Codziennie słyszę jakieś nowe słówka Uświadamia mi to, że Lilka już nie jest taka malutka. Że za chwilę puści moją rękę i pójdzie sama w świat...

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2013, 14:34
Scaarlett's Avatar
Scaarlett Scaarlett jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Scaarlett.polki.pl

Zdjęcia: 4

Hejka!
U nas po staremu, dużo się dzieje, dzieci na szczęście zdrowe. Pomału robimy zakupy do mieszkanka, projektujemy, zamawiamy jest zabawa
Dzisiaj w przedszkolu u Piotrusia był spóźniony dzień babci i dziadka połączony z balem karnawałowym. Piotruś spisał się na medal, pięknie występował i recytował
Bartuś tak jak Lilka każdego dnia uczy się czegoś nowego, dorośleje, więcej rozumie, do dnia dzisiejszego pozostał bardzo grzecznym, spokojnym dzieckiem. Rośnie nam zupełnie bezproblemowo
Jedyne z czym mamy problem, to z włosami, które urosły mu strasznie, a nie ma mowy, żeby pozwolił sobie na obcięcie. Z grzywką jakoś sobie na 2-3 razy radzimy, ale z resztą jest masakra. A jeżeli nawet mnie nie pozwala ich tknąć, to fryzjerkę pobije jak ostatnio pediatrę, kiedy próbowała go osłuchać
Wrzucam kilka najnowszych zdjęć chłopaków, bo dawno nic tu nie zostawiałam
Załączone Grafiki
File Type: jpg 328.jpg (57.1 KB, 9 wyświetleń)
File Type: jpg 329.jpg (49.8 KB, 7 wyświetleń)
File Type: jpg 338.jpg (49.3 KB, 9 wyświetleń)
File Type: jpg 344.jpg (65.3 KB, 9 wyświetleń)
File Type: jpg 351.jpg (41.3 KB, 6 wyświetleń)

Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm

Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

Ostatnio edytowane przez Scaarlett : 30-01-2013 o 14:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2013, 20:31
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ulcia04.polki.pl

Bartuś wygląda jak słodka dziewczynka za niedługo dorośnie Piotrusia.

Ja w styczniu odstawiłam tabletki ale jednak sama zdecydowałam, że maksymalnie do czerwca będę je jeszcze brała. Jednak... Muszę troszeczkę odsapnąć i może uda się mi do tego czasu Lilkę odpieluchować. Doszliśmy z emkiem do wniosku, że po wakacjach Lila idzie do żłobka. Potrzebuje kontaktu z większą ilością dzieci bo jej się po prostu nudzi. Ma niby kuzynkę ale też i ona pomalutku się jej nudzi, zresztą po wakacjach Nikola też idzie do przedszkola.

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2017, 15:03
amelinka33 amelinka33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
amelinka33.polki.pl

No to dużo, dużo zdrówka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2017, 17:05
4forme 4forme jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
4forme.polki.pl

Ja również życzę wszystkiego najlepszego.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania