Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci urodzone przed 2015 rokiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieci urodzone przed 2015 rokiem

    Dzieci urodzone przed 2015 rokiem

    Zapraszamy!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Kwiecień 2014

    To może ja zapoczątkuję
    Mój synek Stasiu urodził się 11 kwietnia 2014 Ważył 3540, wzrost 58 cm Przyszedł na świat o 3:40. Jest moim drugim dzieckiem Ma jeszcze starszą siostrę Majeczkę.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Kwiecień 2014

      Moja Laura urodziła sie 28.kwietnia ważyła 2730 a długości miała 52 centymetry.
      Laura urodziła sie przez cesarskie cięcie

      Skomentuj


        #4
        Czerwiec 2014

        Małgosia przyszła na świat w tzw pechowy piątek 13

        Skomentuj


          #5
          Grudzień 2014

          Zacznę ja. Urodziłam Córeczkę w Wigilię o 16:55. Gabrysia miała 55 cm i ważyła 3910 g.Pozdrawiamy inne Mamusie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czerwiec 2014

            Czyli będzie szczęśliwym dzieckiem Bo z moich obserwacji wynika, że urodzeni 13 w piątek, jakby wbrew przesądom, właśnie mają szczęście w życiu

            Moja córka też z czerwca

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czerwiec 2014

              I mój synektak jak mamusia jest z czerwca tyle tylko, że ma urodziny,imieniny i dzień dziecka w jednym dniu :/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czerwiec 2014

                Mój małżonek też czerwcowy, ma urodziny i imieniny w jednym dniu....i zawsze ubolewał, że dostawał w dzieciństwie mniej prezentów niż rodzeństwo

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czerwiec 2014

                  Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                  Mój małżonek też czerwcowy, ma urodziny i imieniny w jednym dniu....i zawsze ubolewał, że dostawał w dzieciństwie mniej prezentów niż rodzeństwo
                  Generalni nie jestem za wyprawianiem i obdarowywaniem dzieci na imieniny ale właśnie obawiam się że mój szkrab będzie czół się pokrzywdzony jak Twój mąż

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czerwiec 2014

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Generalni nie jestem za wyprawianiem i obdarowywaniem dzieci na imieniny ale właśnie obawiam się że mój szkrab będzie czół się pokrzywdzony jak Twój mąż
                    Dlatego moja rezolutna siostra, która też miała urodziny i imieniny jednego dnia wpadła na pomysł i w wieku 11 czy 12 lat przeniosła imieniny na inny termin. Obwieściła wszystkim, że imieniny obchodzi od teraz wtedy, a wtedy Spryciarz

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czerwiec 2014

                      mój maluch miał przyjść w czerwcu 2014 a dokładnie jedenastego czerwca, ale niestety pospieszył się i przyszedł ostatniego dnia marca, chciał szybko do mamy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Grudzień 2014

                        Piękna data urodzin dla córeczki Gratulacje!
                        http://oneofgroup.pl/

                        Skomentuj


                          #13
                          Lipiec 2014

                          Mój synuś za niespełna miesiąc skończy roczek- jak ten czas szybko leci. Maleńki mój już zaczyna chodzić i sięgać tam gdzie nie powinien wszystko zrzuca z niższych półek i tym samym daje mamie powód do sprzątania

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Lipiec 2014

                            mam to samo najważniejsze żeby w tym czasie być z dzieckiem bo strasznie szybko się zmienia fizycznie.
                            Fotowoltaika dla firm Elve polecam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czerwiec 2014

                              moja córka też jest z czerwca, a miała być lipcową dziewczynką Uważam, że to najpięknieszy miesiąc

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X